בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאבית/ סו מי טרה- ספר

slave for ever​(נשלט)
לפני 9 שנים • 20 בינו׳ 2015

סאבית/ סו מי טרה- ספר

slave for ever​(נשלט) • 20 בינו׳ 2015
אביגייל קינג מעדיפה שיקראו לה אבּי, ויש לה פנטזיה סודית.
בניו יורק מכירים את נתניאל ווסט כיו"ר המבריק והסקסי של ווסט תעשיות, אבל אבּי מכירה צדדים אחרים שלו. הוא גם "דום", גבר שולט. כשהיא שומעת שהוא מחפש סאבית חדשה שתתמסר לו, היא מגישה מועמדות. היא טירונית לחלוטין בתחום הזה, אך משתוקקת לחוות עולם של הנאות החורגות מחייה הרגילים כספרנית.
אחרי סופשבוע סוער אחד עם המאסטר המיומן, אבי יודעת שהיא רוצה עוד ועוד. היא מתמסרת לחלוטין לתנאים הנוקשים של נתניאל. הוא מרוצה מהתמסרותה, והם חוקרים יחד מקומות מיוחדים ומסוכנים לקיום יחסי מין. בשאר הזמן הם משתעשעים באמירות שנונות ומשחקים פינג-פונג ניחושים של ציטוטים ספרותיים.
אך הנסיונות של אבי להגיע אל לבו של נתניאל נתקלים בחומה בצורה. היא הולכת ומתאהבת בו. האם תצליח להציל את לבה שלה לפני שיישבר?

* * *

סאבית הוא הראשון בסדרת רומנים אירוטיים מפולפלים בסגנון בדס"מ של טרה סו מי, שכבשה מעריצים ברחבי העולם.

http://www.steimatzky.co.il/Steimatzky/Pages/Product.aspx?ProductID=14560976
שלגי
שלגי • 20 בינו׳ 2015
אשכרה טרנד

נשמע די מצ'עמם בתכלס,
(בכלל התקציר של הספרים האלה מזכיר לי את הרומן הרומנטי של פעם בתוספת קצת מכות) אבל מה אני מבינה גם את 50 גוונים לא טרחתי לקרוא..
gilsherr
gilsherr • 20 בינו׳ 2015
כל כך אמריקאי, כל כך רדוד....מי ייתן והתרבות האמריקאית תיעלם מעל פני האדמה ותזכר כלא יותר מפרק אפל בתולדות האנושות. כמו הנאציזם למשל.
בכוח המוח{Aion}
לפני 9 שנים • 21 בינו׳ 2015
בכוח המוח{Aion} • 21 בינו׳ 2015
דווקא משחק הניחושים של הציטוטים הספרותיים נראה לי רעיון מעולה. (:
up u rs​(אחרת)

ואיך שהוא

up u rs​(אחרת) • 21 בינו׳ 2015
זאת תמיד האשה הקטנה מול הגבר המנכל החזק.
משעמם זאת עוד מחמאה
up u rs​(אחרת)

ואיך שהוא

up u rs​(אחרת) • 21 בינו׳ 2015
משעמם זאת עוד מחמאה
דמיאו​(שולט)

Re: ואיך שהוא

דמיאו​(שולט) • 21 בינו׳ 2015
Adriana כתב/ה:
משעמם זאת עוד מחמאה

מצטרף לקריאה הנכונה שלך icon_smile.gif

והבעיה תמיד בה. והיא "פשוט" לא מתמסרת מספיק. והיא תמיד צריכה "לקבל" את זה שהוא מתעלל בה. כי הוא שולט... כי הוא עשיר... כי הוא יפה... והיא? היא רק אישה קטנה שמותר לרמוס אותה בגלל שיש לה גם צרכים מיניים.

לא יודע מה יותר מרגיז ומוזיל, שמציגים גברים כך, או שמציגים נשים כך. או שכותבים פנטזיית התעללות נפשית תחת הכותרת בדסמ. וכן, ידוע שזה גם בדסמ. לדעתי הבדסמ הזה לא שווה דבר ללא ההיבט הבריא ביחסים.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 21 בינו׳ 2015
gilsherr כתב/ה:
כל כך אמריקאי, כל כך רדוד....מי ייתן והתרבות האמריקאית תיעלם מעל פני האדמה ותזכר כלא יותר מפרק אפל בתולדות האנושות. כמו הנאציזם למשל.

כאדם, כאמריקאי וכאיש שיחה, אני מוצא את האמירות שלך מכוערות בהרבה ממרב התרבות הבעייתית בה נמצאים רוב שורשיי. icon_smile.gif

בעניין הספר עצמו, אני חושב שממש חבל שאותו הסיפור חוזר על עצמו, שוב ושוב, אמנם אני לא בטוח מה המסקנה הרצויה.
כנראה, בהנחה שהבנתי את תמצית הספר הזה אותו לא קראתי, מדובר בסיפור נוסף, פרי עטה של אישה, על מערכת יחסים כוחנית בין גבר מאוד חזק לבין אישה שהיא, לכל הפחות, מרקע הרבה, הרבה יותר חלש. matter, אוסיף "כי הוא ערפד" לרשימה, ואחווה בראשי בתסכול לעבר השערורייה הספרותית והחברתית שהיא סדרת דמדומים.

הניחוש שלי הוא שפובליציסטים (שרובם, אני משער, הם גברים) אוהבים בנחת את הפנטזיות האלו, הבאות עם תחושת הרישיון והאישור שלא סופר כתב, אלא סופרת כתבה, את האישה לתוך המקום הנמוך. אני בהחלט משער שאישה עם סיפור על מערכת יחסים כוחנית, אך בכיוון ההפוך, תקבל הרבה יותר צרות בניסיון להוציא אותו לאור.
למה? אני משער שמכל הסיבות הלא נכונות, כמו כשזה מגיע בהוליווד לייצוג נשים בסרטים.*

אלא שמה?
בינתיים, בעודנו מדברים, עומד לצאת משחק המחשב השלישי בסדרת משחקי התפקידים Dragon Age ("עידן הדרקון").
הסדרה הזאת כתובה באופן יוצא מהכלל, עם עלילה מצויינת ומורכבת, עולם משחק יפהפה, לחימה, פוליטיקה ורומנטיקה כתובה היטב.
במשחק הזה, אשה היא ראש הכנסייה, אשה אחרת היא סמל הכנסייה, אשה היא הנסיכה מחסלת הדרקונים, אשה (או... דבר דמוי אשה) היא אחת הישויות המאיימות והמסתוריות עלי אדמות, אשה במשחק השני היא ראש מסדר הטמפלרים, אשה אחרת במשחק השני נהיית מפקדת משמר העיר – ושוב במשחק השני, גבר מעט ביישן הוא הלוחם העבד לשעבר (והסקסי רצח, לטעמן של שחקניות רבות) שרוצה הבנה, חיבוק ואהבה. ולהשמיד סוחרי עבדים. icon_twisted.gif
בכל המשחקים, דמות השחקן/ית היא גבר או אישה לבחירתנו, ועל אף כל שתיארתי ישנם גם אינספור גברים חזקים ונשים חזקות פחות.

בסדרה הזאת ישנם מערכות יחסים מרוב הסוגים – הטרוסקסואליות, הומוסקסואליות, ווניליות, בדס"מיות, מלמעלה, מלמטה, מהצד ועוד, והכל כתוב נפלא ובכבוד מעורר השראה.

היוצרים, אגב gilsherr, הם אמריקאיים. icon_wink.gif
אלו הם Bioware, שיצרו בזמנו את Baldur's Gate ואת Planescape: Torment, משחקים שהיו יצירות מופת בפני עצמן וצעדים בדרך ליצירה שוברת הגבולות הנ"ל.

אז, לא הכל אבוד!

*סיפורה המעניין של אישה אחת שהלכה לכתוב תסריטים בהוליווד. הטקסט באנגלית.
התמצית הוא שזקני ומניעי התחום סבורים, לדבריה, שהקהל רק מעוניין בגברים לבנים בתפקידים ראשיים, וש"הוא לא רוצה לשמוע חבורה של נשים מדברות על מה שלנשים יש לדבר עליו.”
http://thehathorlegacy.com/why-film-schools-teach-screenwriters-not-to-pass-the-bechdel-test/
    התגובה האהובה בשרשור
Syat I Afterwind
לפני 9 שנים • 22 בינו׳ 2015
Syat I Afterwind • 22 בינו׳ 2015
ווידאתי, לא ייצגתי את הפרטים נכונה, ואני מתקן את עצמי:
BioWare היא חברה קנדית-אמריקאית, קנדית במקורה ובעיקרה, ושייכת ל-EA Games האמריקאית.

Black Isle, שעבדו עם BioWare והיו דומים להם באופיים, הם היו האמריקאים, והמוציאים לאור של Baldur's Gate ו-Torment שBW כתבו.
לצערי הרב, הם נסגרו מאז... computer.gif