שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספיד דייטינג בדס"מי לקשר רציני

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 9 שנים • 20 במרץ 2015

ספיד דייטינג בדס"מי לקשר רציני

מעריץ גאה​(נשלט) • 20 במרץ 2015
רבים כאן מתלוננים ופותחים פוסטים כל שני וחמישי משני המינים כמובן על כך שנשלטים כאן לא רציניים, מחפשי זיונים או וגם סשנים בלבד, הרבה נשואים, מתחזים, אגואיסטים , שקרנים ואינטרסנטים ושולטות שהן לא רציניות, מלכות בתשלום/זונות רודפות בצע כסף, נצלניות, שקרניות וכהנה וכהנה.

הסיכויים למציאת קשר אמיתי זוגי מכאן הוא לא גבוה ואנוכי מודע לבעיה הזו, יש לכך כמה סיבות אך לא נכנס לזה כרגע.

מה דעתכם הנשלטים ואף יותר חשוב השולטות לו היה דבר כזה שנקרא ספיד דייטינג כמו שיש בעולם ההכרויות הרגיל רק שכאן יהיו מיועד לשולטות ונשלטים בלבד?

הקונספט ברמת הרעיון כרגע יהיה כך: פאב כלשהו שמושכר וסגור לערב שכזה, 30 איש במספר, 15 שולטות ו-15 נשלטים , כאשר יהיה סבב הכרות, כל נשלט יהיו לו עד 3 דקות להציג את עצמו ולנהל שיחה קצרצרה עם השולטת המסויימת וכן הלאה לשולטת הבאה , ההסבר היה מיועד למי שאינו יודע מה זה ספיד דייטינג.
לאחר סיום הסבב כל שולטת תעביר את רישומיה והחלטותיה וכמובן באם תהיה התאמה ורצון הדדי של שני הצדדים הם יקושרו אחד לשנייה.
ערב כזה יהיה למטרת קשר רציני, אם הזוג הנבחר יחליט ללכת הביתה ולקיים סשן או זיון פראי והיא תגבה ממנו תשלום או לא על זה אין שליטה, לא נביא את משטרת המחשבות, אך כעקרון נשלטים שידוע בוודאות שמגיעים להטריד או להציק או לחפש זיון או נשואים לא יורשו להכנס כמו גם מלכות בתשלום או לתמיכה שיגיעו לעשות לעצמן פרסום ולחפש לקוחות.

הכל יהיה דיסקרטי לחלוטין ויהיה ניתן להשתמש בכינוי או בשם האמיתי לפי בחירה אישית.

ערב שכזה יעלה כמובן כסף, מחיר סביר והוגן יחסית להוצאות ולתוכנו ומטרתו. ייתכן ויכלול גם משקה ראשון חינם.

ניתן לארגן דבר כזה במידה ותהיה הענות מספקת משני הצדדים, אני צופה מעט קושי מצד השולטות אך ערב אחד כזה שיצליח יביא לעוד ערבים בהמשך ואולי אף ייפתח לקהילת השולטים והנשלטות וכו'.

מי שנשמע לו/ה הקונספט הזה מוזמנים להגיב, להציע את עצמם כאן או בהודעה פרטית.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 20 במרץ 2015
שנאוצר​(נשלט) • 20 במרץ 2015
יוזמה מבורכת, אבל השולטות לא ירצו כי אין כמעט שמחפשות קשר רציני עם נשלטים.
4X4​(אחר)
לפני 9 שנים • 21 במרץ 2015

תגובה:

4X4​(אחר) • 21 במרץ 2015
שנאוצר כתב/ה:
יוזמה מבורכת, אבל השולטות לא ירצו כי אין כמעט שמחפשות קשר רציני עם נשלטים.

לא ננסה, לא נדע..
אולי שווה לפנות גם למגזר הרוסי למי שמכיר מהן
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 21 במרץ 2015
לבינתיים זה עומד על שני נשלטים ושתי שולטות שמגלים עניין, זה דל ביותר, צריך עוד הרבה יותר מתעניינים
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 21 במרץ 2015
נשמע מגניב ביותר.
אם המחיר יהיה סביר, ביום ותאריך שמתאים לי וסוג הנשלטים מתאים למה שאני מחפשת (למשל טווח גילאים), בהחלט אשקול לחיוב.
הבעיה שאני צפונית, ובטח בצפון לא יהיה ביקוש ואני לא בטוחה כמה זה היגיוני לצאת עם מישהו רחוק.
4X4​(אחר)
לפני 9 שנים • 22 במרץ 2015

RE:

4X4​(אחר) • 22 במרץ 2015
אישה אחרת כתב/ה:
נשמע מגניב ביותר.
אם המחיר יהיה סביר, ביום ותאריך שמתאים לי וסוג הנשלטים מתאים למה שאני מחפשת (למשל טווח גילאים), בהחלט אשקול לחיוב.
הבעיה שאני צפונית, ובטח בצפון לא יהיה ביקוש ואני לא בטוחה כמה זה היגיוני לצאת עם מישהו רחוק.

בהחלט שיש משהו בדברייך,
אולם איך אומרים: Never Say never

יחד עם זאת, כמחשבות רבים אני מניח, תמיד יש חברה של חברה שמתענינת..
rotemtv​(נשלט)
rotemtv​(נשלט) • 22 במרץ 2015
יוזמה מבורכת , כל כך טובה
ובדיוק מה שהרבה כאן היו צריכים
אני בתור נשלט לא מוצא את עצמי מצליח לתקשר עם שולטות
שרוצות רק שאשלח להן תמונה למייל או את הכסף שלי עבור סשן.
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 22 במרץ 2015
רעיון ממש טוב. מחזק בכל הכח
nuish11

אהבתי

nuish11 • 22 במרץ 2015
אשמח לדעת