לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"?

' Greatt Scott '{☘️}
לפני 8 שנים • 19 ביוני 2015

מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"?

' Greatt Scott '{☘️} • 19 ביוני 2015
מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"? זה עושה למישהי משהו להכיר שולט ובעצם לעשות ממנו נשלט שלה?
(הייתי מעלה גם את הצד השני של המשוואה של שולטים שעשו משולטות נשלטות אבל זה כנראה נושא לפורום השכן).
High T
לפני 8 שנים • 1 ביולי 2015

Re: מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"?

High T • 1 ביולי 2015
' Greatt Scott ' כתב/ה:
מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"? זה עושה למישהי משהו להכיר שולט ובעצם לעשות ממנו נשלט שלה?
(הייתי מעלה גם את הצד השני של המשוואה של שולטים שעשו משולטות נשלטות אבל זה כנראה נושא לפורום השכן).

אני חושב שמה שמגרה כאן הוא המאבק במוח אחר, באישיות אחרת. וכאן האתגר.
יש כאילו שנוח להם להוביל, לקבל ציות אבל מגיע הרגע שבו השאלה עולה - היכן האתגר הבא. מה עוד ניתן להגיע ולעשות?
אז מתחילים לנסות אתגרי אקסטרים וכאן נושא השיחה.
אני מניח שגם הר גבוהה שכל יהיה ישחק לאחר שנים של מאמצים, כך גם שולט או מלכה אשר י/תעבור שנים של ניסיונות שליטה מלמטה טיזינג מרדנות וכו ישונו למשהו אחר.
להגיע לרמת אילוף =זה להפוך את ההר לעמק => כוחות על
אבל מי אמר שאהבה מוזיזה הרים?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 1 ביולי 2015
כמה צריך לאלף כשכל כך הרבה "שולטים" מראש מחזיקים גם בניק של נשלט?
    התגובה האהובה בשרשור
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 1 ביולי 2015
קורה לפעמים שאתה נמצא עם שולטת
אבל משהו לא מסתדר ,משהו חסר בשליטה שלה.
ואז אתה רוצה להשלים את החסר
ולאט לאט מוצא את עצמך שולט והיא נשלטת.
למרות שלא רצית בזה .
פור גוד
פור גוד • 1 ביולי 2015
מתהפך כתב/ה:
למרות שלא רצית בזה .

מתהפך, ואני רציני לגמרי עכשיו, ובניגוד לכול מיני דברים שאנשים כבר כתבו לך, אני חושב שאתה בחור ממש מצחיק, עם הומור מקורי משלו , מקורי ! - ואני יודע להעריך דברים כאלו. וכול פעם, ממש בכול-פעם, שאני עולה לקרוא אותך, אני יודע שהתגובה שלך תצחקק אותי.
ואף פעם עוד לא קרה לי שהתאכזבתי (:
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 1 ביולי 2015
פור גוד כתב/ה:
מתהפך כתב/ה:
למרות שלא רצית בזה .

מתהפך, ואני רציני לגמרי עכשיו, ובניגוד לכול מיני דברים שאנשים כבר כתבו לך, אני חושב שאתה בחור ממש מצחיק, עם הומור מקורי משלו , מקורי ! - ואני יודע להעריך דברים כאלו. וכול פעם, ממש בכול-פעם, שאני עולה לקרוא אותך, אני יודע שהתגובה שלך תצחקק אותי.

דווקא הפעם כתבתי ברצינות ... מתוך נסיון.
פור גוד
פור גוד • 1 ביולי 2015
מתהפך כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
מתהפך כתב/ה:
למרות שלא רצית בזה .

דווקא הפעם כתבתי ברצינות ... מתוך נסיון.

א. אמרתי לכם (:
ב. האמת שאני מנסה לשלב-ולמזג בין שני הז'אנרים-הנפשיים, גם של הרצינות וגם של ההומור ( וכמובן, הניסיון ! icon_smile.gif, ולמקום-האמצעי הזה אני מכוון, אבל לפעמים ודי-בקלות, למען האמת, הדברים משתבשים לי לאחד הכיוונים, ונהייה לי יותר מדי-מזה, או יותר מזי-מזה, ובצורה לא-תמיד מוצלחת..

אבל ככה זה בחיים, הם לא "תוכנית כבקשתך" (:
Brave Dwarf
לפני 8 שנים • 2 ביולי 2015
Brave Dwarf • 2 ביולי 2015
בטי בום כתב/ה:
כמה צריך לאלף כשכל כך הרבה "שולטים" מראש מחזיקים גם בניק של נשלט?

רציני? רגע, זה לא נחשב "מתחלף"?
Mary Jane
לפני 8 שנים • 3 ביולי 2015
Mary Jane • 3 ביולי 2015
לא נראה לי שיש טרנד כזה. ולמה שיהיה? הרי מה מסתתר מאחורי הכותרת "שולט", אם לא אדם שאוהב ומעדיף למשול, לחלק פקודות, להשפיל, להשפיט, ליהנות מחוסר אונים, לענות וכולי. אני לא רואה סיבה שאישה "שולטת" תתעניין בכזה דבר לאורך זמן, או אף באופן חד פעמי, פרט ל, נגיד, "אתגר" - אך ריגוש מאתגרים חולף במהירה, מה גם שזה ממש לא מהנושאים המאתגרים בחיים. יותר מאתגר ללמוד להעיף עפיפונים בגבהים או משהו בסגנון. אם כי אולי אפשר להפיק כאן הנאה קצרת מועד.

כמו כן יש כאן הנחה מובלעת שאנשים לא מגיעים מגובשים וסגורים על עצמם ונטייתם, וניתן להטות אותם לכאן ולכאן עם קצת מאמץ, אורך רוח והשקעה. זה אמנם נכון לגבי מרבית האנשים, כי מרבית האנשים אינם מחזיקים בצד אחד בכפייתיות מעוררת דאגה ותמיהה, יחד עם זאת, למי יש כוח לזה...