שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחאה או בדסם?

טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
לפני 8 שנים • 17 ביולי 2015

מחאה או בדסם?

http://m.9gag.com/gag/aApdYb2

בתגובות עולות הרבה שאלות אם זה מחאה על התעללות בסוסים או בדסם

ואם זה בדסם האם ראוי שזה יקרה ככה ברחוב?

ואם אתם הייתם עוברים עם ילדיכם מה הייתם אומרים לו?
4X4​(אחר)

גם וגם

4X4​(אחר) • 17 ביולי 2015
לילדים שלי הייתי אומר שיש הרבה אנשים בעולם מכל המינים והצבעים,  שרוצים שהאחרים יקבלו אותם כפי שהם.
מעבר לזה ברמה האישית, איך לומר הייתי מעדיף את הרכבת יותר צעירה וחטובה icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

בעיני

בלוסום​(לא בעסק) • 17 ביולי 2015
אנשים עצובים שחייבים את התגובה של החברה כדי להיות שלמים עם עצמם.
למה בפרהסיה? למה כולם צריכים לדעת מה הולך בחדר המיטות של כולנו?
פור גוד
פור גוד • 17 ביולי 2015
אנדרומדה, סתם מתוך סקרנות. היית אומרת את אותו הדבר גם על גייז ?
מראים לך בטלביזיה בכול יום תמונות-תועבה של אלימות-אמתית, וזה מה שמפריע לך כל-כך, שלושה אנשים שנהנים מהשטויות שלהם ביחד ?

וארבע-על-ארבע, על תרתום את "העגלה" ( תרתי משמע ) לפני הסוסים... (: 
בלוסום​(לא בעסק)

פור גוד

בלוסום​(לא בעסק) • 17 ביולי 2015
א. אין לי טמבלויזיה
ב. לא, לא מפריע לי גייז. הם לא מחצינים משהו שאנשים אחרים לא מחצינים בפומבי. לעומת זאת האנשים
    בתמונה הנל כן.
פור גוד
פור גוד • 17 ביולי 2015
א. מה שאת אומרת הוא מילה-במילה מה שאמרו על הגייז כשהם התחילו ללכת יד-ביד ולהתמזמז ברחובות, וכשהם התחילו עם מצעדי הגאווה שלהם.
"שאנחנו לא רוצים לדעת מה הם עושים בחדר-המיטות שלהם, ושלא יחגגו לנו את המיניות שלהם בפרהסיה..."  וכולי וכולי.
למעשה, זו  גם הייתה תמיד המדיניות של הצבא-האמריקאי כלפיי גייז - עד שהיא בוטלה אחרי מאבקים מרים וממושכים ב-2011.  
אם-כי בגדול היא נהוגה בתכלס עד עצם היום הזה בחלק מיחידות-העלית -  
מדיניות ה-"אל תספר, לא נשאל."

ב. יופי שאין לך טמבליזיה.
עוד צעד קטן ואת כבר מוארת לגמרי, מה שנקרא (:
אבל היום אנחנו כבר לא מדברים רק על טלביזיה ( והייתי אולי צריך לדייק מראש ). אלא על "זמן-מסך".
כך לדוגמא, אנחנו אומרים לילדה-הקטנה: "יש לך היום שעתיים זמן-מסך".
והילדה-הקטנה יכולה לחלק אותן איך שהיא רוצה -  בין הפלפון, המחשב, הטלביזיה וכולי.  ובכול אלו, כאמור, ולרוב חינם-אין-כסף, הילדים שלנו צורכים תמונות-תועבה של אלימות-אמתית, מעשה יום-ביומו.
המלט

Re: מחאה או בדסם?

המלט • 17 ביולי 2015
[quote="טיולים ראשונים"]http://m.9gag.com/gag/aApdYb2

בתגובות עולות הרבה שאלות אם זה מחאה על התעללות בסוסים או בדסם

ואם זה בדסם האם ראוי שזה יקרה ככה ברחוב?

ואם אתם הייתם עוברים עם ילדיכם מה הייתם אומרים לו?[/quote]

״אם זה בדסמ האם ראוי שזה יקרה ככה ברחוב״ ? --   האם המעשה הזה הוא ״מעשה, אשר יש בו על פניו אלמנט של מיניות גלויה, ואשר על-פי אמות מידה אובייקטיביות של מתבונן מן הצד, של האדם הממוצע, ייחשב לא הגון, לא מוסרי, לא צנוע.״ -- הציטוט הזה הוא הגדרתו של השופט דב לוין למושג ׳מעשה מגונה׳. אם אנחנו אומרים ש-כן, יש כאן בשני הגברים האלה ובאישה הנוהגת בהם כבסוסים אלמנט של מיניות גלויה, ובעיני המתבונן מהצד זה נחשב לא הגון, לא צנוע ולא מוסרי, אז על פי ההלכה שהורה השופט לוין עניין לנו במעשה מגונה בפומבי, וחוק העונשין (סעיף 348) אוסר על כך במפורש.  ולכן התשובה חייבת להיות - (אם אזרחים הגונים שומרי חוק נרצה להיות) -- שזה לא ראוי שזה יקרה ככה ברחוב.

אמנם אין חוק שאוסר על אנשים לשחק בסוסים ברחוב, ואם יש לי ילד בן 5 ששואל אותי ״אבא מה זה״, אז אני נמנע מכל הקונטקסט המיני ואומר שזה אנשים מבוגרים שאוהבים לשחק בסוסים ואין להם מקום בבית אז הם משחקים בחוץ. מצד שני ברור לכולנו שזה הכי בדסמ שיש, והגברת הנחמדה הזו ושני האדונים הרתומים לעגלתה אינם משחקים בסוסים בחוץ כי אין להם מקום בבית. 

כפי שפורגוד העיר, היו תקופות שבהן שני גברים מתנשקים ברחוב עשו ׳מעשה מגונה׳. היום זה כבר לא נחשב מגונה, על אף שאולי יש בכך ׳אלמנט של מיניות גלויה׳.

השאלה המעניינת כאן היא מתי והאם יבוא יום ובו טיול כזה של אישה וסוסים, או גבר וכלבה אנושית על ארבע יתקבלו על ידי החברה כמעשה כמעט שיגרתי, עניין רגיל גם אם לא תמים, אך מכל מקום לא מגונה. 
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני 8 שנים • 18 ביולי 2015

Re: בעיני

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 18 ביולי 2015
[quote="endromeda"]אנשים עצובים שחייבים את התגובה של החברה כדי להיות שלמים עם עצמם.
למה בפרהסיה? למה כולם צריכים לדעת מה הולך בחדר המיטות של כולנו?[/quote]

ואולי הם עושים זאת כי הם נהנים מהפומביות?
אולי הם עושים זאת כי הם נהנים מלחגוג את מה שיש בין שלושתם גם מחוץ לחדר המיטות?

לגבי עניין הילדים - מה שענו כאן לפני כבר.
פשוט לא להתייחס לזה כמשהו כל כך חריג או כמשהו כל כך פסול
אני אישית מאלה שמקווים שיום יבוא וכמו שהמלט כתב - "טיול כזה של אישה וסוסים, או גבר וכלבה אנושית על ארבע יתקבלו על ידי החברה כמעשה כמעט שיגרתי, עניין רגיל גם אם לא תמים, אך מכל מקום לא מגונה."
פור גוד
פור גוד • 18 ביולי 2015
אני מסכים איתך המלט שזו שאלה מעניינת. והיא נוגעת כמובן ליחסה של החברה אל המיניות בכללותה.
אני אפילו מוכן להסכים עם כך ש"הנורמליזציה" של הסאדו-מזוכיזם אל תוך חיי היומיום הולכת להיות עניין קצת יותר מסובך מאשר הנורמליזציה של היחסים ההומוסקסואליים, ולו מפני שהמיניות הסאדו-מזוכיסטית איננה מחצינה ביטויי-חיבה של "לאבי-דאבי".
אם-כי, חייבים לציין, כבר היום אפשר לראות בכול מצעד-גאווה ראוי-לשמו משאיות רבות ועליהם הומואים סאדומזואיסטיים הארד-קור-לפרצוף (: 

אני גם די-בטוח שבכוח-המוח תסכים איתי, אם אציין פה שהפחד העמוק והאפל מפני המיניות - מורשת יהודית-נוצרית די-ברורה בתרבות המערבית -  הוא עניין די-עצוב בסך-הכול, שאין בו יותר מדי ברכה בשביל אף אחד.
 ואני מציין פה את בכוח-המוח מפני שכתבתי לה בלילה תגובה "קשה" בבלוג שלה, מכיוון שהיא הצליחה באורח לא-אופייני לכתוב שטויות. וכשהיא כותבת שטויות, זאתי, מכיון שהיא כל-כך אינטיליגנטית, יש גם להן איזו איכות 'אימתנית', מונומנטלית ממש ! (:

אבל הכי חשוב.
כדאי אולי להזכיר פה את מה שכתב עוד בשנות-השלושים של המאה ה-20 הנרי מילר ב"חוג הסרטן" שלו. 
" מי, " הוא שואל  ב'חוג הסרטן',  "מי שונא את היהודים יותר מהיהודי? ומי שונא את ההומואים יותר מההומו? "
נו ומי באמת שונא את ההומואים יותר מההומו ?
אדגר הובר, הבהמה המנוולת, ראש הסי.איי.איי לשעבר, שרדף אותם עד-חורמה, הרי היה הומו בעצמו. והאם יש צורך להרחיב פה את הדיבור על מחלת האוטו-אנטישמיות ?
ואולי יש רק צורך להוסיף היום ל'משפט-השאלה-ישר-לפנתיאון' של הנרי מילר,  גם את השאלה :
ומי שונא את הסאדו-מוזכיסטים יותר מאשר הסאדו-מזוכיסט ?
(:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 18, 2015 11:17 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שלגי
שלגי • 18 ביולי 2015
ההקבלה להומואים אינה מדוייקת.

כמו שלא הייתי רוצה לראות זוג סטרייט מתחרמן למוות (קרי, מבצע אקט מיני חלקי)  במרחב הציבורי מול ילדים (להבדיל ממועדון חשוך למשל), כך לא הייתי רוצה לראות זוג הומואים עושה את זה. 

העגלה עם הסוסה (סוסים) למה היא משולה? להחזקת ידיים?

לא נראה לי...
זה שהם אוהבים פומביות לא אמור לכפות את הפומביות הזו על הכלל. בוודאי שלא על ילדים.