בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"כנגד כל הסיכויים אני כן מאמינה שיש התאמה זוגית ובדסמית

4X4​(אחר)
לפני 8 שנים • 19 ביולי 2015

"כנגד כל הסיכויים אני כן מאמינה שיש התאמה זוגית ובדסמית

4X4​(אחר) • 19 ביולי 2015
חברות יקרות בגילאי 30--50
יש כאן ערימות של נשלטים בוגרים, איכותיים , רובם ברמה גבוהה , אקדמאים ובעלי מעמד, שיקבלו אותך גם כ ג+ או כאלמנה +
מדוע הדברים נתקעים? מה קורה כאן?
ezuf
ezuf • 19 ביולי 2015
חוסר רצינות משני המינים
נסיון רע מהעבר
אי התאמה כללית
ביישנות לנסות
פחד מתוצאה לא רצויה

להמשיך? icon_smile.gif
Alex Who

צורך נשי..

Alex Who • 19 ביולי 2015
אני לא מתכוונת  לעשות פה הכללה על כלל המין הנשי. אצהיר מראש. עם זאת מרביתיינו מחפשות איזה שהוא נחת רוח כשמדובר בגבר שלנו. שיכיל אותנו,יהיה עמוד להשען עליו,מישהו להתפרק בין זרועותיו. כמובן גם יפרנס וידאג לפינוק (נסיעות,מסעדות וכו) בואו לא נשקר לעצמנו כל אישה רוצה להרגיש מסופק חומרית בנוסף כמובן לסקס משובח.  אולי הפחד לשולטות להכנס לזוגיות עם נשלט הוא כביכול להכנס לזוגיות שלא יהיה ניתן להתפרק ולהוריד חומות. צריך להיות רוב הזמן המובילה הדומיננטית. חומרי כל גבר יכול להביא הבית אך האם גבר נשלט יכול לספק את אותה תחושת ביטחון של הכלה והתפרקות של השולטת שלו? האם זה לא יערער את מעמדה ה״כוחנית״ כביכול מולו? אני מודה אני לא הייתי נכנסת לקשר זוגי עם נשלט למרות שיש לי גם נשלטים כי גם בהיותי אישה מאוד דומיננטית אשמח שהגבר /אדון שלי יהיה קצת יותרדומיננטי ממני. אבל רק קצת חחח .  אז אני שואלת האם יש חיה כזאת בכלל...שנשלט יכול רגשית להכיל התפרקות רגשית של מלכה בלי שזה יערער את חוזקה מול הנשלט שלה? זה לא מוזר כשהנשלט מחבק את גבירתי? איפה הגבול עובר בין החשיפה הרגשית והשליטה...?
כלבלב נסתר​(נשלט)
לפני 8 שנים • 20 ביולי 2015

אין שום סתירה בין הסטירה

כלבלב נסתר​(נשלט) • 20 ביולי 2015
להיפך!! כשחיבקתי את המלכה שלי ברגעים קשים שהיו לה, ולנו, והייתי מקור תמיכה עבורה - אין רגע משמעותי יותר כנשלט שלה - להיות לשולטת מה שהיא זקוקה לו באותו הרגע... אחר כך מסאג בכפות הרגליים והערצה כללית - כדי לא להתבלבל בתפקידים....

אם לא ניסית עד היום - מומלץ
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 ביולי 2015
אלכס, כל כך הרבה קלישאות בתגובה אחת. 
הוא שאל פה על זוגיות, לא על שליטה של חודש חודשיים.
בזוגיות דום חסון ומופלא לא מראה קשיים מול זוגתו, אין לו ימים רעים בהם הוא מתפרק מול הסאבית שלו?

רוב הנשים מחפשות סוג של גבר אחד?
קישקוש, הרי יש כל כך הרבה סוגי גברים, אגב במציאות מתוך הכירות עם דומים וסאבים הסוג היותר חזק רגשית הם דווקא הסוג השני.
פור גוד
פור גוד • 20 ביולי 2015
אכן אלכס הו ( "דה-פאק-איז-אלכס" : ), כפי שכבר כתבו לך, צריך להיזהר מאד מהכללות כאלו.
מעבר לנטייה-המינית או מעבר לגבולות הפנטזיה-הארוטית, גברים שאפשר להישען אליהם, וגם נשים שאפשר להישען עליהן, כלומר א נ ש י ם שאפשר להישען עליהם, גם בטוב וגם ברע, ושיודעים וזוכרים לפני-הכול ואחרי-הכול להיות חברים טובים - שולטים-נשלטים-מתחלפים-אחרים-סתם מזדיינים-כן-בעסק לא-בעסק - אין ממילא יותר מדי.
את לא תאמיני - או שכן ? - כמה שולטים בכלוב מגיעים לבדס"מ ממקום של גבריות פצועה, של אגו גברי שלא קיבל מספיק חיזוקים חיוביים בחיים, של חוסר-ביטחון ושל רגש- נחיתות נוראיים, והם לפי כול קנה-מידה עלה-נידף ברוח וקנה-סוף רועד, אפילו על הרמה האלמנטרית ביותר, נגיד ככה, של היכולת להתפרנס בכבוד ... רק אני באופן-אישי כבר "זכיתי" להיתקל בכמה-וכמה כאלו. ואם רק תרצי, אספר לך כמה סיפורים קורעים על כך. הם רבים כחול אשר על שפת-הים. ועוד לא אמרנו אפילו מילה אחת על השקרנים-הפאתולוגיים (:
וכמותם, או לעומתם, קיימים גם נשלטים שרמת הריכוז-העצמי והאנוכיות שלהם היא מעל ומעבר לכול דימיון בכלל.
הכללות בעניינים הללו, אינן מגיעות  אף-פעם יותר מדי רחוק.
Mary Jane

Re: צורך נשי..

Mary Jane • 20 ביולי 2015
[quote="Alex Who"]....האם גבר נשלט יכול לספק את אותה תחושת ביטחון של הכלה והתפרקות של השולטת שלו? האם זה לא יערער את מעמדה ה״כוחנית״ כביכול מולו? אני מודה אני לא הייתי נכנסת לקשר זוגי עם נשלט למרות שיש לי גם נשלטים כי גם בהיותי אישה מאוד דומיננטית אשמח שהגבר /אדון שלי יהיה קצת יותרדומיננטי ממני...

[/quote]

נראה שמילותייך משקפות תפיסות מיילדומיות/גבריות בעיקרן. כלומר, תפיסה לפיה כוח הוא מן צוק איתן ו"שולט" הוא מי שמחזיק/מציג צורה כזו של כוח.

אני חושבת שכוח נשי ושליטה נשית לרוב עובדים אחרת, במובן שהם מציגים חלופה לכוחניות הגברית החד משמעית, המחויבת לסט ערכים נוקשה מאוד (שוודאי מאמלל גם את הגברים, אשר עליהם להעמיד פנים ולהקשיח נפשם בסיטואציות רבות, כי מצפים מהם לנהוג כסלע, ולא כזה שכאשר מכים בו פורצות דמעות). במסגרת הזו, מתקבל על הדעת - ככל שזו נטיית לבך ואלו הם צרכייך - להיות מפונקת, יבבנית, "להתפרק", כלשונך. בקטנה. הגבר יסבול, בשביל זה הוא שם, וזו זכות לתת שירות, ובכלל, לאהוב את כולך.

זה לא מה שיגרע מהיותך "שולטת". מה שדווקא כןם יגרע, הוא הרצון, הצורך והתשוקה להיות כפופה לכוח גברי.
פור גוד
פור גוד • 20 ביולי 2015
בהמשך למה שכבר כתבתי, אלכס, ומבלי להיכנס עכשיו לכול מיני שאלות של אידיאולוגיה ושל תפיסת-עולם,  מפני שאני סבור, באופן הכי כללי, שאין יותר מדי ברכה או שכל בניסיון לעשות מהפנטזיות-המיניות שלנו "תפיסת עולם" - ואני יודע עד-כמה קשה לסרב לפיתוי לעשות את זה -  וזאת על-אף שאני בהחלט מסכים עם דברים רבים ממה שמרי כתבה לך   - ובכן מניסיוני "הדל", אלכס, התכונות האנושיות החשובות ביותר -  חכמה, כנות, טוב-לב, יופי, הומור, יכולת הקשבה והכלה, היכולת להיות חבר-אמתי בעיתות צרה וכולי - מתפזרות די שווה-בשווה בין כול הקטגוריות של הנטיות וההעדפות המיניות. 
בדיוק כפי שהן מתפזרות די שווה-בשווה בין כול המזלות בגלגל-המזלות (:

ורק בשבת האחרונה, לדוגמא, סיפרה לי מישהי ( שאמינה עלי מאד ) סיפור קורע  -ממש מפיל מצחוק ! - מהעת-האחרונה על מישהו ש"השפחה" שלו הייתה חייבת... טוב, לא חשוב. סתם רכילות. אמנם סיפור שווה וקורע ביותר ( ! ), ואני צריך לגייס כרגע את כול כוח-האיפוק  ( הממילא מזערי שלי icon_smile.gif שלי, כדי שלא לספר אותו פה, אבל בסופו של דבר, סתם רכילות (:

וכאמור עוד לא אמרנו מילה על כול-השאר. על כול רפי-השכל למשל, או על עברייני-הצעצוע שאינם מפחידים אפילו את הכלב של השכנים שלהם אבל עדיין אוהבים לפזר איומים חסרי-שחר לכול עבר, או על כול הבחורים הדחויים חובבי-הקללות הלקוחות ממש מהחצר של ביה"ס התיכון, או על כול האנשים הקטנוניים ונוטרי-הטינה, השיפוטיים והשפלים, או על חסרי-ההשכלה והכישרון המינימליים. וגם לא על חולות-הרוח האמתיות והמסכנות icon_smile.gif
Alex Who
Alex Who • 20 ביולי 2015
וואו לא חשבתי שתגובתי תהפוך למסע נעיצת קלשונים!!  השאלות נשאלו מסקרנות ולא הכללה צינית!!!!!! אני באמת לא בקיאה בעיניין ועל כן שאלתי. לא ברור לי למה הפכתם את זה למסע הריגה?  אני לא מגיעה מרקע של זוגיות ארוכת טווח עם אדון או נשלט ולכן נשאלו השאלו. תודה לכולכם על התשובות  הכנות והחותכות בשר!! כייף לדעת שהכלוב הוא מקום לשאול דברים וללמוד בלי שיביכו אותך ויגרומו לך להרגיש רע עם עצמך. אפרופו לקבל את האחר.  תודה icon_smile.gif
פור גוד
פור גוד • 20 ביולי 2015
לא, אלכס, בייבי!, הכול נכתב ברוח-טובה ובהומור ומתוך רצון-טוב לעזור ולהבהיר את העניין.
אל תפרשי שום-דבר ממה שנכתב לך על "הצד הרע" שלו.
ממש להפך.
שום מסע "נעיצת קילשונים" .
טוב, אולי רק מרי "נעצה" איזה "קילשון" קטן, אבל ממש קטנטן, ובטוב-טעם (: -