בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה טעינו ?

המלט
לפני 8 שנים • 31 באוג׳ 2015

איפה טעינו ?

המלט • 31 באוג׳ 2015
אני כבר כעשר שנים בכלוב, קצת אחרי ההתחלה. כמה נאיבים היינו לפני עשר שנים. חלקנו חשבנו לעצמנו שיהיה מגניב, שתהיה קהילה נחמדה, ושהכלוב ישמש לה בית חם. במקום זה קיבלנו פרופילים כאלה:

״בחורה בת 25 שמאוד אוהבת למכור את הפריטים שלה
אני אוהבת למכור הלבשה תחתונה, נעליים וכדומה... 
מעוניינת -רק- למכור ולא להכיר או לפתח שיחות
מדי פעם, ארצה לשמוע מפי מי שאמכור לו על הסטיות שלו ואיך בכוונתו ליהנות ולשמור על מה שהוא קנה ממני.
לאחרונה, לאחר מספר פריטים שנמכרו, יכול להיות שאבקש מכם לשלוח לי תמונות שונות עם הלבוש שלי או הנעלה.
כמו כן, אני במערכת יחסים מצויינת עם הבן זוג שלי - הוא שלי ואני שלו.״  

כעת, חוקי הכלכלה נהירים לי לחלוטין. במקום שאין ביקוש, גם אין היצע. כדי שלמישהי יהיה את הביצים לפרסם פרופיל כזה, באתר הזה,  צריכים להתקיים שני תנאים מצטברים, ואלו הם:

א. כמות הנשלטים שחושבים שהם יגיעו לכוס של מישהי דרך זה שהם יקנו תחתונים משומשים שלה, רק הולכת וגדלה.
ב. שליטה נשית וביטוייה השונים במיניות האדם הינם נעלם גדול ולא ידוע.

לעניות דעתי המרודה, המציאות היא עגומה יותר מכפי שכל דמיון יכול לתאר. וזה לא שאני לא מבין את הדינמיקה. אני פאקינג עשר שנים פה. אני יודע שעל כל ״שולטת״ יש איזה עשרים נשלטים. אני מכיר את תחושת הבדידות, את המועקה, את החרמנות, את הצורך לקבל תשומת לב, ולו רק לרגע, ולו רק בצ׳ט, ולו רק מאיזה מתחזה מתחנגל מניאק בן-זונה שמשחק באנשים. אני יודע ומכיר. אבל באמשלכם. קצת כבוד עצמי, קצת הערכה ליופי שיש בשליטה הנשית. קצת כבוד לאנשים שעושים את זה עדיין הכי מגניב שאפשר. אל תתנו לבחורות כאלה לפרוח כאן. אל תקנו מהן תחתונים וגרביים משומשים. אל תתפתו. לכו למלכה בתשלום. תשתכרו. תכתבו פוסט מתבכיין. רק אל תתנו לכל זבת-חוטם למכור לכם נעליים. 
    התגובה האהובה בשרשור
Mary Jane
לפני 8 שנים • 2 בספט׳ 2015
Mary Jane • 2 בספט׳ 2015
לדעתי זה דווקא מדליק. מן נקודת קיצון של עליבות - בייחוד אם הסכומים מופרכים. משכורת חודשית בתמורה לנעליי המהוהות, המבאישות, שעולה מהן צחנת קדושה. להתענג עליהן נצח קטן ועוד אחד. נחמד כזה.

ובניגוד לאופן בו הצגת זאת, כאילו מדובר בציבור גברים תם לבב וטהור כוונות שהינו קרקע פוריה לניצול, בפועל עסקינן בלא מעט שתדלנים נמרצים שחלק נכבד מהנאתם הוא לפנות חזור ושנה בהצעות מגונות לרכישת תחתונים או נעליים, אשר כל קשר בינם ובין כבוד עצמי לא קיים, או קיים במסתרים - ועל כן, בין השאר, אין שום סיבה לצפות מהם שינהגו בכבוד וב"הערכה ליופי שיש בשליטה נשית". 

הסטיה, כשלעצמה, היא ביטול הערך העצמי. וחשוב לזכור, כי אנשים לא הגיעו לכאן על מנת להעריך דברים ונטיות שאתה מוצא כ- יפים, אלא על מנת להוציא לפועל, ולחילופין, לשקוע בפנטזיות, בדבר כל החוויות הנהדרות המזומנות להם במפגש עם נעליים נשגבות. או עם נשים נשגבות.

(:
4X4​(אחר)

זאת ועוד:

4X4​(אחר) • 2 בספט׳ 2015
"רק אל תתנו לכל זבת-חוטם למכור לכם נעליים. "

אי אפשר להוציא מבן אדם כסף אם איננו רוצה להוציאו. (במאים רגילים כמובן)
עלמא-​(אחר)

אתה צודק

עלמא-​(אחר) • 2 בספט׳ 2015
המלט, יש צדק בדבריך. אני חושב שהנשלטים צריכים להיות הרבה יותר קשים להשגה ולהפסיק לזחול כלפי כל אחת שבוחרת ניק מגניב וכותבת באדום ואז במציאות היא נראית כמו הצרות של מדינת ישראל...הנשלטים צריכים קצת ללמוד מהנשלטות איך לבחון גם את אופי ה"שולטת" ולא להתמסר אחרי חצי משפט ולשלוח תמונות לכל אחת פוסטמה שמבקשת. בסופו של דבר כמעט כל  "שולטת" צריכה את האדון שלה ואולי רק מעטות לא צריכות ואז לא הייתי מציע לך להתעסק איתן.

מארי ג'יין, יש לך עוד המון ללמוד על שליטה נשית. 
היופי הוא רק מלכות זמנית. 
עלמא-​(אחר)

בנוסף

עלמא-​(אחר) • 2 בספט׳ 2015
אם האדונים היו מתייחסים לנשלטות שלהן כמו ש"מלכות" מתייחסות כאן לנשלטים אז כל הנשים היו מזדעזעות...

ואני מוסיף תמיחד מרכאות למילים שולטת ומלכה כי זו רק פיקציה שלא באמת תואמת את המציאות.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 2 בספט׳ 2015
מסכים מאד עם מרי ג'יין, במיוחד עם:
"הסטיה, כשלעצמה, היא ביטול הערך העצמי. וחשוב לזכור, כי אנשים לא הגיעו לכאן על מנת להעריך דברים ונטיות שאתה מוצא כ- יפים, אלא על מנת להוציא לפועל, ולחילופין, לשקוע בפנטזיות, בדבר כל החוויות הנהדרות המזומנות להם במפגש עם נעליים נשגבות. או עם נשים נשגבות."

יש פרופילים בעייתיים פה בכלוב, כאלה שמציגים מצג שווא, או כאלה שמייצרים אשליה שקרית ועוד... אבל דוקא הפרופיל הנ"ל לא נמנה על אלה.
הוא כתוב בצורה ברורה למדי. אוהב סבבה, לא אוהב לא צריך. לכן אני לא מבין מה כל כך מפריע בו.
המלט
המלט • 2 בספט׳ 2015
שפחון:טוב. הגיע הזמן לדבר על הרבה דברים.
אני לא מסכים איתך שאין כאן מצג שווא, אבל אנחנו לא צריכים לברר את הסוגייה הזו דווקא עכשיו, מה גם שאיני צריך מצג-שווא כדי שזה יפריע לי.
אני לא מסכים עם המסקנה שלך ״אוהב סבבה, לא אוהב לא צריך.״ (ובקיצור, אסלאל״צ, מתחרז עם גלגל״צ)  זו גישה פשטנית מאד, שמרוקנת מתוכן כל דבר שראוי לדבר עליו. על פי הגישה הרדודה הזו, אפשר לחלק את כל הפעילות האנושית ל אסלאל״צ. זה הכי קל. זה הכי לא נוקט עמדה, לא מביע דיעה, ולא מרגיש כלום. מן סוג של סוטול סמיך כזה של מועדון כלשהו בשלוש a.m , כשכל אחד עסוק בשלו. חיה ותן לחיות כזה. חוץ מזה, מתי תקום מאיזור הנוחות שלך ותנקוט עמדה? הרי כאן בכלוב כבר נאמר אסלאל״צ כמעט על כל דבר שמישהו בחר לעשות: אוננות על נאצים, פנטזיות של אונס, דיכוי מיעוטים, ניצול פיננסי-כלכלי-נפשי, סרסרות - ומה לא. על הכל נגיד אסלאל״צ?? אז זהו, שלא.
לגבי הציטוט של מרי ג׳יין שהבאת. אם יורשה לי לשאול מאוצר מילותיה, משל הייתי מלקט פירורים משולחנה, הרי שמרי ג׳יין היא נקודה קיצונית בכלוב. השקפתה בדבר מה אנשים מחפשים בכלוב אינה פחות מנשגבת - ״לשקוע בפנטזיות, בדבר כל החוויות הנהדרות המזומנות להם במפגש עם נעליים נשגבות.״ - זוהי אידיאליזציה קיצונית ביותר של המציאות, שלמרבה האכזבה - על פי רוב איננה נשגבת, אלא פשוטה, עממית, קרובה לאדמה ומונעת מרגשות פשוטים. אני טוען בבטחון מלא שהרוב המכריע של הגברים כאן אינו מחפש פנטזיות נשגבות כדי לממש איזושהי סמליות נשגבת. הפנטזיות הבדסמיות, הנעליים, הדיבור הכנוע, הסגידה התהומית - כל אלה אינם אלא רעלה המסתירה כמיהה אמיתית להכרה. זהו עצם העניין — אנשים מחפשים הכרה. הכרה בנוכחותם, בתכונותיהם, בצרכים שלהם. אין שום מציאות בה כל הערב-רב הזה המסתובב כאן בכלוב מחפש מימושי פנטזיה הנעדרים חיבור לעצם המציאות הנפשית. ולכן, בנקודה הזו בדיוק בה גבר כזה מנסה להתחבר לאישה כזו - כמו בעלת הפרופיל הנ״ל - המבקשת למכור לו נעליים ותחתונים אבל לא להחליף עמו מילה - נפערת תהום בין היסודות הנפשיים של שני הצדדים. אכן, שניהם מחפשים משהו. אבל בעוד הוא מוכן לנסות כמעט כל דבר - היא איננה נכונה לנסות אלא דבר אחד. והפער הזה חורה לי. הוא חורה לי כי הוא מסריח מניצול שאין הצד המנוצל חפץ בו ואין זה נכון כשיטתה של מרי ג׳יין להניח שזוהי מטרתו מלכתחילה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 2 בספט׳ 2015
אני לא מספיק יודע על הקהילה מחוץ לאינטרנט אבל הקהילה האינטרנטית פה מאכזבת סך הכל. מלבד מה שציינת, הפורומים דיי מתים, ואין כמעט דיונים שיוצרים תחושה חברתית שיכולה להוביל למפגשים ולמשיכה של אנשים שמתביישים לצאת החוצא. רב האנשים בצ'ט של האתר או שולחים הודעות לשולטות ולא לוקחים חלק מיצירת קהילה משפחתית ומעניינת. חוץ מזה הרבה פעמים עוקצים פה אחד את השני בדיונים ולא מחפשים את המשותף. תכלס, זה האתר היחיד הנורמלי של הקהילה והפרופילים פה בתשלום מה שמגביר את הניכור. 
המלט
המלט • 2 בספט׳ 2015
Mary Jane כתב/ה:

ובניגוד לאופן בו הצגת זאת, כאילו מדובר בציבור גברים תם לבב וטהור כוונות שהינו קרקע פוריה לניצול, בפועל עסקינן בלא מעט שתדלנים נמרצים שחלק נכבד מהנאתם הוא לפנות חזור ושנה בהצעות מגונות לרכישת תחתונים או נעליים, אשר כל קשר בינם ובין כבוד עצמי לא קיים, או קיים במסתרים - ועל כן, בין השאר, אין שום סיבה לצפות מהם שינהגו בכבוד וב"הערכה ליופי שיש בשליטה נשית". 

(:

אני לא חושב שהגברים כאן הם איזושהי דוגמה ומופת למסכת מעלות תרומיות הנדרשת מאדם באשר הוא אדם, אם להתבטא בעדינות מחושבת, אבל אני כן חושב שהשתדלנות הנמרצת, ההצעות המגונות וכיו״ב, הם תגובה טבעית להיצע הנלוז המגיע מצידן של שלל השרלטניות שמישהו שתל בראשן רעיונות עוועים בדבר מהות הנשלטים בכלוב, ושלמרבה הצער מהוות את תעודת הזהות של הנשים השולטות בכלוב נכון לרגע זה.  icon_smile.gif
פייה{O}
פייה{O} • 2 בספט׳ 2015
המלט - אתה מתעלם בדבריך מעניין הפטיש, שלהתרשמותי דווקא די נפוץ כאן. 
כשם שלא חסרים כאן גברים שישמחו להתפלש בכף רגל נשית, מטופחת או שלא מטופחת,
ולא מעניין אותם כהוא זה מי היא בעלת הרגל,
כך אני מאמינה שלא חסרים גם כאלו שבדרך זו או אחרת מוצאים עונג בשימוש כלשהו בפריטי לבוש נשיים שונים ומשונים,
גם בלי האישה שמאחוריהם.
זה טיבו של פטיש. 

כך שלא כל ההודעות מסוג זה פסולות מיסודן, לטעמי, והניצול הוא הדדי. 

עם זאת אני מסכימה איתך שהרבה יותר מידי פעמים עולה ניחוח אופורטוניזם של כאלו ששליטה לא מעניינת אותן כהוא זה
אלא כדרך קלה להרוויח קצת כסף נקי מהצד. 
תכלס בכלכלה של היום אני כבר לא שופטת אף אחת...

(ובהזדמנות, אם מישהו מעוניין - גרבי הלו קיטי משומשות ב-10,000 ש״ח, לא כולל מעמ icon_smile.gif)