סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה, איפה כל אותן "פמיניסטיות"

NickMan​(אחר)
לפני 8 שנים • 8 באוק׳ 2015

איפה, איפה כל אותן "פמיניסטיות"

NickMan​(אחר) • 8 באוק׳ 2015
החלטתי שאני עושה ניסוי מעניין.
אפליקציית ההכרויות "טינדר". הידועה לשמצה.
הממשק בטינדר פועל כך:
אתם צופים בכרטיס ( תמונות וקצת מלל ) של הגבר/אישה , במידה והחלקתם שמאלה את התמונה, דיסלייק, קופץ לכם התמונה הבאה.
במידה והחלקתם ימינה, לייק, ובמידה וגם הצד השני שצפה בכם החליט להחליק את תמונתכם ימינה, אז זו "התאמה".
ולשניכם ניתנה היכולת לשוחח ולהכיר. האפליקציה פותחת לכם מעיין צ'אט..ומשם...הכל תלוי בכם.
עד כאן פרטים טכניים.
נושא הניסוי: כמה נשים "יתחילו" איתי , ז"א יפנו אלי , במידה כמובן שיש התאמה, עוד לפני שאני אפנה אליהן. כן, גם "היי" נחשב.
אופן הניסוי: 
פתחתי את כל האפשרויות לחיפוש שהאפליקציה נותנת. כל גיל ובכל מרחק.
עשיתי לייק ( החלקה ימינה), לכל כרטיס וכרטיס.
שמנה , רזה, קרובה, רחוקה, צעירה, מבוגרת. לכולן!. ימינה ימינה ימינה.
העלתי תמונות טובות. לא רשמתי מאום. כל כולי כיוונתי לכמה שיותר התאמות.
תוצאות הניסוי: 
נפתחו לי 76 התאמות ( לא רע בהתחשב שאני די מכוער.אולי פוטוגני, זה כן).
מתוך 76 ההתאמות, פנו אלי 4!
4!!!!!
ברור לי שזה לא מדגם מייצג, אך חשוב לי להבהיר שכל הניסוי הזה נולד מהלך הרוח שהייתי שותף לו בשנה שנתיים האחרונות בעודי מבלה באתרי הכרויות.
ואני שואל: ל-מ-ה?
אבל באמת, למה ?
האם אתן עדיין מצפות "לגבר גבר" שיתחיל איתכן? האם זה ביישנות לשמה? 
או האם זה איזה שהו מבנה חברתי תרבותי צא אופקים,שבו מה שהיה הוא גם שיהיה?
אשמח לפתוח דיון על כל
the rain song
the rain song • 8 באוק׳ 2015
גם אני לא יודעת למה.
כל שרשור שנפתח כאן עם תלונות וטענות על אופי הפניות ואופי הפונים מעלה בי את ההרהור - מה הבעיה לחרוש את הפרופילים והבלוגים ולפנות בעצמנו למי שנראה לנו ולחרוז ולשורר ולשלוח הודעה מקורית ומופלאה כמו שכולן נורא רוצות (לפי התלונות, אני מתכוונת, כנראה שזה מה שנשים מעוניינות)

אולי כי חלק מהנשים רואות את ההתחלה כסוג של חיזור ורוב הנשים עדיין נהנות מטיפת החיזור שעוד שרדה בעולמנו.
אולי הן חוששות מסרוב. 
ואולי הן באמת שבויות בקטע ש"הגבר צריך לפנות".

התחלתי בעבר עם גברים ואני עדיין מתחילה מידי פעם.
תלוי עד כמה מתחשק לי לפגוש מישהו (לכל מטרה שלא תהיה)
אין לי טינדר אז אני לא יודעת איך הייתי פועלת שם אבל בעולם האמיתי ובאתרים השונים התחלתי ופניתי לגברים ללא היסוס.

אגב, אני לא מדברת בשם כל הנשים כמובן אבל נראה לי שעדיף לכתוב כמה מילים.
כפי שאמרו לא פעם לפניי - מידע בסיסי זה בסיסי.
NickMan​(אחר)
NickMan​(אחר) • 8 באוק׳ 2015
לי אין תשובה טובה. 
אלה רק עובדות יבשות.
שכך זה.
וזה די מעצבן אותי..
טוף, זה אני
אאספרסו​(שולט)

איפה כל אותן פמיניסטיות....

אאספרסו​(שולט) • 8 באוק׳ 2015
אנשים פועלים לפי הרגלים. נשים צעירות רגילות שגברים מתחילים איתן ולכן הן מחכות ש  הגבר  יתחיל איתן.

כשהן עוברות את גיל ארבעים אז הן מבינות שאם הו רואות גבר שמוצא חן  אז הן פונות אליו כדי שמישהי אחרת לא תקדים אותן.

אין משמעות אמיתית מי עושה את הצעד הראשון היום וזה חלק מהשינוי של 2015 . גבר או אישה כי לפעמים זו שאלה של טקטיקת החיזור..
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
לפני 8 שנים • 9 באוק׳ 2015
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 9 באוק׳ 2015
לדעתי אתה משתמש בתואר הזה, "פמניסטיות", בצורה לא נכונה, ומעניק לו משמעויות שלא בהכרח שם. 

אני לא עומד לפתוח בהרצאה על הנושא ומה זה פמיניזם ומה זה פמיניזם רדיקלי, וכל התתי-קבוצות שיש שם, אבל רק אגיד שלדעתי יכולה להיות מישהי שהיא פמיניסטית ובאותו זמן לחכות שיתחילו איתה, ויכולה להיות מישהי שהיא גם פמיניסטית וגם סאבית, ואין שום סתירה בין הדברים. 

הייתי בוחן במקומך את ההגדרה שלך לפמיניזם.
NickMan​(אחר)
NickMan​(אחר) • 9 באוק׳ 2015
היי אתה. אל תתפוס אותי במילת הפמיניזם.
סהכ מילה ששימשה לכותרת הפוסט ותו לא. 
מה שמסקרן אותי אלו לא הגדרות מילוליות או רטוריקה זולה.
פמיניזים או לא....
בכל הקשור לעניינו של הפוסט, אנחנו עדיין בימי-הביניים
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 9 באוק׳ 2015
לא רק שהמילה מופיעה בכותרת שלך, היא מופיעה במרכאות, דבר שמסגיר מה אתה חושב עליהן. 

ולא שאלת שאלה אקדמית או הבעת עניין במשהו, הדברים שלך נוסחו בתור תלונה כלפי המין הנשי, וספציפית כלפי כל "אותן פמניסטיות".  אני לא בטוח מה אפשר להפיק מכזו תלונה. איך בחורה שקוראת את זה אמורה להרגיש, לדעתך? האם היא צריכה להגיד לעצמה "הי, אני חושבת שאם אני עושה את אותה העבודה אז מגיע לי את אותו השכר, אז איפסו-פקטו אני צריכה להתחיל עם הבחור הזה בפאב"?

אני לא חושב שאם מישהי מעדיפה שיתחילו איתה מאשר להתחיל בעצמה היא שבויה "בימי הביניים". זו תוצאה של נורמות חברתיות וסביבתיות, שכמו שהעירו לפני, אצל חלק הן יותר חזקות, אצל חלק פחות, וחלק עם הגיל מאבדות את הביישנות הזו. ואין לזה דבר או חצי דבר עם פמיניזם. 

ואם הקטע שלך הוא שיתחילו איתך, נסה את Bumble. זו אפליקציית היכרויות שבה רק הבחורה יכולה להתחיל את השיחה. 

[בקריאה שניה, אני רואה שניתן לקרוא את הדברים שלי בטון תוקף. זו לא הכוונה, וחשוב לי להבהיר את זה]
    התגובה האהובה בשרשור
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 9 באוק׳ 2015
אז בעצם מפריע לך שנשים לא התחילו איתך?
אני בטוחה שתתגבר על זה. (ומאחלת לך "במהרה")

מה הקשר לנושא הפורום או לנושא האתר?
הוא​(שולט)

לורי

הוא​(שולט) • 9 באוק׳ 2015
כבר מזמן שהאתר לא ממש קשור ליחסי שליטה
עוד אתר התחלות וזיונים.
(למעט איזה פרומילון זעיר)