שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשים- מחדש

כנראה נשלט
לפני 8 שנים • 22 במרץ 2016

שאלה לנשים- מחדש

כנראה נשלט • 22 במרץ 2016
שלום, 
אני חדש כאן ובכלל בתחום...
איכשהו  יש לי תחושה שמאוד קשה להכיר כאן באמת
אני צודק?יש מצב שאתן בכלל פונות לגברים כאן?
או עונות לגברים?
כמה מכן מעוניינות  להכיר באמת
ולא מתוך ניצול לשמו גרידא ??
אשמח לתגובתכן
ArchAngel​(שולטת)
לפני 8 שנים • 23 במרץ 2016
ArchAngel​(שולטת) • 23 במרץ 2016
אין לי צורך לפנות לגברים, הם פונים אליי בעצמם.
אני זוכרת רק פעמים בודדות שהיו בחורים שמצאו חן בעיניי ושלחתי להם הודעה בעצמי.

לא אשקר- אני לא עונה לכל אחד, אלא רק למי שאני רואה שהשקיע מחשבה ומאמץ בהודעה שלו ולא סתם קבלתי ממנו הודעה שטחית ובנאלית שאפשר לעשות עליה "העתק הדבק" ולשלוח פה לכולן ללא הבחנה.
אני חושבת שזה מראה על רצון להכיר אותי ספציפית ולא סתם עוד איזה חרמן שיזרום עם הראשונה שתגיד לו "כן".

כמובן, שבנוסף לכוונה הטובה, חשוב לי שאני ארגיש שיש לנו איזה בסיס משותף.
כלומר מישהו שאינו רלוונטי ופנה בכל זאת, לא יזכה למענה. כי לעזאזל הוא יכל לקרוא את הגבולות או מה אני מחפשת בפרופיל, אני לא צריכה להבהיר לו את זה בפעם השנייה.

תחשוב גם שמציפים פה את הנשים, שולטות או נשלטות. הייתה תקופה שתיבת ההודעות שלי הגיעה למאות הודעות שלא נקראו ואני לא מגזימה במספר.
זה נראה לך הגיוני שאני אעצור את חיי ואשב במשך שעות ואענה לכל כך הרבה הודעות? 
עניתי רק לרלוונטים עבורי. 
בקטע הזה אני יכולה להביא לך טיפ: תהיה כמה שיותר מקורי, תשתדל לתפוס את העין למי שאתה פונה אליה כי בתכלס אתה מתמודד מול עוד עשרות גברים ששולחים הודעות דומות לשלך, אז תן לה סיבה לענות דווקא לשלך!
אל תעשה את השגיאה הזו של לפרט על עצמך טכנית כאילו אתה מוצר חשמלי.
תפרט על התוכן שלך, תספר משהו מעניין או משעשע על עצמך, תביע עניין במשהו שהיא כתבה על עצמה וזה מה שתופס לנו את תשומת הלב ומבדיל אותך מ"עוד אחד מאלו..."  

כן, אני יודעת שזה נשמע לא הוגן, אבל ככה זה בכל פלטפורמת הכרויות. אז בקטע הזה מוטב להיות חכם מאשר צודק אם אתה רוצה להגיע לתוצאות.
    התגובה האהובה בשרשור
One moment​(שולטת)
לפני 8 שנים • 23 במרץ 2016
One moment​(שולטת) • 23 במרץ 2016
אני לא מעוניינת להכיר כרגע, אענה באופן כללי.
בחורות עונות להודעות אם זאת הודעות מעניינות ולא: "היי, אהבתי את התמונות, אשמח להכיר".
בחורות לא עונות לפרופילים ריקים או חצי ריקים.  תשפר את הפרופיל, תכתוב בדיוק מה אתה מחפש, מה אתה אוהב, אולי תכתוב גם משהו בבלוג, תוסיף קצת תמונות.
מפרופיל שלך לא ברור  מה אתה מחפש ( אם אתה מחפש מישהי ליחסים צריך לכתוב את זה), לא ברור מה מושך אותך בבדסמ, בקיצור הפרופיל שלך בלי אישיות כמו עוד מיליון פרופילים בכלוב.
כנראה נשלט
לפני 8 שנים • 16 באפר׳ 2016

תודה על התגובה המפורטת והעניינית

כנראה נשלט • 16 באפר׳ 2016
נשמע לא פשוט זה בטוח 
שוב תודה לתגובות 
bbqueen​(מתחלפת)
לפני 7 שנים • 24 באפר׳ 2016
bbqueen​(מתחלפת) • 24 באפר׳ 2016
אני אענה לך בכנות, לאור ניסיון ארוך שלי באתר הזה, אחרי כבר מספר לא מבוטל של שנים, אני אומר לך שיש פה אספסוף שהורס לרוב.
המון המון מתחזים שמספרים סיפורים על כמה הם אוהבים יחסי שליטה אבל בתכלס מנסה להשיג סטוצים.
ולאלה שבנינו שזוהי דרך חיים שלהם, נטייה מינית, לא סתם איזה משחק מיני כיפי אלא הברירה היחידה (לאור העובדה שמערכות יחסים עם סקס ונילי *פשוט לא עובדות*), אנחנו לא רואים את האתר הזה כסוג של טינדר. אולי יש הרבה נשים פה שכן אבל יש גם כאלה שלא.
דוגמה לכך, כשאני מציינת שאני סדיסטית וגברים מספרים לי סיפורים כמה מזוכיסטים הם ובסופו של דבר מתגלים כהרבה רעש וצילצולים. 
בסופו של דבר, קשה לי להאמין למרבית האנשים פה, אני יודעת שלא כולם כאלה אבל הרבה פשוט שקרנים.
תנסה לפתוח פרופיל של בחורה ולדבר עם גברים ואולי תצליח להווכח בזאת בעצמך. 
מה שהייתי מייעצת, שזאת גם הדרך שלי להכיר אנשים, זה לבוא למסיבות כי שמה אתה פוגש אנשים פנים מול פנים ויש לך יותר כלים להבחין מי אמיתי ומי לא. זה לא מונע ב100 אחוז שקרנים אבל הסיכויים יותר גבוהים. מרבית הזוגות שהכרתי שנמצאים בקשרים ארוכים מהקהילה (ואפילו התחתנו) הכירו במפגשים (מסיבות/ מאנצ'ים). 
ואחרי כל ההתמרמרות על הכלוב, שיהיה בהצלחה ^_^
Anakin
לפני 7 שנים • 24 באפר׳ 2016
Anakin • 24 באפר׳ 2016
הייתי שמח לו היית חוזרת אליי.
בהחלט מבין שאת מוצפת בהודעות.

ArchAngel כתב/ה:
אין לי צורך לפנות לגברים, הם פונים אליי בעצמם.
אני זוכרת רק פעמים בודדות שהיו בחורים שמצאו חן בעיניי ושלחתי להם הודעה בעצמי.

לא אשקר- אני לא עונה לכל אחד, אלא רק למי שאני רואה שהשקיע מחשבה ומאמץ בהודעה שלו ולא סתם קבלתי ממנו הודעה שטחית ובנאלית שאפשר לעשות עליה "העתק הדבק" ולשלוח פה לכולן ללא הבחנה.
אני חושבת שזה מראה על רצון להכיר אותי ספציפית ולא סתם עוד איזה חרמן שיזרום עם הראשונה שתגיד לו "כן".

כמובן, שבנוסף לכוונה הטובה, חשוב לי שאני ארגיש שיש לנו איזה בסיס משותף.
כלומר מישהו שאינו רלוונטי ופנה בכל זאת, לא יזכה למענה. כי לעזאזל הוא יכל לקרוא את הגבולות או מה אני מחפשת בפרופיל, אני לא צריכה להבהיר לו את זה בפעם השנייה.

תחשוב גם שמציפים פה את הנשים, שולטות או נשלטות. הייתה תקופה שתיבת ההודעות שלי הגיעה למאות הודעות שלא נקראו ואני לא מגזימה במספר.
זה נראה לך הגיוני שאני אעצור את חיי ואשב במשך שעות ואענה לכל כך הרבה הודעות? 
עניתי רק לרלוונטים עבורי. 
בקטע הזה אני יכולה להביא לך טיפ: תהיה כמה שיותר מקורי, תשתדל לתפוס את העין למי שאתה פונה אליה כי בתכלס אתה מתמודד מול עוד עשרות גברים ששולחים הודעות דומות לשלך, אז תן לה סיבה לענות דווקא לשלך!
אל תעשה את השגיאה הזו של לפרט על עצמך טכנית כאילו אתה מוצר חשמלי.
תפרט על התוכן שלך, תספר משהו מעניין או משעשע על עצמך, תביע עניין במשהו שהיא כתבה על עצמה וזה מה שתופס לנו את תשומת הלב ומבדיל אותך מ"עוד אחד מאלו..."  

כן, אני יודעת שזה נשמע לא הוגן, אבל ככה זה בכל פלטפורמת הכרויות. אז בקטע הזה מוטב להיות חכם מאשר צודק אם אתה רוצה להגיע לתוצאות.