בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיסתוריות

NEWPROJECT​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 2 בנוב׳ 2015

מיסתוריות

NEWPROJECT​(נשלטת) • 2 בנוב׳ 2015
יש לי שאלה חשובה אני מקווה לקבל תגובות אמיתיות.  
אני בתחילת דרכי, ללא ניסיון, ואני כל הזמן נתקלת פה בשולטים שרוצים להשאיר את המיסתוריות, אז אין תמונה, אין שם, אין טלפון ומצידו את צריכה לשלוח תמונה(לא חושפנית) וידאו חד צדדי בסקייפ והיות חשופה לעניו.. לאחר פרק זמן של התכתבות והתנהלות כזו מובהר לך כי הפגישה הראשונה(במקרה הטוב) היא עם כיסוי עיניים, את לא מכירה את הבן אדם, אין לך פרטים עליו כי הוא רוצה להישאר מיסתורי השיחות טובות והתחושה מעולה ואת כל כך רוצה להיפגש, להריח, להרגיש לחוות...אבל אז מגיעות החששות...אולי הוא יעשה משהו שאני לא יודעת עליו כמו לצלם? אולי אני אצא מרוסקת? פגועה? מה עושים? איך אני יכולה לחוות את זה בצורה טובה עם ביטחון שהכל יהיה בסדר גם שאין לי שום דבר?
שלגי
שלגי • 2 בנוב׳ 2015
מעבר ל: ממש לא מומלץ, אין לי הרבה מה להוסיף.
נדמה לי שאת הסכנות את מבינה לבד..
Gentlewhip​(שולט)

להרגיש בטחון עם השולט

Gentlewhip​(שולט) • 2 בנוב׳ 2015
יש המון "חברי קהילה" שאינם מבינים עד הסוף את  הענין הזה של שליטה
לדעתי שולט שמזמין אותך בצורה אנונימית מסתורית בעיניים עצומות "לחוות" הוא אדם שצריך להזהר ממנו
הענין בשליטה הוא הכרות עם השולט והרגשת הבטחון שלא יאונה לך רע (חוץ מכאב או השפלה או כל מה שכייף)
כמובן שמי שמרגישה חזקה מספיק ובעלת מוטיבציה מספיק גדולה לחוות חוויה שיכולה להיות מסוכנת (לא בהכרח אגב שכרוך כאן סיכון)אז שיערב לה
לדעתי עדיף להכיר את השולט לראות ולחוש במי מדובר ולהיות בטוחה שלא יאונה לך רע לפעמים הוויתור על החוויה שווה את זה 
בהצלחה ובהנאה
כלבה000

זהירות

כלבה000 • 2 בנוב׳ 2015
אל תיפגשי עם מי שלא בטוח לך. לפני שאת נפגשת עם מישהו, דברי איתו בטלפון, תדעי שיש לך את השם האמיתי שלו - חפשי אותו בפייסבוק גם אם את לא שולחת לו חברות בפייסבוק ורק אז תקבעו פגישה ראשונה להכרות. מומלץ שאת הפגישה תעשו בבית קפה אבל עם שולחן שמאפשר שיחה שקטה וללא האזנות. רק כשתרגישי שבטוח לך, תקבעו עוד מפגשים לסשנים ולהתנסות בדסמית. 

מי שרוצה לשמור על אנונימיות, כנראה שיש לו הרבה יותר מה להסתיר וזה עלול להיות מסוכן. 

בהצלחה ממי
    התגובה האהובה בשרשור
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 3 בנוב׳ 2015
פסיכו לוג​(שולט) • 3 בנוב׳ 2015
לא צריך להיות איינשטיין כדי להבין שאם מישהו מסתיר דברים - יש לו דברים להסתיר
NEWPROJECT​(נשלטת)

תודה

NEWPROJECT​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2015
תודה לכולכם על התשובות, אבל כל העיניין של המיסתוריות זה לא חלק מהחוויה?
כי לא מדובר רק  באחד שתקלתי בו אלא הרבה יותר...רובם משאירים את המיסתורין כחלק מה"משחק"...
the rain song
the rain song • 3 בנוב׳ 2015
יש "משחקים" ויש שכל ישר.
נראה לך בטוח וסבבה להפגש בפעם הראשונה עם מישהו זר לחלוטין במקום בודד עם כיסוי עיניים?
Master A​(שולט)

ואותי לימדו ש....

Master A​(שולט) • 3 בנוב׳ 2015
אם יש ספק... אין ספק!
הפוסט אחד קצר נתת את כל הדוגמאות המוצלחות ביותר לספק שמחייב אותך לברוח על נפשך.
אבל מסתוריות מושכת אותך...?
להלך על חבל דק או שלא לומר על תער הסכין....?
מי אני שאגיד לך לא???
שיהיה לך בהצלחה.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: תודה

בלוסום​(לא בעסק) • 3 בנוב׳ 2015
NEWPROJECT כתב/ה:
תודה לכולכם על התשובות, אבל כל העיניין של המיסתוריות זה לא חלק מהחוויה?
כי לא מדובר רק  באחד שתקלתי בו אלא הרבה יותר...רובם משאירים את המיסתורין כחלק מה"משחק"...

מסתורין במידה. לא ברמת שמסכנת חיים...
שלגי
שלגי • 3 בנוב׳ 2015
אפשר ליצור מסתורין, גם כאשר פרטי האדם שמולך ידועים לך. 

לצורך הקצנה של העניין תארי לך שהוא מחבל שכל רצונו לרצוח אותך (ע״ע רצח אופיר נחום - אמנה מונה עדיין חיה לא רע, אגב) - שווה או לא שווה?

יכולה להבין את הרצון במסתורין, גם לי היה אותו פעם, יש דרכים להשיגו עם פחות סיכון ויותר יצירתיות של הדום (אני בטוחה שדום מסוקס ועוצמתי של ממש הוא בעל יכולת לכך)