לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבקשת את עזרתכם :)

בטיול לתוך עצמי​(שולט)
לפני 8 שנים • 21 בדצמ׳ 2015

אכן העונש מגיע לך - משייכת !!!

ואני אסביר...

אוי לכלבה שהאדון שלה לא יהיה סגור על עצמו... ואוי למשייכת שאיננה סגורה על עצמה!

טרם קביעת המעמדות, נתת למנויישת שלך להרגיש שיש מצב להתחלפות ולכן אלו החוקים המובילים אתכן במערכת היחסים.

אם וכאשר אחד מן הצדדים מעוניין לשנות את החוקים - ולהפוך רק לצד השולט. הרי, שעליו להודיע על כך בשיחה ולקבל את הסכמת הצד השני לכך שמעתה ועד להודעה חדשה הוא הופך לצד הנשלט.

היות ולא קיבלת את אישור המנויישת לכך, הרי שמערכת היחסים שלכם היא מתחלפת ולכן היא יכולה להפוך לצד השולט בכל עת ומתוקף כך לצוות עלייך משימות !

אי ציות למשימות יוביל אם כן לעונש - וההמלצה הוא עונש כבד... ולא כמו שהציע MONKEY!

אני הייתי קושר אותך... מגרה אותך עד כאב אבל לא נותן לך לגמור !!!  - אחרי זה נראה אותך לא כותבת את מה שביקשה...
10 sexy queen​(שולטת)

חוסר עמוד שידרה

10 sexy queen​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2015
אני לא בטוחה שמה שקרה אכן קרה או שאת מחפשת תשומי. עד כדי כך חוסר עמוד שידרה? ואם כן קרה אז מגיע ל ך ל ה י ע נ ש
על טיפשות וחוסר עיקביות
כלבה מנויישת​(מתחלף)

תודה רבה לכל העוזרים

על ההתעניינות וההתייחסות ברצינות לנושא.
אתייחס לרגע בעיקר לתגובה הפוגענית של סקסי קווין, עם כל הכבוד לדעותייך ומחשבותייך יש דרך להגיד את הדברים! אני לא יודע אם טרחת לקרוא את הסיפור שכתבתי אך אם היית מתעמקת בפרטים היית מבינה שאני ומשייכת בני זוג לחיים, אולי היא קיבלה את תגובתך בשתיקה אבל אני לא, אין לך שום זכות ללגלג עליה, בטח שלא לקרוא לה דורשת צומי, חסרת עמוד שדרה (שכן מע' היחסים בנינו בנויה על התחלפות וקבלה הדדית, כשכל אחד/ת מאיתנו מקבל את הגירוי שלו והעונג שלו) אז את יכולה לקרוא גם לי חסר עמוד שידרה? שימי לב-את בפורום "סוויץ'" מה שאומר שהפורום הזה בנוי למתחלפים ולכן הפוסט הזה פורסם פה ולא בכל מקום אחר!. והכי חמור בעייני הוא שקראת לה טיפשה! אין לך טיפת זכות לקרוא לה ככה! שכן את בכלל לא מכירה אותה או אותי ואם היית מכירה אותנו והיית חושבת שאנחנו טיפשים-גם לזה יש דרך עדינה יותר ונעימה יותר להגיד. קחי את זה לתשומך ליבך! טיפת כבוד לשאר האנשים שמשתמשים בפורום הזה לא תזיק.

ולעניין הפוסט-אכן עזרתם, קצת שונה ממה שבת זוגתי חשבה שתעזרו אבל היא אכן תשב בזמנה ותתן לדמיונה לבוא ליידי ביטוי במקלדת. כנראה שגם אתם תהנו מזה כשזה יקרה icon_smile.gif המשך לילה טוב לכולם.
כלבה מנויישת​(מתחלף)

מצטער על הדאבל אבל לא הצלחתי לערוך אתה תגובה שלי

אבל דום ג'יימס הקו מחשבה שלך קיים אצלי כבר הרבה זמן והוא אכן קורה אבל הפעם רציתי משהו שונה, משהו שיהיה לה פחות קל שכן לגמור או לא זה תלוי בי כשהיא
נשלטת, הפעם זה משהו שהיא תצטרך לעשות לבד ולהגיש לי את זה, יש בזה משהו
שונה מהדברים שהיא "רגילה" אליהם.

לילה טוב לכולם.
Monkey​(אחר)

:)

Monkey​(אחר) • 21 בדצמ׳ 2015
שמחתי לשמוע שהוחלט על עונש.
תמכתי בעונש הזה בגלל שהוא יאלץ אותך להתאמץ במשהו שאולי את פחות טובה בו.
עצה שלי אליך זה לכבות את כל ההפרעות ולנסות לכתוב במקום נעים לך.
תהנו מהמשך מערכת היחסים המעניינת שלכם מאחל לעצמי (ולכל מי שרוצה) גם.

נ.ב.   אוותר על הפרס שלי icon_wink.gif
10 sexy queen​(שולטת)
לפני 8 שנים • 22 בדצמ׳ 2015

לך

10 sexy queen​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2015
הטיפשות יועדה לך ולא ממקום רע אלא ממקום שגם כמתחלפת למרות שאני לא מאמינה בזה, היית צריכה לדעת שעליך להיות החלטית ולעשות משהו בגלל שאת רוצה. הרצון שלי היה לנער אותך ולזעזע אותך. וכן טרחתי לקרוא ואפילו אהבתי ואם תמשיכי בכך מה טוב. וחבל מאוד שאת צריכה שהיא תביט ותאהב ותחשוב...עם כל הכבוד אליה, למרות שאין לי, הגיע הזמן שתחשבי בזכות עצמך. מקווה שהפעם תביני אותימואם פגעתי זו לא היתה הכוונה...
10 sexy queen​(שולטת)

דבר נוסף

10 sexy queen​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2015
אולי כדאי שתקראי שוב את הפנייה שלך ותזכרי כמה מזועזעת היית ונרעשת. לאן זה הלך? תהיי ברורה יותר והחלטית
ודרך אגב גם בזוגיות בדסמית צריך עמוד שדרה
תצליחו
בטיול לתוך עצמי​(שולט)

לסיכום !

שמח על ההחלטה שהתקבלה ומקבל את דברי המנויישת.

ואת המשייכת - תשימי פה בשרשור את הקישור למה שתכתבי כדי שכולנו נוכל להינות!

יום טוב לכולם...
כלבה מנויישת​(מתחלף)

אני שמח

שהובהרו הדברים ולא המשכנו לדיון תוקפני.
 סקסי קווין את "חלום שהפך מציאות" לא אמשיך, אך אולי בימים של מוזה אתפנה לכתיבה חדשה
וחזרה לנושא-דום ג׳יימס ומאנקי היא אכן תכתוב וכשתסיים תדאג שיהיה כאן קישור וכולנו נוכל להנות מהנ"ל, המשך יום נפלא לכולם.