צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזרה

Dickla Cross Cuck​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 27 בדצמ׳ 2015

עזרה

Dickla Cross Cuck​(נשלטת) • 27 בדצמ׳ 2015
בוקר טוב חברות,
אשמח לקבל ממכם יעוץ ורעיונות כיצד להיות נשית במשך היום, יום.
כפי שאתן יודעות אני נשואה ואישתי עדיין לא יודעת שאני מתלבשת שחולמתלהיות נשית מאוד וסיסית.
כרגע אני לא יוצא לי הרבה להתלבש נשי ואני מחפשת רעיונות כיצד בחייהיום יום שלי אני יכולה להיות נשית בפנימיות שלי ולעשות דברים נשיים.
אני לפעמים לובשת במשך היום תחתון נשי אך ברב הזמן לא יכולה להיות כךמכיוון שאני א יכולה להסביר זאת לאשתי ולעשות זאת מבלי שתבחין בזה.
אני משתדלת מזה כמה שבועות להשתין כמו אשה בישיבה. התחלתי בימיםהאחרונים להשתמש בפדים בתחתון שלי.
אני מחפשת עוד אפשרויות לדברים שאני יכולה לעשות כדי להרגיש נשית מעברלמה שאני מרגישה עמוק בתוכי. אשמח לשמוע מה אתן חושבות ואיזה רעיונות יש לכן
בשבילי.

שלכן
דיקלה

KingAcE
לפני 8 שנים • 8 בינו׳ 2016
KingAcE • 8 בינו׳ 2016
תנסי לעשות דברים של נשים, כשאת בשירותים תקראי לאישה או מגזינים כאלה.
ממליץ לך להתחיל לראות סדרות וסרטים של נשים יעזור לך להיכנס למינדסט הנכון של להיות אישה.
בדברים היותר פיזים את תמיד יכולה ללבוש טייצ' "גברי"(אבל הוא בעצם נשי) כשאת עושה ספורט. 
להסתובב עם תיק שהוא כאילו unisex זה גם אופציה טובה.
וכשאת מרגישה אמיצה אז ללבוש גרביון מתחת לבגדים זאת הדרך הכי טובה להרגיש אישה לדעתי.
ג'נטלמן אחר​(שולט)
לפני 7 שנים • 29 בנוב׳ 2016
ג'נטלמן אחר​(שולט) • 29 בנוב׳ 2016
היי דקלה...
אני מנסה לכתוב לך בפרטי אבל לא מצליח...
אשמח עם תיצרי איתי קשר במייל או בפרטי, תבחרי את...
pogranichnik128@gmail.com 
בלנדר
לפני 7 שנים • 29 בנוב׳ 2016
בלנדר • 29 בנוב׳ 2016
חח לא נראה לי שיש יותר רחוק מלשים פדים, כל הכבוד על ההברקה icon_wink.gif
Littlekiddo​(שולטת)
לפני 7 שנים • 1 בדצמ׳ 2016
Littlekiddo​(שולטת) • 1 בדצמ׳ 2016
זה מתחיל בדברים הכי פשוטים כמו חפיפה במוצרים שמיועדים לנשים, שימוש בלובלו ובשמים, ומשם גם לשבת כשהשולחן מסתיר בתנוחות נשיות ולדבר עם בחורות שמקבלות אותך ויודעות עליך כשהן פונות אליך בלשון נקבה
Pathetic Cuckold​(נשלט)
לפני 7 שנים • 19 בדצמ׳ 2016
Pathetic Cuckold​(נשלט) • 19 בדצמ׳ 2016
מסכימה עם littlekiddo גם אני התנהגתי כך איזו תקופה וזה בהחלט גורם להרגיש נשית. בנוסף ללבנים נשים או פדים זה בהחלט עושה את העבודה.
lieca
לפני 7 שנים • 20 בדצמ׳ 2016
lieca • 20 בדצמ׳ 2016
מצטערת.. צחקתי ... זה רציני? 
להרגיש נשית זה לא קשור לאף אחד מהטקסים האלה. 
כשאישה משתמשת בפדים, אם היא משתמשת בפדים, זה כוון שיש לכך סיבה. זה לא קשור ללהרגיש אישה. פדים לא גורמים להרגשה נשית.
לשבת על האסלה.. יש מלא גברים שמשתינים בישיבה כשהם בפרטיות ביתם כיוון שזה פשוט נוח יותר. 
יש נשים שמתלבשות ומשתמשות במוצרי גברים בגלל שהן אוהבות את הריח.. או את המראה.. וזה לרגע לא פוגם בהיותן אישה.
ולקרוא מגזינים ולאישה בשרותים? ברצינות? אני לא קוראת את זה גם עם יאיימו עלי בעקירת כל שיני. ומה זה "סדרות וסרטים" נשיים??? 
נראה לי שיש כאן פספוס אמיתי בקטע של מה זה אישה בכלל. האנרגיה של אישה היא משהו אחר משל גבר. 
כל ההצעות האלה, בברור מצביעות על חוסר הבנה מה הן נשים מלכתחילה.
אתה רוצה ללבוש תחפושת.. עשה זאת.. להיות אישה זה משהו אחר. זה במהות.. וברגש. לא במה שאתה עוטה על עצמך.

זו דעתי כמובן. כאישה. 
    התגובה האהובה בשרשור
במבי סליפ
במבי סליפ • 20 בדצמ׳ 2016
סיסי היפנו זה ממכר.
יחד עם זאת נראה לי שרובנו לא מחפשים להיות אישה באמת, אלא רק לממש פנטזיה של משהו אחר.
ומאחר שזה סוג של פנטזיה, אז היא לא אמורה לייצג אישה אמיתית, ודווקא הסטריאוטיפיים הנשים מגולמים בה גם אם לפעמים נדמה כי אין להם קשר לנשים האמיתיות מסביבנו.
אני ממליצה לך דיקלה פשוט לדמיין את עצמך כאישה כמה שיותר, בכל מיני סיטואציות, לחוש רכות והכלה,  ולנסות לחשוב על עצמך כאישה באותו מצב
ayalbiko​(נשלט)
ayalbiko​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2016
Lieca באיזה קטע זה נראה לך מצחיק?

יש פה אנשים שמשהו מסויים עושה להם טוב או גורם להם להרגיש נשיים, פעם הבאה תחשבי קצת לפני שאת מזלזלת במה שהם חושבים או מרגישים.
אל תשכחי שאת לא יודעת איך לגרום לגבר להרגיש אישה או מה היא הפנטזיה של מישהו כשהוא אומר שהוא רוצה להיות אישה.
את יודעת איך אישה מרגישה אישה או יותר נכון, איך את מרגישה אישה ומה היא היא אישה לפי דעתך. ואהבתי מאוד את השקפתך אבל על הדרך הצורה שבה ביטאת אותה עשויה לגרום לכמה אנשים להרגיש זלזול במי שהם. 

חייב לציין שאני לא נוטה להגיב בפורומים פשוט זה קצת הציק לי וישב לי על הלב, מקווה שתקחי לתשומת ליבך.