סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזרה

הרמאפרודיטה
לפני 7 שנים • 13 במרץ 2017
הרמאפרודיטה • 13 במרץ 2017
<< נוטלת הורמונים כמעט עשור, ועדיין לא יודעת מה זה הורמונים טבעיים
עינבי
לפני 6 שנים • 29 במאי 2017

הורמונים?

עינבי • 29 במאי 2017
איזה הורמונים מומלצים? אני לוקחת גלולות דיאנה 35 וחוסם טסטוסטרון
WhiteWolf7​(שולט)
לפני 6 שנים • 27 בינו׳ 2018
WhiteWolf7​(שולט) • 27 בינו׳ 2018
היי דיקלה, קראתי את הפרופיל שלך ואשמח לדבר ולהכיר.
אפשר פה בצאט או במייל..
kareena​(נשלט)
לפני 6 שנים • 27 בינו׳ 2018
kareena​(נשלט) • 27 בינו׳ 2018
שלום דיקלה,
ממז מזדהה איתך וממש מבינה אותך.
אני לא פעם לובשת לבנים נשיים, בחורף גם גרביונים ולעתים גם חזיה אם אני עם סוודר.
נמרחת בקרם נשי וגם מסתבנת בסבון אם ריח פרחוני ופחות גברי.
אפשר גם שלא תעמדי יותר כשאת משתינה - אלא רק בישיבה.
בהצלחה, קארין
Hili​(טרנסית נשלטת)
לפני 6 שנים • 31 בינו׳ 2018
Hili​(טרנסית נשלטת) • 31 בינו׳ 2018
שימוש בפדים נשמע לי קצת מוזר כי אין צורך בזה ההרגשה הנשית לא באה מבגדים או ממה עושים בשירותים אני מציעה פשוט להיות כנה עם עצמך ועם הסובבים אותך את יכולה להתחיל בחברים קרובים חברות טובות שיקבלו אותך ויפנו אלייך כמו שאת מרגישה בנוח ובכללי הכי חשוב אולי לשתף את הבת זוג
אלה מתלבשת נשי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 31 בינו׳ 2018
היי דיקלה אני עשיתי לייזר כל הגוף.אני משתמשת קבוע בדאודוראנט כדורי של נשים.שמה קרם גוף קבוע אחרי מקלחת.ואני נשואה.תציאי לאישה ללכת לעשות לייזר יחד.כמו שאני עשיתי.וכבר אישתי מורחת לי קרם גוף.והיא לא יודעת עלי שאני קרוסית.קצת ערמומיות.מתוקה.
ובהצלחה
sunriseSunset​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 2 בפבר׳ 2018
sunriseSunset​(נשלטת) • 2 בפבר׳ 2018
lieca כתב/ה:
מצטערת.. צחקתי ... זה רציני? 
להרגיש נשית זה לא קשור לאף אחד מהטקסים האלה. 
כשאישה משתמשת בפדים, אם היא משתמשת בפדים, זה כוון שיש לכך סיבה. זה לא קשור ללהרגיש אישה. פדים לא גורמים להרגשה נשית.
לשבת על האסלה.. יש מלא גברים שמשתינים בישיבה כשהם בפרטיות ביתם כיוון שזה פשוט נוח יותר. 
יש נשים שמתלבשות ומשתמשות במוצרי גברים בגלל שהן אוהבות את הריח.. או את המראה.. וזה לרגע לא פוגם בהיותן אישה.
ולקרוא מגזינים ולאישה בשרותים? ברצינות? אני לא קוראת את זה גם עם יאיימו עלי בעקירת כל שיני. ומה זה "סדרות וסרטים" נשיים??? 
נראה לי שיש כאן פספוס אמיתי בקטע של מה זה אישה בכלל. האנרגיה של אישה היא משהו אחר משל גבר. 
כל ההצעות האלה, בברור מצביעות על חוסר הבנה מה הן נשים מלכתחילה.
אתה רוצה ללבוש תחפושת.. עשה זאת.. להיות אישה זה משהו אחר. זה במהות.. וברגש. לא במה שאתה עוטה על עצמך.

זו דעתי כמובן. כאישה. 

לא ממקומינו לשפוט. אני מבינה מאיפה את באה אבל להשתמש בפועל "להתחפש" כדי לתאר את המסע שלה זה לא לעניין.
אנחנו לא צריכות לעטות על עצמינו כלום כי אנחנו נשים, ושום דבר שנעטה (או לא) לא יקח את זה מאיתנו. אבל למישהו שלא נולד ככה והסביבה לא רואה ככזה, זה אומר משהו אחר.