סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדלים בין מלכות בתשלום לבין זנות

סויר
לפני 8 שנים • 10 בפבר׳ 2016

הבדלים בין מלכות בתשלום לבין זנות

סויר • 10 בפבר׳ 2016
אני שואל את עצמי האם שליטה בתשלום לא מזכירה זנות במובן מסוים? והאם יש פגם מוסרי בקבלת שירותים כאלו?
בשני המקרים מדובר במישהי שמוכרת את מיניותה תמורת תשלום, ומבצעת אקט מיני עם גברים שלפעמים ללא התשלום בחיים לא הייתה נוגעת בהם.
בהרבה מן המקרים זונות מגיעות למקצוע מתוך מצוקה כלכלית או נפשית, לפעמים אפילו המקצוע נכפה עליהן. ולכן יהיו לא מעט אנשים שיגידו שבהליכה לזונה יש פגם מוסרי.

עם זאת יש הבדלים בין זנות לבין שליטה בתשלום:
בניגוד לזונה סביר להניח שמלכה בתשלום לא פונה למקצוע מתוך מצוקה כלכלית ולא כי נכפה עלייה, אלא סתם מתוך רצון אישי לממש את פנטזיית השליטה שלה, ועל הדרך היא אומרת לעצמה למה לא להרוויח גם קצת כסף מהתחביב שלי שממילא אני עוסקת בו.
בנוסף מלכה בתשלום בדרך כלל לא שוכבת עם הלקוח ולכן האקט המיני הוא הרבה פחות אינטימי ופוגעני מבחינה נפשית.

מה דעתכם? עד כמה שירותי שליטה בתשלום מזכירים זנות והאם יש פגם מוסרי בקבלת שירותים אלו?
אני מתנצל מראש עם מישהי נפגעה מההשוואה.
לירי ישראל​(שולטת){קולר}

חמוד

חמוד אני מלכה מעל 10 שנים ובחיים לא הזדיינתי עם נשלט שלי 
אז אל תשווה מלכות לזונות אידיוט
המילה זנות זה מהשורש זונה 
אתה פאקינג שואל שאלה שאתה מכוון את התשובה
מזמן הייתי דוחפת לך דילדו לתחת עם השאלה הזאת
יום טוב מקבל בתחת שובניסט חסר שכל
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 10 בפבר׳ 2016
ציטוט: האם שליטה בתשלום לא מזכירה זנות במובן מסוים?
במובן שנעשה משהו שקשור במיניות, כן. אבל לרוב אין "באמת" יחסי מין, לפי הידוע לי.

ציטוט: והאם יש פגם מוסרי בקבלת שירותים כאלו? 
לא.

ציטוט: בשני המקרים מדובר במישהי שמוכרת את מיניותה תמורת תשלום
אי אפשר "למכור מיניות", זה לא עצם סחיר. כן אפשר לתת שירות מין.

ציטוט: ומבצעת אקט מיני עם גברים שלפעמים ללא התשלום בחיים לא הייתה נוגעת בהם. 
רבים עושים בעבודה דברים שלא היו מעוניינים לעשות ביומיום. כל עוד זה מתוך הסכמה, זה בסדר.

ציטוט: בהרבה מן המקרים זונות מגיעות למקצוע מתוך מצוקה כלכלית או נפשית, לפעמים אפילו המקצוע נכפה עליהן. ולכן יהיו לא מעט אנשים שיגידו שבהליכה לזונה יש פגם מוסרי. 
מצוקה כלכלית - כולנו היינו במצוקה כלכלית לולא היינו עובדים. icon_smile.gif אם זו העבודה היחידה שהאישה הזו מוצאת, אז גם את זה צריך לקחת לה?
לגבי נשים וגברים עליהם הזנות נכפית: צריך לקצוץ את מי שכופה זאת עליהם איבר אחר איבר, משום שעבדות (אמיתית) וסחר בבני אדם הם בלתי מוסריים בעליל.

השאלה שלי היא כזאת: אז מה? מה זה משנה אם מלכה בתשלום כן מוגדרת או לא מוגדרת כזונה?
החופשי​(אחר)

לפי דעתי כל מלכה בתשלום היא זונה

החופשי​(אחר) • 10 בפבר׳ 2016
כי היא נותנת שרותי מין לאדם תמורת תשלום, זה לא משנה שהוא לא חודר אליה, כי גם מי שתעשה למישהו ביד היא זונה, לפי דעתי ההגדרה של זונה היא מי שעושה משהו שקשור למין, ובמיקום. שהחיבור יהיה רגשי החיבור הוא כספי.
וכל מי שתרצה לדחוף לי דילדו לתחת, מוזמנת (תסתכלו בהודעות קודמות)
James Bondage​(מתחלף)

Re: הבדלים בין מלכות בתשלום לבין זנות

James Bondage​(מתחלף) • 10 בפבר׳ 2016
סויר כתב/ה:
מה דעתכם? עד כמה שירותי שליטה בתשלום מזכירים זנות והאם יש פגם מוסרי בקבלת שירותים אלו?
מוסר הוא דבר יחסי, ולכן השאלה הזאת חסרת כל משמעות וערך, אלא אם כן אתה מנסה להבין את מושג המוסר של כל עונה בנפרד -- כי לכל אחד יש אחר.

נניח לרגע את הנושא המקטב הזה בצד ונסתכל על נושאים אחרים:

יש מי שחושב שאכילת בשר היא דבר מוסרי. יש מי שחושב שאכילת בשר היא בלתי מוסרית בעליל, אבל אכילת חלב או ביצים היא מוסרית. ויש מי שחושב ששימוש בביצים, חלב ודבש אינם מוסריים כלל. האם יש פגם מוסרי באכילת בשר?

יש מי שחושב שהאיסור בחוק על מכירת עצמך לעבדות לצמיתות (בצורה שבה הוא מנוסח בכל מדינה בנפרד) הוא מאוד מוסרי, ויש מי שמתווכח שיש פה פגיעה לא מוסרית ולא מידתית בחופש של אדם לוותר על החופש של עצמו.

יש מי שחושב שניהול הימורים מכל סוג שהוא אינו מוסרי. יש מי שחושב שהימורים מסוג מסוים (טוטו, לוטו, בורסה) מוסריים, אבל אחרים (מרוצי סוסים, רולטה) לא. ויש מי שחושב שכל סוגי ההימורים הם מוסריים ולא שונים מצורות בילוי אחרות.

ועכשיו בחזרה לנושא הדיון: השאלה כמו שנשאלה היא חסרת משמעות בהעדר "מוסר ייחוס". מה שאני יכול (אולי) לתרום לכוון תשובה -- אני חושב שאין הבדל משמעותי במוסריות -- כיצד שלא תבחרו להגדיר אותה -- בין מקומות שבהם זנות מותרת (הולנד, אוסטרליה, גרמניה, מדינת נבדה בארה"ב) וכאלה שבהם היא אסורה (ישראל, רוב ארה"ב).

האם יש דמיון בין זנות ושליטה בתשלום? כפי שצוין, כן.
האם יש דמיון בין זנות, לבין שליטה בתשלום  לבין טיפול קוסמטי? כן, ופחות או יותר מאותן סיבות. בכל המקרים יש מענה לצורך תמורת תשלום. יתכן שנותנ/ת השרות עושה זאת מתוך דוחק, יתכן שמתחושת שליחות ויתכן שלצורך הנאה (וזה לא אומר שלא מגיע להם כסף על הזמן והמומחיות שלהם - בדיוק כמו שלשף שמבשל מגיע תשלום אפילו אם הוא נהנה מהעבודה שלו).

האם יש דמיון בין זנות או שליטה בתשלום לבין פינוי זבל? אני חושב שיש הבדל גדול. בניגוד לזנות או שליטה בתשלום, שחלק מהעוסקים בהם נהנה גם מהאקט וגם מהתמורה (ומבוצעים עם בני זוג ללא תשלום) - אני חושד שאין ולו פועל זבל אחד שהיה עושה את העבודה הזאת אלמלא קיבל תשלום - ומן הסתם, רובם המוחלט מעדיף עבודות אחרות ועושים את העבודה הזאת רק בגלל דוחק במובן הרחב. יכול להיות שאני טועה, אבל נניח שאני צודק לצורך הדיון.

ועכשיו אני אחזיר לך את השאלה: האם זה מוסרי ליצר זבל ולזרוק אותו לפח, בידיעה שבגלל אותה פעולה, מישהו בדוחק כלכלי נאלץ לבצע עבודה שלא היה מבצע אחרת?
גל הצייתן​(נשלט)
לפני 8 שנים • 11 בפבר׳ 2016

Re: חמוד

גל הצייתן​(נשלט) • 11 בפבר׳ 2016
לירי ישראל כתב/ה:
חמוד אני מלכה מעל 10 שנים ובחיים לא הזדיינתי עם נשלט שלי 
אז אל תשווה מלכות לזונות אידיוט
המילה זנות זה מהשורש זונה 
אתה פאקינג שואל שאלה שאתה מכוון את התשובה
מזמן הייתי דוחפת לך דילדו לתחת עם השאלה הזאת
יום טוב מקבל בתחת שובניסט חסר שכל

שני המשפטים המודגשים הם דבר והיפוכו

ואם את מגדירה זיון כחדירה של גבר לאישה בלבד אז את קצת יוצאת שובניסטית!
dror30
dror30 • 11 בפבר׳ 2016
גם כאן אתה משלם על שירותי מין, וזה אכן אותו דבר ובעייתי מאותה סיבה.
בשירותי מין יש איזשהו רצף משיחות ארוטיות למועדני חשפנות מלכות, זנות, אז מניח שיש יותר ופחות גרוע מבחינת האקטים המיניים שהן נדרשות לבצע אבל הבעייתיות קיימת גם באקט הכי קטן שלא נעשה מרצון מלא.

לגבי ההבדלים בכניסה למקצוע - כל מי שרואה פורנו או צורך שרותי מין, רוצה להאמין שהן תמיד עושות זאת מהנאה, כמו הקלישאה על סטודנטית לרפואה שממנת את הלימודים בכיף. אבל האמת היא שאין לנו מושג, יכול להיות שזאת מישהי שסבלה בזנות ולהיות מלכה בתשלום זה פחות גרוע בשבילה אז היא עושה זאת אבל עדיין סובלת, יכול להיות מישהי שממש צריכה את הכסף, ויכול להיות מישהי שמאוד נהנית מזה,
אנחנו לא יכולים לדעת וגם אי אפשר לשאול כי אתה לא יכול לקבל את האמת, אתה משלם כדי שהיא לא תוכל לסרב לך ותמיד תגיד לך כמה שהיא נהנית. 
ואפילו אם היא כן הלכה לשם מהנאה ולרוב נהנית, כמו כל עבודה גם ממש מוצלחת עושים את זה גם כשלא מתחשק, אז יש מצב שבאותו יום שאתה מגיע זה הדבר האחרון שבא לה לעשות גם אם היא שם כי אלו הפנטזיות שלה, אבל היא לא יכולה להגיד לך בא לי להרגע עכשיו ולראות טלויזיה, ככה זה אם אתה משלם על שרות מין אתה לא יכול שזה יהיה מוסרי ומרצון מלא של שני הצדדים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בפבר׳ 2016
בתור שולטת "רגילה" כאן, כמו הרבה אחרות, גם אני מקבלת עשרות פניות מגברים ביום ואני אישית מסננת אותם לפי מי שנראה לי בהודעה הראשונית רציני, מכבד, מעניין ועונה לתנאי הסף שקבעתי.
אחר כך אני מסננת לפי מי שבהתכתבויות ושיחות הטלפון בנינו (שיכולות ואמורות, מטבע הדברים, להימשך כמה ימים לעומק עד שמכירים) אני מרגישה איתו שיש בנינו כימיה, חיבור מסויים, נוחות והבנה הדדית של ציפיות וגבולות. במידה ונפגשנו, גם במפגש פנים אל פנים יש לי עקרונית אופציה לסרב אם הוא לא נראה לי ואני לא מרגישה משיכה מסוג כלשהו כלפיו.
(עוד לא עשיתי את זה כי עד כה האינטואציות שלי והכללים שקבעתי לצורך חיפוש הפרטנר לא בגדו בי). 

נסיתי לרגע לשים עצמי במקום מלכה בתשלום, שנגיד והייתי צריכה להיפגש עם רוב הגברים שפנו אליי (והייתי מסננת רק את הלא שפויים לגמריי שבהם ורק את מי שרוצה משהו שאצלי הוא קו אדום, נגיד) מהיום למחר או מהיום לעוד שבוע על סמך שיחת טלפון טכנית בלבד ולא מתוך משיכה גדולה אלא בשביל הכסף.

זה פשוט היה דוחה אותי!
חלקם אנשים שההתנהגות שלהם או המראה שלהם (ולא רק בקטע של "יפה" או "לא יפה" אלא מה שהוא משדר) לא נעימים לי ברמה שאפילו לשבת לכוס קפה איתם אני לא יכולה אז עכשיו לראות אותם ערומים/בעירום חלקי, לגעת בהם או לתת להם לגעת בי?
(ב"נגיעות" אני לאו דווקא מתכוונת למשהו מיני בוטה חד משמעי, אלא גם סתם מגע שמתרחש בין אנשים בסיטואציה שאמורה להיות קרובה).

זה לא משנה שהייתי מדקלמת לעצמי אחר כך איזה שולטת "מגניבה" אני, ואיך "השפלתי" אותו (איך זאת השפלה אם הוא נהנה מזה?) ואז יענו אני רחוקה שנות אור מלהיות זונה...עדיין הייתי מרגישה שהייתי עם גבר שלא היה בנינו חיבור מינימלי ואפילו דיי סלדתי ממנו ובכל זאת חירמנתי אותו רק כי הוא הביא לי מזומנים.  
בסופו של דבר, זה הוא ששכר אותי על מנת להגשים את הפנטזיות שלו ככה שגם ה"שליטה" שלי הייתה סוג של הצגה לבקשתו.
וזאת ההשפלה אמיתית, בעיניי. 

כן, *בעיניי*. 
אז מבחינתי שכל אחת אחרת תעשה מה שנראה לה לנכון לעשות עם הגוף שלה והחיים שלה, מתארת לעצמי שיש עוד נקודות מבט להסתכל על הדברים הללו ואני הבאתי פה נקודת מבט *אישית* ככה שאין צורך לתקוף ולהתגונן כמו שבטוח בא לכן לעשות עכשיו. 
    התגובה האהובה בשרשור
יורד ונעלם​(נשלט)

בשתי מילים "אין הבדל"

יורד ונעלם​(נשלט) • 11 בפבר׳ 2016
מספיק לקרוא את התגובה של לירי ולהבין שהיא מתאימה למחוזות תל ברוך והסביבה.

מצד שני, כל אחד זכאי לעשות מה שהוא רוצה עם חייו/ה רק שלקרוא לזה "מלכה בתשלום" או "מקצוענית" ושאר כינויים מסביב זה התחסדות עלובה למדי.
התמסרות וחיבור

זנות

התמסרות וחיבור • 11 בפבר׳ 2016
ןאם בחורה נותנת " לך" ללקק לה מגף זה הפטיש שלך ואתה גומר מכך
ואתה משלם.זה זנות?
אתה מגדיר אותה " כמלכה" שולטת"
אין מלכה זה לא אנגליה
אין שולטת.היא משלמת מס וכפופה לחוק כמוך ולא שולטת בעולם
זה משחק תפקידים עם הנשלט לשעה
גם אם שולטת ב10 ביום
זה לא כמו זנות אם תשלם כמה שאתה רוצה