סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עניין של אמון

פאני היל​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 28 בפבר׳ 2016
פאני היל​(לא בעסק) • 28 בפבר׳ 2016
מתמסרת לעצמי כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
לביטחון ואמון אכן לוקח זמן להיבנות.
זה לא משהו שניתן לדרוש אלא משהו שצריך לעבוד עליו ביחד.
מי שלא סבלני מספיק להתהליך ורוצה הכל "כאן ועכשיו" לא ראוי להיקרא שולט.
קשר שליטה בריא מתחיל קודם כל בשליטה עצמית וסבלנות ולמי שאין את זה- עשה לך טובה ענקית שלא נשאר איתך בקשר.
הסיבה שאני מעלה את הנושא הוא כי הלוואי וזה היה אחד או שניים....זה משהו בסביבות 70 - 80 אחוזים מהשולטים שדיברו באופן הזה על הנושא...
כבר התחלתי לחשוב שאולי אני לא מבינה פה משהו....
שמחה לראות שגם אחרים חושבים כמוני.

לא כל מי שמתהדר בתואר שולט/ת פה באתר הוא אכן כזה- אותם כביכול שולטים פונים להרבה נשלטות/ים במקביל ומנסים את מזלם- רואים את זה בהודעות העתק הדבק שהם שולחים ובבקשות הלא הגיוניות והלא מתחשבות.
מנגד ישנם רבים פה באתר ששולטים בעצמם ובעלי סבלנות על מנת לבנות מערכת המבוססת על אמון הדדי ובהמשך גם הרגשת טוטאליות מצד הנשלט/ת.
אני מסכימה איתך שאמון וטוטאליות זה משהוא שנבנה ונתון להרגשה האישית שלך.
לפעמים הכימיה היא מיידית וגם הרגשת השייכות- אבל זה תלוי אך ורק בך ולא בפקודות של זה שמולך.

בתור מתחלפת אוסיף שגם בתור שולטת לא הייתי רוצה שכל נשלט יהיה באופן מיידי טוטאלי אלי, רק בגלל העובדה שאני שולטת ובגלל שיש מחסור בשולטות.
הייתי רוצה להכיר אותו, לראות איך ההרגשה שלי כלפיו, לבנות איתו מערכת אמון, לראות אם אנחנו מתאימים מבחינת הבדסמ שלנו ורק אז להחליט אם אני רוצה שהוא יהיה שלי או לא.

פאני
king ddm​(שולט)
לפני שנתיים • 30 ביוני 2021
king ddm​(שולט) • 30 ביוני 2021
אני חושב שכל זה בולשיט אחד גדול. שלוט על אדם את לא למקרי מרגל ראוש זה בלטי אפשרי
אחד שני צריך לדעות כל פני אתמתחיל שלוט בכל , מה והיא אהבים ו נושנים ,את גבול שלם , לבנות קשר חזק מאוד , לדעתי כל נקודה בגוף של , כל דבר . אך אפשר שלוט בלי לדעת את כל דברים עלו . יש אדם שאני מאוד אוהב לשמו (הוא מעלם עסקים ) יש לו סרטון שהוא מדבר על על הנהלת עובדים הוא את צריך לתודעת כל על אתו אדם . רק כך את יכול לבנות מערכות שעבודת . זה אך אפשר שלוט על אדם את לא יודע עלב כלם , זה מעניין אתי ראות . אני חושב שלטיה צריך לגדול אם זמן לא ישר שליט טוטליות .
מעניין אתי ראות שליט טוטלית על אישה פשוט מעניין ראות , כזה לא אפשרי בכלל (אתו דבר על גברים)
דבר שני אמון ,חבקים ותקשורת בסוף של דבר על מה נבנה עלם זה ,כל זה כלח רבה זמנן לבנת, בסוף של דבר כך יחסים הם פרמדה אחת גדול מאוד שליט היא רק צמרת של אל יותר מיזה
Story​(נשלטת)
לפני שנתיים • 1 ביולי 2021
Story​(נשלטת) • 1 ביולי 2021
דרישות כאלו הן נורת אזהרה בשבילי.
אמון מלא
לפני שנתיים • 1 ביולי 2021
אמון מלא • 1 ביולי 2021
אנשים מתבלבלים בין להראות רצון ללתת אמון.
אמון בסיסי חייב להיות , אחרת למה את כאן... אבל אמון מוחלט זה דבר שנבנה במשך תקופה ומאוד קל להפר אותו.

אני חושב שעיקר מה שצריך לעניין אותך זה הרצון של השולט לבנות אמון , לא לקבל אותו.

מעבר לזה , 70,80 אחוז אמרת... רובם תחת ולא שולטים בעצמם.
את צריכה אחד מדוייק לך.

לא להתייאש ולא להתפשר.

בהצלחה. 💜
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנתיים • 3 ביולי 2021
Fashion kitty​(אחרת) • 3 ביולי 2021
כן, אנשים לא ממש מבינים שאמון אמורים להרוויח ולא לקבל כברירת מחדל.
Yacov Bi​(נשלט)
לפני שנתיים • 17 ביולי 2021
Yacov Bi​(נשלט) • 17 ביולי 2021
רק שולט שמעניק ביטחון יזכה באמון
שמרי נפשך משולט שמבקש את אמונך
FoxyBoxy
לפני שנתיים • 18 ביולי 2021
FoxyBoxy • 18 ביולי 2021
אני ממש לא מבינה איך התהליך הזה עובד שבנאדם קם בבוקר ואיכשהו מגיע לשרשור בן חמש שנים ומקפיץ אותו