צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עניין של אמון

פיית היער​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 26 בפבר׳ 2016

עניין של אמון

פיית היער​(נשלטת) • 26 בפבר׳ 2016
בוקר טוב חברים
נושא שאני נתקלת בו ברוב ה"שיחות" שלי עם שולטים / אדונים....פוטנציאליים. והייתי רוצה לדעת את עמדתכם.

אני די חדשה בכל עולם ה BDSM, אבל ממש לא תמימה ודי סגורה על עצמי מה אני מחפשת.
לא אחת יוצא לי לשוחח עם פרטנר פוטנציאלי שמבקש ביטחון ואמון טוטאלי כבר מהרגע הראשון.
ואני שואלת - איך אפשר?
הרי ביטחון ואמון מוחלט מגיעים תוך תהליך מסויים, קצר או ארוך, אבל תהליך.
האם אמון זה לא משהו שצריך להיבנות???  אני לא רואה איך אני יכולה לתת אמון מלא ועיוור במישהו שהתכתבתי איתו כמה שורות ושיחה של עשר דקות בטלפון.

מה אני מפספסת כאן?

תגובותיכם יתקבלו בברכה icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בפבר׳ 2016
לביטחון ואמון אכן לוקח זמן להיבנות.
זה לא משהו שניתן לדרוש אלא משהו שצריך לעבוד עליו ביחד.
מי שלא סבלני מספיק להתהליך ורוצה הכל "כאן ועכשיו" לא ראוי להיקרא שולט.
קשר שליטה בריא מתחיל קודם כל בשליטה עצמית וסבלנות ולמי שאין את זה- עשה לך טובה ענקית שלא נשאר איתך בקשר.
המלט
המלט • 26 בפבר׳ 2016
את לא מפספסת כלום. כנראה שיש הרבה שולטים (וגם שולטות, יש להודות), שסבורים שעצם הזכרת המילה ״טוטאלי״ 30 פעם בשיחה הראשונה יגרמו לך להיות רטובה.
פיית היער​(נשלטת)
ArchAngel כתב/ה:
לביטחון ואמון אכן לוקח זמן להיבנות.
זה לא משהו שניתן לדרוש אלא משהו שצריך לעבוד עליו ביחד.
מי שלא סבלני מספיק להתהליך ורוצה הכל "כאן ועכשיו" לא ראוי להיקרא שולט.
קשר שליטה בריא מתחיל קודם כל בשליטה עצמית וסבלנות ולמי שאין את זה- עשה לך טובה ענקית שלא נשאר איתך בקשר.
הסיבה שאני מעלה את הנושא הוא כי הלוואי וזה היה אחד או שניים....זה משהו בסביבות 70 - 80 אחוזים מהשולטים שדיברו באופן הזה על הנושא...
כבר התחלתי לחשוב שאולי אני לא מבינה פה משהו....
שמחה לראות שגם אחרים חושבים כמוני.
פיית היער​(נשלטת)
המלט כתב/ה:
את לא מפספסת כלום. כנראה שיש הרבה שולטים (וגם שולטות, יש להודות), שסבורים שעצם הזכרת המילה ״טוטאלי״ 30 פעם בשיחה הראשונה יגרמו לך להיות רטובה.
אולי בדיוק ההיפך....
אחד הדברים שיגרמו לי לסיים את השיחה כמה שיותר מהר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בפבר׳ 2016
אני אגלה לך סוד:
גם רוב הנשלטים פה לא להיט.
לא משנה כמה פעמים הם יחזרו על מנטרת ה"אני כנוע וצייתן" שלהם, ניכר בהתהגות שלהם שהם רחוקים מ"צייתנים" או בכלל מבני אדם מתורבתים כי הם פשוט לא מקבלים את המילה "לא"!
הם פשוט מתנהגים בכוחניות בדיוק כמו השולטים שעל ההתחלה דורשים "טוטאליות" כלומר מסרבים לשמוע את ה"לא" שלך ולקחת דברים ב"איזי".

רבים מהם רואים בפרטנריות הפוטנציאליות שלהם, שולטות או נשלטות, אובייקט למילוי הפנטזיות שלהם בלבד ולא מישהי עם עולם ומלואו בתוכה שיכולה לסרב, ועל כן הם דורשים הכל כאן ועכשיו.
עצם הדרישה ל"כאן ועכשיו", לא משנה מאיזה צד בעולם הבדס"מי זה מגיע, זה בדיוק מה שהורס יחסי שליטה בריאים או אפילו סתם את הרצון להכיר. 

זה נראה כאילו האנשים האלו למדו על בדס"מ רק או בעיקר דרך הפורנו ובגלל שהם יכולים לשמור על אנונימיות מסויימת באתר ולהימנע מההשלכות, הם פשוט לא מסננים את עצמם ומשליכים על אנשים שונים את הפנטזיות שלהם מבלי לקלוט שיש אדם מולם ושלהבדיל מהפורנו הערוך, במציאות צריכים לקרות תהליכים של הכירות, כימיה ובניית אמון בין כל הצדדים לפני שניגשים לעניינים.

דיי נו, באיזה סרט אתם חיים שתכתבו למישהי "תרדי על ארבע כלבה" או "תזייני אותי בתחת ותשתיני לי בפה" והיא תעזוב הכל ותתחיל לרוץ מרתון לעבר הבית שלכם ותבצע את זה מבלי שיש אמון או אפילו הכרות מינימאלית ביניכם? 

(חשוב מאוד: כל מה שכתבתי בלשון זכר רלוונטי גם לנשים שמתנהגות ככה, ולא חסר כאלו כאן!!!) 

זה שהרוב ככה לא אומר שהם צודקים במשהו.
זה אומר שהמצב עצוב, שאנשים צריכים לקלוט שנימוסים ויחסי אנוש לא נמחקים כשנכנסים לעולם הבדס"מ. 
זה שאתה מתעלם מהרצונות של הפרטנרית שלך לא הופך אותך ל"שולט קשוח" או ל"נשלט שובב שצריך לחנך". זה הופך אותך לחרא של בן אדם בלי שליטה עצמית וזה ההפך המוחלט מבדס"מ.
עם זאת, בין כל החרא שיש פה, יש פה אנשים זהב. זה מתיש עד שמוצאים אותם אבל זה שווה את זה. 
אל תתייאשי! 
    התגובה האהובה בשרשור
sm69​(שולט)

גם כאן כמו בכל אתר הכרויות אחר..

sm69​(שולט) • 26 בפבר׳ 2016
ולא משנה מה סוג הקשר.
יש תהליך של הכרות ובניית אמון, זה נכון בעולם הונילי וזה נכון שבעתיים פה.
גם שם וגם פה ישנם אנשים מסוגים שונים, חלקם מעניינים ונחמדים ללא כל קשר לתפקיד שהם בחרו לעצמם וחלקם אנשים מאד לא נעימים ואף מעבר לכך.
אז בכל סוג של הכרות, לכי על התחושות הפנימיות שלך ואם יש לך נורות אזהרה לגבי אדם כזה או אחר, פשוט תקשיבי להן.

והכי חשוב זה שיהיה לך בהצלחה.
 icon_smile.gif
פיית היער​(נשלטת)

מסכימה איתך לגמרי, גם לי לא לקח יותר מידי זמן להבין שהמקום ה

ArchAngel כתב/ה:
אני אגלה לך סוד:
גם רוב הנשלטים פה לא להיט.
לא משנה כמה פעמים הם יחזרו על מנטרת ה"אני כנוע וצייתן" שלהם, ניכר בהתהגות שלהם שהם רחוקים מ"צייתנים" או בכלל מבני אדם מתורבתים כי הם פשוט לא מקבלים את המילה "לא"!
הם פשוט מתנהגים בכוחניות בדיוק כמו השולטים שעל ההתחלה דורשים "טוטאליות" כלומר מסרבים לשמוע את ה"לא" שלך ולקחת דברים ב"איזי".

רבים מהם רואים בפרטנריות הפוטנציאליות שלהם, שולטות או נשלטות, אובייקט למילוי הפנטזיות שלהם בלבד ולא מישהי עם עולם ומלואו בתוכה שיכולה לסרב, ועל כן הם דורשים הכל כאן ועכשיו.
עצם הדרישה ל"כאן ועכשיו", לא משנה מאיזה צד בעולם הבדס"מי זה מגיע, זה בדיוק מה שהורס יחסי שליטה בריאים או אפילו סתם את הרצון להכיר. 

זה נראה כאילו האנשים האלו למדו על בדס"מ רק או בעיקר דרך הפורנו ובגלל שהם יכולים לשמור על אנונימיות מסויימת באתר ולהימנע מההשלכות, הם פשוט לא מסננים את עצמם ומשליכים על אנשים שונים את הפנטזיות שלהם מבלי לקלוט שיש אדם מולם ושלהבדיל מהפורנו הערוך, במציאות צריכים לקרות תהליכים של הכירות, כימיה ובניית אמון בין כל הצדדים לפני שניגשים לעניינים.

דיי נו, באיזה סרט אתם חיים שתכתבו למישהי "תרדי על ארבע כלבה" או "תזייני אותי בתחת ותשתיני לי בפה" והיא תעזוב הכל ותתחיל לרוץ מרתון לעבר הבית שלכם ותבצע את זה מבלי שיש אמון או אפילו הכרות מינימאלית ביניכם? 

(חשוב מאוד: כל מה שכתבתי בלשון זכר רלוונטי גם לנשים שמתנהגות ככה, ולא חסר כאלו כאן!!!) 

זה שהרוב ככה לא אומר שהם צודקים במשהו.
זה אומר שהמצב עצוב, שאנשים צריכים לקלוט שנימוסים ויחסי אנוש לא נמחקים כשנכנסים לעולם הבדס"מ. 
זה שאתה מתעלם מהרצונות של הפרטנרית שלך לא הופך אותך ל"שולט קשוח" או ל"נשלט שובב שצריך לחנך". זה הופך אותך לחרא של בן אדם בלי שליטה עצמית וזה ההפך המוחלט מבדס"מ.
עם זאת, בין כל החרא שיש פה, יש פה אנשים זהב. זה מתיש עד שמוצאים אותם אבל זה שווה את זה. 
אל תתייאשי! 
פיית היער​(נשלטת)

Re: גם כאן כמו בכל אתר הכרויות אחר..

sm69 כתב/ה:
ולא משנה מה סוג הקשר.
יש תהליך של הכרות ובניית אמון, זה נכון בעולם הונילי וזה נכון שבעתיים פה.
גם שם וגם פה ישנם אנשים מסוגים שונים, חלקם מעניינים ונחמדים ללא כל קשר לתפקיד שהם בחרו לעצמם וחלקם אנשים מאד לא נעימים ואף מעבר לכך.
אז בכל סוג של הכרות, לכי על התחושות הפנימיות שלך ואם יש לך נורות אזהרה לגבי אדם כזה או אחר, פשוט תקשיבי להן.

והכי חשוב זה שיהיה לך בהצלחה.
 icon_smile.gif

תודה, זה בדיוק מה שאני עושה
sun light​(נשלט)
לפני 8 שנים • 27 בפבר׳ 2016

את ממש לא מפספסת כלום!

sun light​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2016
ביטחון ואמון הוא פועל יוצא של תקשורת וזמן. 
כנשלט אני יכול להעיד שככל שזמן ההכרות חולף הביטחון, האמון ואיתם ההתמסרות נבנים ומתחזקים ככל שהזמן חולף אני מקבל ביטחון כי השולטת שלי, כמה שתתעלל בי, כמה שתמתח את הגבולות שלי, תמיד תשמור עלי וביטחוני יהיה תמיד בראש מעיינה. רק אז ההתמסרות יכולה להפוך לטוטאלית.
לדרוש אמון טוטאלי מהרגע הראשון זו דרישה/בקשה שאין בה הגיון ומעידה כי אינם מבינים את מהות השליטה וההתמסרות.