סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות לגבר

מפית​(אחר)
לפני 7 שנים • 26 ביולי 2016

חגורת צניעות לגבר

מפית​(אחר) • 26 ביולי 2016
שלום לכולכם.
בת הזוג שלי מתעניינת מאוד בחגורת צניעות עבורי, הייתי שמח לשמוע תובנות משני הצדדים. בעיקר איך מתנהלים עם דבר כזה ביום יום. מה עושים כשחם, כשיש הפרשות, איך מנקים, איך משתינים?! 
כל תשובה תתקבל בברכה
מייק
    התגובה האהובה בשרשור
yosishoam
yosishoam • 26 ביולי 2016
בהצלחה עם זה ... 

שמח בשבילך . 
Masterpiece1​(נשלט)
Masterpiece1​(נשלט) • 26 ביולי 2016
בתור אחד שיש לו ניסיון עם הדבר הזה, אני דווקא לא ממליץ לך, זה הדבר הכי לא נוח שיש! אתה משתין בישיבה [כמו אישה] זה כל הקטע. ולא הייתי איתו תקופה ארוכה אבל מכמה הימים שהייתי זה הספיק לי זה ממש לא נוח במיוחד במצב הזדקרות. אבל אתה יודע כל אחד והמזוכיזם שלו. ולגבי הניקיון שלו מומלץ להוריד אותו כל יומיים לנקות אותו עם מים או מגבונים. בהצלחה icon_smile.gif
Ronnie sm​(שולט)
Ronnie sm​(שולט) • 26 ביולי 2016
העבד שלי לא החזיק מעמד ונאלץ להוריד. אל תקנו את זה מפלסטיק אלא את זה מהברזל - הוא עדיף מכל הבחינות (גם הגיינית)
בהצלחה 
spankass​(נשלט)

חגורת צניעות - נוחיות

spankass​(נשלט) • 26 ביולי 2016
כל הקטע בחגורת צניעות זה חוסר האונים וחוסר שליטה במיוחד על הזדקרות. בנוסף יש בכך אלמנט משפיל למדי שהשולטת יודעת היטב מה המצב בכל עת, יכולה לשער את התחושות ובוודאי שולטת בהתרחשויות. לאור האמור לא מובנות התשובות לגבי אי נוחות בשירותים ובחוסר יכולת להזדקר.
ולגופו של עניין, ה ל ו ו א י   ע ל י!
מסורס​(נשלט)

אפשר להתרגל

מסורס​(נשלט) • 26 ביולי 2016
חגורת צניעות ממתכת מאפשרת להשתין ואפשר לרחוץ אותה במים כשהיא מולבשת. כן,צריך להשתין בישיבה כי יותר נוח. על זיקפה אין אפשרות כשזה נעול. (תלוי לפי ההידוק על הגוף) אני הלכתי בתקופות ארוכות 24 שעות ביום 7 ימים בשבוע.כמובן שיש זמן לרחצה והגיינה אבל במשך כל היום עם זה. בהתחלה זה נורא מפריע,בהמשך מתרגלים וזה כעוד פריט...
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 26 ביולי 2016
תודה על המידע. יש לי עוד שאלות ... מעבר במגנומטר? הפרשות? חתכים? 
אנחנו ננסה בהתחלה כשאנחנו יחד ורק בהמשך אולי כשלא ביחד. אני דווקא חשבתי שהפלסטיק עדיפה ... מוזר.
Boundy​(נשלט)
Boundy​(נשלט) • 26 ביולי 2016
מניסיון שלי, הפלסטיק עדיפה על המתכת. החגורות מתכת מאוד מאוד כבדות...
אלא אם אלו שהגיבו מתייחסים לחגורות שהן בצורת תחתון שלם.
Bullitt​(נשלט)
לפני 7 שנים • 31 ביולי 2016
Bullitt​(נשלט) • 31 ביולי 2016
מבחינה של כלןב מתכת, אני מאמין שזה יצפצף, אין סיכוי שזה לא, זה מתכת אחרי הכל.

מהבחינה של הפלסטיק, בימים הראשונים זה קשה מאוד להירדם, זה משגע וגם השפיץ של הפלסטיק, לפעמים נתפס בסדין ויכול לקרוע את הסדין.
מבחינה של השתנה, בלתי אפשרי כמעט להשתין בעמידה כי זה מפוזר ומשפריץ לכל עבר, אז אתה תהיה חייב להתרגל ולהשתין בישיבה ולהפסיק להשתמש במשתנות במקומות ציבוריים, אלא לחכות עד שהתא יתפנה.
גם לאחר ההשתנה עצמה, לא נגמר, חכה...צריך חחתוך נייר טואלט ולהכניס בין הרגלייח ולנקות, מושהו למעלה הזכיר שלשבת כמו אישה , אז גם לנקות כמו אישה, כי זה יטפטף ויווצר כתם במכנס, חבל.

מבחינה של זיקפה, החגורה בעצם מונעת ממך להגיעה לזקפה מלאה, תלוי באורך הצילינדר שאתה רוכש.
אצלי היה הכיי קטן, כמה סנטימטרים בודדים, זה גורם לכאב אבל אין שום בעיה לאונן ולגמור, רק בלי אפשרות של נגיעה פיזית בפין, כלומר בלי שפשוף ידני.

מבחינה של ניקוי, כדאי לנקות וגם את הכלוב עצמו, מומלץ לחטא בחומר חיטוי אנטיבקטריאלי.

תהנה, בהצלחה.
tamg
לפני 7 שנים • 1 באוג׳ 2016

חגורת צניעות

tamg • 1 באוג׳ 2016
באמת חלפו כבר ימים רבים מאז שהשולטת/זוגתי לחיים שמה לי את חגורת הצניעות,
רק מהמחשבה ה....