סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיבור מלוכלך..

PussyHell
לפני 8 שנים • 11 במרץ 2016
PussyHell • 11 במרץ 2016
לי יש ממש צורך בזה.
אבל יש לכל דבר גבולות מסוימים שלא צריך לציין כי הם נובעים מהקירבה וההכרות.
גברים​(שולט)
לפני 8 שנים • 14 במרץ 2016
גברים​(שולט) • 14 במרץ 2016
דיבור מלוכלך זה ללוזרים. כנות לעומת זאת היא ערך חשוב ולכן, אם במקרה הכלבה הרטובה והמיוחמת שמיללת מתחתיך היא גם זונה קטנה ומטונפת, חשוב מאוד להסביר לה את זה.
    התגובה האהובה בשרשור
קורע ברך
לפני 4 שנים • 13 בינו׳ 2020
קורע ברך • 13 בינו׳ 2020
להכניע אותך על מדים...
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 13 בינו׳ 2020
מתה על דיבור מלוכלך. זה רובד נוסף של השפלה ומעצים את החווייה לשני הצדדים. כשנשלט מענג את השולטת כשהוא נעול בכלובון ועם באטפלאג בתחת, בעוד שוט מנחית פליקים על הישבן שלו, התוספת של דיבור מלוכלך מעלה אותו לגן עדן.
נידפקת חזק בתחת
נידפקת חזק בתחת • 13 בינו׳ 2020
בטי בום כתב/ה:
אורורה כמו שאת מדברת על הצרכים והרצונות שלך שילגי מדברת על שלה מבלי לזלזל בשלך, כל אחד מאיתנו מתגרה מדברים אחרים.
אני מאילו שמאד אוהבת, ככול שיותר מטונף יותר טוב ושוב תלוי עם מי  

השפלה אולטימטיבית
נידפקת חזק בתחת
Menta כתב/ה:
מתה על דיבור מלוכלך. זה רובד נוסף של השפלה ומעצים את החווייה לשני הצדדים. כשנשלט מענג את השולטת כשהוא נעול בכלובון ועם באטפלאג בתחת, בעוד שוט מנחית פליקים על הישבן שלו, התוספת של דיבור מלוכלך מעלה אותו לגן עדן.

פלאג - גרר
כלובון - גרר
שוט מצליף בישבן- גרר

דיבור מלוכלך - דאבל גרר
נידפקת חזק בתחת
גברים כתב/ה:
דיבור מלוכלך זה ללוזרים. כנות לעומת זאת היא ערך חשוב ולכן, אם במקרה הכלבה הרטובה והמיוחמת שמיללת מתחתיך היא גם זונה קטנה ומטונפת, חשוב מאוד להסביר לה את זה.

לוזרים כי ?
that thicc girl​(אחרת)
that thicc girl​(אחרת) • 13 בינו׳ 2020
מדליק כל כך כשזה בתוך קשר שהוא מקום בטוח. ועדיין יהיו מילים מסוימות שלא אקבל פשוט כי הן צורמות לי באוזן באופן אישי.
דיבור מלוכלך מוסיף כל כך הרבה בעיניי ואישית להתבטא במילים ורעשים מהווה חלק משמעותי בהנאה שלי בסשן/אקט..