אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בולבסטינג : שרשור התפקדות

taojelauobr
לפני 7 שנים • 1 במאי 2016

בולבסטינג : שרשור התפקדות

taojelauobr • 1 במאי 2016
כמה מכם נשים וגברים נהנים מן הפעילות הזאת ?
האם מדובר בפנטזיה שמבוססת על סרט או סדרה  שראיתם , ועד כמה הייתם רוצים לממש את זה
בעולם האמתי , או  אולי להשאיר זאת כמחשבה ארוטית ומגרה בלבד ?

מה כיף בלקבל בעיטה הגונה מאישה באיזור החלציים ומאיפה מגיע הריגוש ?
אשמח לקרוא על  רעיונות ודרכים שונים והעדפות אישיות .
CFNM MAN​(נשלט)
לפני 7 שנים • 2 במאי 2016
CFNM MAN​(נשלט) • 2 במאי 2016
אחד הדברים היותר מחרמנים

כשהשתחררתי מהצבא (לפני בערך 12 שנים) יצאתי עם מישהי, עוד לפני שצללתי לתוך הBDSM.
והיא בעטה לי בביצים כשהיינו מכורבלים במיטה. ככה סתם. בלי שום סיבה.
כעסתי עליה ממש באותו רגע.. היא הצטערה וטענה שהיא הייתה חייבת לראות איך אני מגיב. וזה שיעשע אותה

עד היום אני חושב על הרגע הזה ומתחרמן מהזכרון (: אפילו שבאותו רגע הייתי 180 מעלות מלהיות חרמן.

בפועל, למרות שמאוד מגרה אותי לחשוב על מישהי שנהנת לבעוט בי ולראות אותי מקופל, זה משהו מאוד מסוכן, וסבל לא נורמלי (:
taojelauobr
לפני 7 שנים • 5 במאי 2016
taojelauobr • 5 במאי 2016
תודה על השיתוף , מדהים בעיניי איך דברים הכי עמוקים מתרחשים בסיטואציות יומיומיות וההשפעה שיש לזה על המוח .

החוויה שלי היתה יותר פומבית ופחות ונילית . זה קרה לאחר הכרות ממושכת עם דומית והתבצע בחדר מדרגות באיזור שנקין
כשידיה אוחזות בכתפיי כאילו אנו רוקדים סלואו . השילוב של המבט הקרוב והמחבק עם הברכיות החזקות היה מבלבל ומענג .
נשלט במלכה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 6 במאי 2016

הייתי שמח לממש את הפנטזיה הזו

נשלט במלכה​(נשלט) • 6 במאי 2016
יצא לי בעבר מספר מועט של פעמים של נשים שהכאיבו לי באיזור
לצערי אין כמעט נשים (מלכות, שולטות, כל אישה) שמוכנות לבעוט בביצים, לתת ברכייה או אפילו סתם למחוץ
כמובן שצריך לעשות את זה בכח מתון
אשמח להכיר נשים שיהיו מוכנות
מסורס​(נשלט)
לפני 7 שנים • 6 במאי 2016

אפשר להנות מכאב

מסורס​(נשלט) • 6 במאי 2016
הכאב ביצים הוא כאב שאפשר להתגבר אליו כמובן אחרי תירגול ובהדרגה! לפי נסיון אישי מי שיותר קובעת היא האישה שמחטיפה שאם היא מספיק מיומנת ומכירה את הקווים האדומים של הגבר מולה היא יכולה לאמן את הגבר ולהגיע איתו להנאה מהכאב. לא הייתי ממליץ להתחיל עם מישהי שאין היכרות ראשונית איתה,וגם עם מישהי שהיא אוהבת את זה,ולא עושה את זה רק כדי לרצות את הגבר
Miss X​(שולטת)
לפני 7 שנים • 8 במאי 2016
Miss X​(שולטת) • 8 במאי 2016
נהנית מזה מאוד בתור שולטת. זה חלק מרכזי בשליטה שלי. מגיעה לזה ממקום שמאוד מתגרה מאשכים וזרע. הם תמיד גירו אותי יותר מהזין עצמו. 
גבר שלא מסוגל לעמוד בהתעללות בביצים הוא לא מספיק גברי וסקסי בעיני. 
דואגת ללמוד כל דבר טוב ולדעת את הסכנות שבכך. לא נותנת בעיטות וברכיות כי הן מסוכנות מאוד.
ממליצה בחום לתת את הביצים שלכם רק למלכה שיודעת מה היא עושה, אחראית ומכבדת את הגבולות שלכם.
עוד המלצה: יש כאב טוב ויש כאב שאומר שצריך להפסיק. אל תלחמו בכאב ואל תמשיכו בכל מחיר. הנזק הרפואי לא שווה את הרצון לא לאכזב את המלכה.
    התגובה האהובה בשרשור
Miss X​(שולטת)
לפני 7 שנים • 8 במאי 2016
Miss X​(שולטת) • 8 במאי 2016
ועוד דבר - טווח הכאב יכול לגדול בהדרגה.
gut punchee​(נשלט)
לפני 7 שנים • 10 במאי 2016
gut punchee​(נשלט) • 10 במאי 2016
רק גבר מספיק חזק להעיף לי את הביצים כמו שצריך