בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השארת מ'ס טלפון או ווטס אפ בשלב "מוקדם"

Patient dom​(שולט)
לפני 7 שנים • 18 במאי 2016

השארת מ'ס טלפון או ווטס אפ בשלב "מוקדם"

Patient dom​(שולט) • 18 במאי 2016
בהמשך לפוסט "מעניין וחשוב" של אחת הכותבות כאן רציתי להעלות סוגיה שנשגב מבינתי להבין את ההגיון שבה,סוגיית השארת מ'ס טלפון/ווטס אפ.
ידוע לי שבטכנולוגיות המצויות ניתן להגיע בקלות עם מ'ס הטלפון לפרטים אישיים,ילדים,עבודה,וזיו פניך היפות.
אז א.ניתן להתקשר בחסוי ,למרות שאני לא מת על זה
ב.אם אינך מסתיר משהו שבו שיקרת כגון ,מצב משפחתי או מראה ,ממה בעצם אתה מפחד להחשף?אינך בטוח בעצמך?אתה לא באמת מי שתיארת? אתה לא באמת רציני בכוונותך? אתה וירטואלי? חפרן,זיין שכל?
שונא ולא בטוח במוצר שאתה מוכר? מה? מה? מה?
נכון שזה פופולארי יותר אצל נשים כמדומני {למרות שכוונותי לשני המינים]
התירוץ הפופולארי הוא "ביטחון" לא מכירה אותך וכו'.בולשיט ואת כל ה5000 פאקן חברים שלך בפייס את כן מכירה? חאלס.
בואו נהיה הגיוניים ,מה כבר יכול להיות? מה?
ואולי נחשוב חיובי? שאולי זה מגדיל פי כמה את הסיכוי להכיר את הראוי,בכנות בגלוי ומבלי לחשוש ,ולהראות בעיני השני הרבה יותר רציני בעניין,אני כבר לא מדבר על חשיבות ה"קול" בהליך המשיכה הראשוני.
דעתכם???
unpredictability​(אחרת){עבר}
היה לי גבר שקיבל את מספר הטלפון שלי רק *אחרי* ששכבנו, ואת הפייסבוק הפרטי אחרי יותר מ2 פגישות. 
כן, ביטחון זה חשוב.  מאוד חשוב.  במיוחד לאישה שפיזית חלשה יותר מרוב הגברים,  במיוחד לבן אדם בארון שלא רוצה שכל העולם ידע על הנטיות המיניות שלו. רק לאחרונה התפוצץ כאן בבלוגים סיפור מכוער של אאוטינג מחריד. 
אפשר להפגש גם בלי לתת פרטים אמיתיים,  ובעיניי רצוי גם לתת פרטים אמיתיים רק אחרי פגישה.  לא פעם פגשתי אנשים כל כך קריפים (לא רק מכאן) שרק העובדה שאין להם שום דרך ליצור איתי קשר מאפשרת לי לישון בלילה
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 18 במאי 2016
אם לא מצאתי על מה להתכתב עם גבר בצ'אט או הודעות ולא בטוחה שבא לי להמשיך איתו משהו למה שארצה לדבר איתו בפל'?
בתור גבר אתה כנראה לא מכיר את הסיטואצייה כשאחר כך מתחילים לכתוב לכל הבחורות שבחברות אצלך בפייס... בתקווה שגם הן בתחום.
אולי אתה גם לא מכיר מה הכמות של סוטים (במובן הרע של המילה) שמנסים להשיג פרטים ואחר כך מטרידים בכל שעות יום ולילה וגם אם חוסמים אותם אז כל פעם מפלאפון אחר.
michasd​(שולט)
michasd​(שולט) • 18 במאי 2016
אחי יש דברים שכגברים לא נבין
Patient dom​(שולט)
לפני 7 שנים • 19 במאי 2016
Patient dom​(שולט) • 19 במאי 2016
unpredictability כתב/ה:
היה לי גבר שקיבל את מספר הטלפון שלי רק *אחרי* ששכבנו, ואת הפייסבוק הפרטי אחרי יותר מ2 פגישות. 
כן, ביטחון זה חשוב.  מאוד חשוב.  במיוחד לאישה שפיזית חלשה יותר מרוב הגברים,  במיוחד לבן אדם בארון שלא רוצה שכל העולם ידע על הנטיות המיניות שלו. רק לאחרונה התפוצץ כאן בבלוגים סיפור מכוער של אאוטינג מחריד. 
אפשר להפגש גם בלי לתת פרטים אמיתיים,  ובעיניי רצוי גם לתת פרטים אמיתיים רק אחרי פגישה.  לא פעם פגשתי אנשים כל כך קריפים (לא רק מכאן) שרק העובדה שאין להם שום דרך ליצור איתי קשר מאפשרת לי לישון בלילה
Patient dom​(שולט)
עכשיו אני בכלל לא מבין את ההגיון.אבל בכלל.את מעדיפה להפגש עם הלא נודע ואף לשכב ורק לא למסור מ'ס טלפון.תקשיבי זו רמת סיכון מטורפת גם אם אני מבין את רמת החרמצנות שהיית בה.גמבלרית של ממש.
Patient dom​(שולט)
Michasv כתב/ה:
אחי יש דברים שכגברים לא נבין
לא לא נבין כמה שאני מבין מה אתה אומר.כי אני  עצמי הזמנתי נשלטות אלי הביתה שאינני מכיר ,עשינו מה שעשינו שזו רמת סיכון התאבדותית של ממש מבחינתה ושלא נדבר על כל העולות לבתים אחרי המועדון .שזו הזמנה לאונס ממש ופאקין מס טלפון לו? כן ידיד כניראה שלא נבין.כי לא ניתן .מה שכן אפשר זה להאחז באותן אלה שנוהגות אחרת.
byebyecage
byebyecage • 19 במאי 2016
אני תמיד מעדיף לדבר בטלפון לפני פגישה כדי להבין מי עומדת מולי, וזה הרבה יותר קל מבצ׳ט.

אם מישהי לא מרגישה נוח ומעדיפה להתקשר מחסוי, אז זה בסדר בעיני - מה שגורם להרגשה טובה יותר כנראה שהוא בסדר.

אחר כך נפגשים ומכירים וכנראה שבשלב מסויים כזה או אחר יוחלפו טלפונים. ממש לא חשוב אם זה בהתחלה או לא.

מאוד קל להיות גבר שולט בכלוב, החשיפה לא באמת מפחידה כי מה כבר יגידו - ״וואו שמעתם - X הוא גבר שולט״ .. לא ממש סנסציה

לנשים במיוחד נשלטות זה יותר מסובך כנראה, לא רואה סיבה ללחוץ בנושא.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 במאי 2016
כשתהיה אישה ותקבל הודעות שנה אחרי לנייד כמו 
חרמנית הערב?
אני רוצה להיות העבד הבא שלך
אני רוצה לטעום אותך ועוד..
תוכל ליכתוב ככה.
נכון שלא חסרות נשים אובססיביות ועדין הרבה פחות גברים מרגישים מאויימים מנשים.
    התגובה האהובה בשרשור
Blue eyed bender​(שולט)

נקודה למחשבה

Blue eyed bender​(שולט) • 19 במאי 2016
קודם כל, אחרי מה שקרה לספייס רק לא מזמן אני לגמרי מבין את הצורך בביטחון שיש לבנות.
אם זאת, אני מאמין שכמו שקיימת ״מילת ביטחון״ לסשנים צריכה להיות הסכמה ברורה ומובנת שאם אחד הצדדים מבקש ״לנתק״ את הקשר הצדדים מתחייבים למחוק את הטלפון והתמונות, אם היו, שנשלחו בין השניים. ככה מבטיחים שלא שנה אחרי אחד הצדדים ישלח הודעה באמצע הלילה שהוא שיכור או שתמונות יזלגו למקומות לא רצויים.
אני מאמין ומקיים גישה זאת, אבל ברור לי שגם היא דורשת אמון בין הצדדים.