צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאפרה

slavealfred
לפני 7 שנים • 21 במאי 2016

מאפרה

slavealfred • 21 במאי 2016
אתמול בלילה הכרתי מלכה. היא דרשה להשתמש בפה שלי כמאפרה.  לצערי לא הייתי בטוח שזה מעשה נבון מבחינה רפואית.  אולי יש באפר של הסיגריות חומרים לא בריאים? אם אכניס אפר לפה,  האם אעשה חולה מזה? אז לצערי השתפנתי.  בשרתי להשתמש במאפרה, אז היא שילחה אותי. מה דעתכם(ן)? האם נהגתי כשורה?
Madame T​(שולטת)
לפני 7 שנים • 21 במאי 2016
Madame T​(שולטת) • 21 במאי 2016
סביר להניח, שאפר של סיגריות הוא לא הדבר הבריא ביותר בעולם.
אבל חשוב יותר מכך - אם משהו, שאתה נדרש לעשות לא מרגיש לך נכון או מתאים, זכותך המלאה לסרב!
אני לא רואה בכך 'השתפנות' אלא שימוש בשכל הישר ובתחושה שלך של מה טוב (או לא טוב) עבורך.
    התגובה האהובה בשרשור
kaly
לפני 7 שנים • 23 במאי 2016
kaly • 23 במאי 2016
אני מסכימה עם T לגבי הערך התזונתי והבריאותי של אפר... לא נראה לי תקין למרות שבעברי כשעישנתי, כן השתמשתי בפה של נשלטים כמאפרה, היו כאלה כמוך שביקשו ממני למצוא פיתרון אחר והשתמשתי בכפות הידיים שלהם במקום, העובדה שלא הצלחתם למצוא פיתרון שיפתור את החששות שלך וימלא את הרצונות שלה מעלה את השאלה באיזה סוג קשר מדובר ביניכם והאם זה היה סשן ראשון/חד פעמי? 
זה שהיא שלחה אותך מעליה- זכותה המלאה. לא עמדת בציפיות שלה, הפרת הוראה שלה במהלך סשן.

האם היה יכול להתנהל אחרת? להסתיים אחרת? אולי.

בכל מקרה, אני גם חושבת שאתה צריך לשמור על עצמך ולא לעשות דברים שאתה לא שלם איתם
שוטרת*
לפני 7 שנים • 23 במאי 2016
שוטרת* • 23 במאי 2016
לדעתי וטעמי האישי, אתה לא אמור להרגיש נוח עם שום דבר. הדבר היחיד שאתה צריך, זה לסמוך על עצמך שבחרת לאחר בחינה. מהרגע שהמפתחות בידיים שלה, אין כאן עניין ל"פוס. חכי רגע וצאי מדמות הפנטזיה כי זה ספציפית לא היה חלק מהחלום שלי". אם היית מבקש ממנה לירוק את האפר לאחר שתסיים, ומוסיף קורטוב של טיזריות בטענה שיש לה מאפרה חכמה שיודעת להתנקות לבד עבורה, היית מגיע לתוצאות רצויות יותר. מהאפר- לא היית מת. טוב עשתה שהרחיקה אותך. מקווה בשבילך שתשתכלל להבא.
Madame T​(שולטת)
לפני 7 שנים • 24 במאי 2016
Madame T​(שולטת) • 24 במאי 2016
Kaly ושוטרת - לדעתי יש כאן משהו עקרוני יותר מאשר ענין המאפרה.
קודם כל הוא ציין, שזה היה מפגש ראשוני עם אותה שולטת (אם הבנתי נכון), יתכן שלא היה תיאום ציפיות ביניהם. זכותה כמובן להחליט שהוא לא מתאים לה.

יחד עם זאת, אני לא מסכימה עם האמירה, שברגע שהמפתחות בידי השולטת, הנשלט חייב לקבל כל דבר, בטח לא משהו, שהוא חושב שעלול להזיק לבריאותו.
יש לנשלט גבולות, אפשר לשוחח עליהם, אפשר שהשולטת תמצא פתרון אחר כמו Kaly עם כפות הידים במקום בפה (ואגב, את הפתרון צריכה השולטת למצוא, לדעתי, ולא הנשלט... אבל זה כבר ענין של גישה).  ביחוד קשה לצפות מנשלט, שההכרות איתו קצרה ביותר, שמייד ימלא כל דרישה של השולטת.
SUB ZERO​(נשלט)
SUB ZERO​(נשלט) • 24 במאי 2016
כנשלט אני מתחבר לשימוש בעבד כמאפרה אנושית
מבחינה בריאותית אפר הסיגריה עדיף על בדל הסיגריה שמכיל כמות לא קטנה של ניקוטין חמרי הדברה בהם השתמשו בגידול הטבק ורעלים אחרים
לכן עדיף לעשות זאת בכמויות קטנות ואם מדובר על בליעת בדל הסיגריה אז לא יותר מ 1-2.
כמובן שיש את הנושא של אלרגיות והבדל עלול להכיל חמרים אלרגניים העלולים לפתח תגובה אלרגית מסוכנת
לרוב מדובר בתופעות של בחילות הקאות סחרחורות במיוחד למי שאינו מעשן וגופו אינו רגיל לניקוטין
(אין תגובה זו משמשת המלצה כלשהי לשימוש ואין שום אחריות על הנכתב בה-כיסוי תחת משפטיicon_smile.gif

שיהיה בכיף
israelislave
israelislave • 24 במאי 2016
בכיין, בכיין ושוב בכיין.

כל העולם התחרפן לגמרי, כולם נהיו טהרנים.... מזעזע.

תשמח שבכלל קיבלת הזדמנות, כנראה שלהיות היום "עבד" זה לא מה שהיה פעם.

בזמנו, במקומך, הייתי אוכל לעצמי את הכבד ולו רק בשביל הזכות להיות עם שולטת אמתית.

כנראה שהזכרים היום הם לא הגברים של פעם.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 24 במאי 2016
בתור מישהו שבתקופת הסדיר שתה מים שהכילו אפר סיגריות כי היה צריך גימלים דחוף ושמע שזה גורם לחום והקאות, אני יכול לומר לך ש-לי זה לא עשה כלום.

בעניין העקרוני - לדעתי בנאדם צריך לבוא כשהוא סגור על עצמו. זה נכון לסשן כמו לכל דבר בחיים, ואם יש ספק אין ספק. אנחנו יצורים תבוניים אחרי הכל, וככזה רק אתה אחראי לשלומך. אם שמת מבטחך בידיים של מישהי אחרת, גם אז אתה אחראי לבחירה הזו שלך, ואם בחרת במישהי שאינה ראויה לכך האחריות היא עדיין שלך. לכן אם אתה לא מרגיש בנוח לבטוח במישהי - אל.

ובאופן ספציפי למקרה, כך או כך יוצא שהיא ואתה ככל הנראה לא מתאימים אחד לשניה. מה זה משנה אם יכולת לבלוע ולשתוק ולא היה קורה לך כלום, או אם היא יכלה להבין אותך ולמצוא פתרון אחר? זה לא מה שקרה, ואם לא מצאתם את הדרך להתגבר על העניין הזה כנראה שכך זה צריך להשאר. אל תבכה על חלב שנשפך. יש עוד אלף מלכות בים!

סתם, אין.
dror30
dror30 • 24 במאי 2016
נהגת סבבה, לא השתפנת פשוט הקשבת לעצמך ועשית מה שמתאים לך, אתה בבדסמ לא כדי למלא איזה שליחות אלא כי זה מהנה וטוב בשבילך, אם משהו מרגיש לך לא מתאים אל תעשה אותו.
היא שלחה אותך על זה? זכותה וזה אומר שזכית, פעם הבאה היתה דורשת משהו שעוד יותר לא מתאים לך וכבר לא היה לך כח לעמוד מולה.

יש כאן הרבה בולשיט, וכל השיח על נשלטים או עבדים אמיתים זה חרטא כמו השיח על מלכות אמיתיות, וכמו השיח על גבר או אישה אמיתית, אין כזה דבר איך שצריך להיות תעשה רק מה שבא לך.
שוטרת*
שוטרת* • 24 במאי 2016
מאוד עצוב מה שכתבת דרור.