לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאפרה

dror30
לפני 7 שנים • 24 במאי 2016
dror30 • 24 במאי 2016
למה?
שוטרת*
שוטרת* • 24 במאי 2016
כי..
"לא השתפנת פשוט הקשבת לעצמך ועשית מה שמתאים לך" 1. אתה אמור להבין שלעשות מה שמתאים לו, זה הכי לא מתאים לו.
" פעם הבאה היתה דורשת משהו שעוד יותר לא מתאים לך וכבר לא היה לך כח לעמוד מולה. " 2. אתה לא מבין כמה הרגע הספציפי הזה בו הוא לא יכול לעמוד מולה, הוא רגע ההפנמה ההכלה והאהבה שבכניעה.

"יש כאן הרבה בולשיט, וכל השיח על נשלטים או עבדים אמיתים זה חרטא כמו השיח על מלכות אמיתיות, וכמו השיח על גבר או אישה אמיתית, אין כזה דבר איך שצריך להיות תעשה רק מה שבא לך." 3. כי מה שבא לו, לפחות לפי מראית עין, זה להישלט וכל ההקדמה לסיום המשפט הזה דיי הורסת כל סיכוי שלו לחוות שליטה.

4. הכי עצוב, שמה שכתבת מסמל את כל השטחיות והמרחק ממה שנתפש בעיני לקשר הכל כך מיוחד הזה שנקרא שליטה, ולצערי, הרוב איתך.
subROUTINE
subROUTINE • 24 במאי 2016
לפי מה שאני הבנתי אתם מדברים על זה שהגבול -זה שהוא עכשיו גילה, לפי מה שניתן להבין, שהוא לא יכול לאכול אפר של סיגריות, דבר שאני ממש מזדהה איתו,
מבוטל בשנייה ששולטת דורשת.
הבחור לא חשב על זה כאופציה, למזלי אני כן חשבתי על זה ושמתי את זה בגבולות שלי, (אפילו סטירה, כן, כן. הזוי אני יודע, אבל זה גורם לי למשהו לא ברור.. ניסיתי פעם.)
אז במקום לחשוב ולראות איך אפשר להמשיך בלי לחצות את הגבול, היא חתכה. זכותה. זכותו.
כל אחד שוקל את היתרונות והחסרונות בקשר.
ואני חולק על שוטרת, זה לא עובד ככה על ההתחלה, לא נותנים לשולטת את החיים וזהו מהיום הראשון.
לא משנה מי אתה.
שליטה מקבלים, לא לוקחים.
מרוויחים אותה וההנאה מגיעה יחד.

הכותב לא מאמין בתשלום תמורת הנאות.
אחרת היה עשיר...
dror30
dror30 • 24 במאי 2016
 להשלט לא אומר מבחינתי לעשות מה שלא מתאים לך, מתאים לו נגיד הצלפות סטירות ומלא דרישות שונות, לאכול אפר שמזיק בעיניו לבריאות שלו לא.

את מה שאת רואה כשטחיות, אני רואה כלא לשים את השליטה או את ההנאה המינית מעל הכל, היופי בכל קשר במיוחד מיני מבחינתי זה לראות את הצד השני והרצונות שלו ולא להיות רק בתוך עצמנו, וזה יותר חשוב מהכל בעיני.
אולי זה גם ההבדל בין התפיסה של בדסמ כדרך חיים או 24/7 לבין בדסמ בשביל הנאה מינית בזמן מוגבל, אם למישהו מתאים הגישה הראשונה שיהיה לו בכיף וכנראה אתאפק מלהגיד את דעתי, אבל אם מישהו מתלבט כמו כאן, אז אגיד לו שאפשר לבחור בדרך השניה ולהנות בטירוף גם מבלי להדרש לשבור גבולות כל הזמן.

בעיני דווקא הרוב איתך לצערי בתפיסה, אולי זה כמו ימין שמאל שכל אחד רואה את התקשורת בצד הנגדי.

kaly
kaly • 24 במאי 2016
סאברוטיין- קודם כל, אין בעיה אם זה שהוא גילה גבול חדש, הבעיה היא בדרך בה הוא התמודד עם הגילוי, במקום להתנצל על חוסר היכולת שלו לרצות אותה ולנסות למצוא דרך אחרת בה יאפשר לדומינה עדיין לקבל כרצונה.

דרור- הכתיבה שלך מעוררת בי רגשות מהסוג שגרמו לי פעם שעברה לעזוב את הכלוב להרבה מאוד שנים, התפיסה שלך סותרת לחלוטין את הקונספט המופשט של נושא השליטה.

אם הקיק  הוא מיני בלבד (מתחיל כשהזין עומד ומסתיים עם הגמירה) אתה לא נשלט אלא רק מדומה. השליטה למעשה כל הזמן נשארת בידים שלך, אתה כל הזמן בבקרה שהדברים יעשו כרצונך, לטעמך וכו' ולכן מנוגד לחלוטין למושג ה"נשלט", SUB.

יתרה מזו, לי קשה מאוד לקבל את התגובה בה אמרת שאם לא היה עומד מולה בפעם הבאה בכלל לא היה לו כח גם מהזווית שלדעתי לא נכנסים לסשן עם דומינה שאין לך הכרות מבוססת ופתחתם ערוצ תקשורת ברור. כי ברגע שנכנסת לסשן- אתה שם, אחרת שוב, זה לא נשלטות ברמה המופשטת והעמוקה של המושג.

בכל מקרה, לכל סיר מכסה. קשה לי כאן כבר להשתמש במושגים בדס"מים אבל אני בטוחה שפותח הפוסט ימצא את הפרטנרית שרואה את הדברים כמוהו ושהוא ילמד להבא לפני סשן עם מלכה שאינו מכיר היטב, שכדאי לדבר על מה היא מצפה ממנו ולוודא שהוא יהיה מסוגל לספק את רצונותיה.
dror30
dror30 • 24 במאי 2016
מצטער שזה מעורר רגשות שלילים לא היתה לי כוונה כזאת, ואין לי שום רצון לגרום לך לרצות לעזוב.
אני פשוט מביע את התפיסה שלי שאכן שונה משלכן.

מבחינתי האישית זה רק מיני (לאוו דווקא מתחיל ונגמר איפה שכתבת), אין לי בעיה עם נשלט מדומה, לא כזה מתחבר להגדרות ואין לי זהות של נשלט או עבד באמת, זה רק כדי להגיד את ההעדפות המיניות שלי.
אני לא חושב ש יכולה להיות שליטה במשמעות הכי עמוקה (אלא אם זאת שליטה בלי רצון), עצם זה שבוחרים להשלט ותמיד יכולים להפסיק ולעזוב כבר אומר שיש גבולות וצרכים של הצד השני  שנמצאים שם והם לא יעלמו.

גם אני בעד תקשרות מבוססת וכמה שיותר תאום ציפיות, עדיין אי אפשר לעבור על הכל וטוב שיש רעיונות שעולים בזמן סשן, אז אם יש בקשה פתאום שלא מתאימה באמת (ולא  כחלק מהכיף בסשן) אז לגמרי מייעץ לו לעמוד על שלו. ובאמת להבא זה יהיה יותר גרוע אם הוא לא ישמור על הרצון שלו.
אז הוא לא יממש את הנשלטות ברמה המופשטת אז מה, מבלי להכיר אותו כמעט בטוח שהמטרה שלו זה הרבה יותר להנות ביחד עם מישהי בסשן/קשר מבלי להפגע, מאשר לממש לעומק את הנשלטות שבו.

Mary Jane
לפני 7 שנים • 25 במאי 2016
Mary Jane • 25 במאי 2016
נהניתי לקרוא.

בגדול, יש כאן ביטוי לשלוש תפישות שונות - קיצונית, מתונה ומתנערת (דרור יא חוצפן icon_smile.gif ). כל אדם מבטא גישה משלו לגבי האופן בו יש לנהוג, בהתאם להשקפתו על החיים ועל יחסים בינאישיים, וכמובן - נטיותיו וצרכיו. כך שבעוד אחדים יכולים לראות בך כעבד מקולקל שהפנה עורף ל"שליטה אמיתית", אחרים יאמרו שנהגת בתבונה ובהיגיון בנסיבות העניין.

לב העניין, לדעתי, הוא שישנם שבעים פנים ל- BDSM (על משקל שבעים פנים לתורה - ובלשון חז"ל החביבה - "וכפטיש יפוצץ סלע מה פטיש זה מתחלק לכמה ניצוצות אף מקרא אחד יוצא לכמה טעמים...").

ומכאן, כי שליטה אמיתית, עבד אמיתי, DOMINA אמיתית - הכל הבל, הבל ורעות רוח, וזה לא מה שאמור להנחות אותך. בין השאר, מאחר שהאמת או "האמיתיות" של הדברים אינם בהגדרה משותפת לכלל, במעשים והתנהלות אחידים, ובטח שלא מתגלמת באופן שבו זולתך רואה את הדברים על הספקטרום (כניעה גמורה או סירוב מוחלט). האמת בעניינים מסוג זה היא פרטית. נחלת היחיד - זכות העומדת לו ואפשר לומר שאף ציווי המוטל עליו. ובכך אני רוצה לומר שעליך להחליט בראש ובראשונה מי ומה אתה מעוניין להיות. בתור אדם, עליך לגבש לעצמך אמת מבין שלל האמיתות שבסביבה - כלומר, לבחור מה עושה לך את זה, להפעיל שיקול דעת ולסרב למה שלא. בתור עבד גמור/חפץ/כל הגדרה אחרת בסגנון, האמת שלך לא רלוונטית לכלום, תמצא גברת עם דרישות, תאכל אפר ותגיד תודה שאתה חי. ובתור מישהו שחושק להיות משהו שהוא בין לבין (בדומה לרוב) - תאכל אפר, אבל לא בפגישה הראשונה (:
QQQRRR​(שולטת)
לפני 7 שנים • 25 במאי 2016
QQQRRR​(שולטת) • 25 במאי 2016
מקצת אפר אף אחד לא מת...
ומצטרפת פה לדברי המלכות (וכן תתעוררו יש מלכות טובות ואמיתיות) 
אפשר לחשוב מעבר לקופסא
אפשר וצריך להגדיר גבולות ואז המלכה מחליטה אם זה מתאים ומתחבר לדרישותיה
אפשר גם לנסות ולראות "סוף העולם" או "לא כזה נורא"
הכימיה, התקשורת, הקליק - משנה עוזרת ותורמת להרבה דברים מעבר לבריא/לא בריא/מותר/אסור.

אחלה יום אנשים.
Miss LOREN
לפני 7 שנים • 30 במאי 2016
Miss LOREN • 30 במאי 2016
בתור בן אנוש הייתי שם לה את שק האשכים שלי בתוך הפה שלה שלא תדבר יותר שטויות