שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאפרה

byebyecage
לפני 7 שנים • 31 במאי 2016

SSC

byebyecage • 31 במאי 2016
שוטרת* כתב/ה:
לדעתי וטעמי האישי, אתה לא אמור להרגיש נוח עם שום דבר. הדבר היחיד שאתה צריך, זה לסמוך על עצמך שבחרת לאחר בחינה. מהרגע שהמפתחות בידיים שלה, אין כאן עניין ל"פוס. חכי רגע וצאי מדמות הפנטזיה כי זה ספציפית לא היה חלק מהחלום שלי". אם היית מבקש ממנה לירוק את האפר לאחר שתסיים, ומוסיף קורטוב של טיזריות בטענה שיש לה מאפרה חכמה שיודעת להתנקות לבד עבורה, היית מגיע לתוצאות רצויות יותר. מהאפר- לא היית מת. טוב עשתה שהרחיקה אותך. מקווה בשבילך שתשתכלל להבא.
בטוח, שפוי ובהסכמה...

במקרה הזה הרגיש לא בטוח. זה לא עניין של נוח או לא נוח, זו שאלת בטחון בסיסי.
אני חושב שמי שלא דואג לעצמו, לבריאות שלו, לחייו - אין לו מה לחפש פה.

במקרה הזה - טעות של השולטת שהביאה נשלט למצב שהוא שובר את הכלים.
kaly
לפני 7 שנים • 7 ביוני 2016
kaly • 7 ביוני 2016
אני לא מבינה מה יש לנפנפ בSSC??

בעולם השליטה אין שום דבר בטוח, שפוי או שדורש הסכמה.

ההסכמה היחידה שצריכה להיות כאן זו יצירת אינטרקציה ראשונית ומאותו הרגע שהוא בחר להשאר- נגמר. אין לו מילה יותר, אולי בקשות ותחינות, אבל בטח לא מילה.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 8 ביוני 2016
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 8 ביוני 2016
slavealfred, אני אמנם לא מסכים איתך (למרות שזאת כנראה לא חכמה - נובע מן הסתם מפערי ניסיון. מצד שני, אתה כאן מ-2009, אפשר היה לצפות שזאת לא תהיה הפעם הראשונה שתתקל בפטיש הזה), אבל אני חייב לך תודה, שהצלחת לרכז בשרשור אחד גם את השוטרת, גם את Mary Jane וגם את לילימיי icon_smile.gif 
שוטרת*
לפני 7 שנים • 9 ביוני 2016

Re: SSC

שוטרת* • 9 ביוני 2016
Dancing Demons כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
לדעתי וטעמי האישי, אתה לא אמור להרגיש נוח עם שום דבר. הדבר היחיד שאתה צריך, זה לסמוך על עצמך שבחרת לאחר בחינה. מהרגע שהמפתחות בידיים שלה, אין כאן עניין ל"פוס. חכי רגע וצאי מדמות הפנטזיה כי זה ספציפית לא היה חלק מהחלום שלי". אם היית מבקש ממנה לירוק את האפר לאחר שתסיים, ומוסיף קורטוב של טיזריות בטענה שיש לה מאפרה חכמה שיודעת להתנקות לבד עבורה, היית מגיע לתוצאות רצויות יותר. מהאפר- לא היית מת. טוב עשתה שהרחיקה אותך. מקווה בשבילך שתשתכלל להבא.
בטוח, שפוי ובהסכמה...

במקרה הזה הרגיש לא בטוח. זה לא עניין של נוח או לא נוח, זו שאלת בטחון בסיסי.
אני חושב שמי שלא דואג לעצמו, לבריאות שלו, לחייו - אין לו מה לחפש פה.

במקרה הזה - טעות של השולטת שהביאה נשלט למצב שהוא שובר את הכלים.

מעבר לעובדה שאני לא אוהדת גדולה (בלשון המעטה) של השלישיה המקודשת הזו ,שממהרים לדקלם אותה בכל פעם שמשהו מרגיש קצת חורג מגבול ה"תפליק לי ואז תעשה לי קיצי בגב או שאתה דום מסוכן', אין כאן שום עניין בטחוני. אין כאן בקשה מטורפת מדי והוא לא היה מאבד אצבע או מקבל צלקת יפה . פשוט לא היה בא לו. 
במקרה הזה-אם בא לנו להסתכל על השולטת דווקא- אז טעות שלה שלא הביאה אותו למצב 'נשלט'. (מצד שני, סיכוי גדול שפשוט אין בו את זה.)
שוטרת*
שוטרת* • 9 ביוני 2016
ונשרף... אני לא צריכה להוסיף מלה.
בלוסום​(לא בעסק)

כמישהי שנגמלה

בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביוני 2016
מסיגריות ממזמן
פעם בסשן ספונטני במבוך מישהו איפר לי לתוך הפה. האמת? גמרתי על המקום מההחפצה.
ולא הוא לא שאל אלא ניסה. 
אבל זה היה אדם מוכר לי. אני מניחה שעם מישהי חדשה זה קשה. לכן יש חשיבות גדולה לתאום ציפיות מצד אחד, ולדעת לסמוך ולזרום מצד שני...