לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משימות ועונשים בשליטה וירטואלית

Sparkit
לפני 7 שנים • 30 במאי 2016

רעיונות (כן, רשימה קטנה!)

Sparkit • 30 במאי 2016
יש נטייה לא לתת תשובה לשאלה, רק לשלוח אותך לחפש אותה בעצמך. 
תכלס, זה הדבר הכי נכון לעשות. מהמון סיבות, בעיקר כי את צריכה ליצור משהו מיוחד איתו ולא ללכת לפי מה ש"אמור להיות" (לדעתי!)
אבל אני כן אתן לך כמה רעיונות שאני מתחברת אליהם ואם הם עושים לך ולו טוב, תהנו!icon_smile.gif

-כל בוקר לקרוא את הסטטוסים האחרונים בפייסבוק שלך ורק אז להגיד לך בוקר טוב (להתחיל את היום איתך).
-כל לילה לפני השינה להגיד לך "לילה טוב" (ולסיים את היום איתך).
-להודיע לך בכל יציאה מהבית, כל פתיחת דלת (גם בשביל לבדוק מה הרעש בחוץ).
-לספר לך על מה הוא חשב כל פעם שהוא עושה ביד.
-לבקש רשות לפני שהוא גומר (ואז תני לו משימות אפשריות אבל משפילות שהוא צריך לעשות בשביל לקבל את הזכות לגמור. משימות כאלו הן רשימה בפני עצמה)
-לכתוב על עצמו בטוש משהו משפיל בשבילך, לדוגמא "ספארק הנסיכה" ולהוריד רק במקלחת בסוף היום (תבקשי צילומים כל כמה שעות להוכחה בשביל להזכיר לו שזה שם).

יש לי הרגשה שאני אקבל כאן ביקורת שלילית, לפחות עפ"י הנסיון שלי בפורומים וקריאת התגובות. אז חשוב לי להביר שאני רק מנסה לעזור ומסכימה עם 99% מהתגובות מעלי!icon_smile.gif
ג'וני
ג'וני • 30 במאי 2016
איך תגובות שליליות ספארקי?!
ממש אהבתי את הרשימה icon_smile.gif
רעיונות מגניבים.
בעיקר בגלל שהמטרה שלהם היא להזכיר לו שוב ושוב שאת שם, שאת איתו בכל דבר שהוא עושה ושאת משגיחה ומפקחת.
כנראה הכי קרוב שיש לשליטה וירטואלית-מנטלית
Sparkit
Sparkit • 30 במאי 2016
אז בלי תגובה שלילית, אני זורמת! 
יואב 31​(אחר)
לפני 7 שנים • 13 ביוני 2016
יואב 31​(אחר) • 13 ביוני 2016
ספארקית שאפו את יצירתית ברמות על.
רק מלקרוא אותך נהייתה לי תפיחה קלה ....
סטאר​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 13 ביוני 2016
סטאר​(מתחלף) • 13 ביוני 2016
את יכולה להגיד לו לעמוד בפינה. תלוי ברמת הקשר שלכם, במצלמת וידאו, או שיש אתר ש"מפקח" על מישהו בפינה באמצעות מעקב אחרי תנועת המצלמה (ויכול גם להוסיף זמן). בכתובת הזאת: https://cornertime.herokuapp.com/

עוד רעיון נחמד הוא לתת לו לכתוב שורות. זה טוב גם בתור עונש ("אני תמיד אעשה את המטלות שלי בזמן" כפול 100) וגם בתור "חיזוקים", כמו "אני שייך לליידי מישל עד שהיא תשחרר אותי" כפול 10 כל בוקר או "לילה טוב המלכה" כפול 10 כל ערב. אפשר גם להיות יותר יצירתיים עם זה. אפשר להכריח אותו לכתוב ביד ולשלוח תמונות של זה (תחשבי לקבל דפים על דפים עם 1000 שורות בתור עונש על משהו כשאת יודעת שהוא היה צריך לעבוד על זה כמה שעות.. גרר) או אפשר להשתמש באתר גם לזה, שחוסם את האפשרות לעשות קופי-פייסט כך שהוא באמת צריך לכתוב, ויכול גם אוטומטית להוסיף שורות עבור טעויות ועוד כמה אפשרויות. האתר גם שולח לך דיווח כשהוא מסיים, כמה זמן לקח לו, כמה טעויות, מהירות הקלדה, והאם או לא הוא ניסה לעשות ריפרש אחרי שהיה לו קשה מדי. בכתובת הזאת: www.writeforme.org

חוץ מאלה, לשבש לו את הרוטינה של הבוקר והערב ו"להזריק" עצמך לשם, בין אם זה משהו פשוט כמו לשלוח הודעות או משהו יותר תובעני כמו מדיטציה או אימון כושר או מקלחת קרה, זה וטוב וזה כיף. כל טקס כזה יעשה היפרדות ממך לקשה פי מאה, וגם יתן לך אינדיקציה כשהוא מתחיל לחפף.

לבקש רשות ללכת לישון זה מעולה. בייחוד אם את לא תמיד זמינה. 

ל-ת-ע-ד. כל הכיף שלך נובע מלדעת מה את מעבירה אותו. תדאגי שהוא מספר לך הכל. שירשום יומן, או אימייל יומי עם כל מה שעבר עליו היום. איך הוא הרגיש עם החוקים ועם החיים ועם האיזון ביניהם. כל מה שהוא עשה. אל תגיבי לזה אף פעם. לפחות הכי פחות שאת יכולה, כדי למנוע מהפלטפורמה הזאת להיות דרך "להעביר לך מסרים", אלא באמת שתקבלי דיווח.

אם לשניכם יש אייפון, זה מאד פשוט לשתף מיקום. את יכולה לראות תמיד איפה הוא נמצא ואת יכולה לא לחלוק את שלך. תענוג!

תני לו רשימה של אפשרויות לדברים שיזכירו לו את השייכות שלו אליך במשך היום - טבעת, לבנשי נשים, גרביים לא תואמות, כיתוב על הבטן, וואטאבר. תגידי לו שהוא צריך לבחור אחד מהם כל יום כדי שיזכיר לו אותך במשך היום. אלמנט הבחירה ימנע מזה להיות אוטומטי, ויתן לו עוד דבר להרגיש ולדווח לך.

טוב אני אעצור פה. אל תקשיבי לכל מי שיש לו "דעות" לגבי הסיטואציה שלך. הכל טוב ותהנו!!
Property of Dame R​(נשלט)
לפני 7 שנים • 5 ביולי 2016
Property of Dame R​(נשלט) • 5 ביולי 2016
חשבת על חגורת צניעות? אין דרך טובה מזו לשלוט באופן מוחלט בגבר. מניסיון אישי.

אני נדרש לעתים לשלוח תמונות שלי פעם בשעה כדי שתוכל לראות איפה אני.

יש לשנינו בטלפון אפליקציה שנקראת where are my friends. ברגע שמאשרים לאדם אחר - הוא יכול לראות בכל רגע נתון איפה נמצא השני.
אז מה שקורה זה שהיא רואה כל הזמן איפה אני ואני לא רואה איפה היא.

לפעמים היא אומרת לי מה מותר לאכול וכמה.
ובאופן כללי אני צריך אישור לכל דבר שאינו עבודה - לפגוש חבר, לראות סרט, לשתות, לעשן... היא לוקחת את הזמן עד שהיא עונה. 
Zvi Asaf​(שולט){()def}
לפני 7 שנים • 8 ביולי 2016
Zvi Asaf​(שולט){()def} • 8 ביולי 2016
רעיונות...
פשוט תנהלי לו את החיים..
להתעורר בשעה מסויימת, כל בוקר לשלוח לך תמונה של המיטה מסודרת, לנהל יומן יומי לפני שינה שמסונכרן בינך לבינו בבלוג אישי, תפריט תזונה שבועי, לבקש רשות ולהסביר למה הוא רוצה לקנות מותרות מסויימות, לבקש אישור ללכת לישון, לקבוע לו עם איזה חברים לצאת, לנהל לו את הפייסבוק, להוציא אותו לטיולים מאורגנים של מבוגרים אחת ל... ולדאוג שישלח תמונות, בדיקה תקופתית של סידור הבית דרך סקייפ פייסטיים וכד'. ועוד ועוד ועוד עד אין סוף ותלוי במה אתם מחפשים יחד והדגש הוא על יחד. מפה לשם בתאכלס לא חסר, לדעתי הוא צריך אישיות עליונה שתנהל אותו בכוח בשקט בלחש או בצעקות. אין לזה גבול...
Miss LOREN
לפני 7 שנים • 24 ביולי 2016
Miss LOREN • 24 ביולי 2016
הרבה בלבול בין המנטאלי לוירטואלי.
תובנות​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 25 ביולי 2016
תובנות​(מתחלף) • 25 ביולי 2016
אני בתור נשלט וירטואלי קיבלתי משימה  למלא כוס בשפיך.. כל פעם שאני מביא ביד מבקש אישור לפני ושגומר גומר לתוך כוס ומצלם למלכה..
שאגיע למפלס שהיא תרצה ניפגש ואביא את הכוס לפגישה..
היא תחליט מה לעשות בפגישה icon_wink.gif