שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה כל כך מדליק בסטראפ-און

בן אנוש
לפני 7 שנים • 30 במאי 2016

מה כל כך מדליק בסטראפ-און

בן אנוש • 30 במאי 2016
היי לברים הייתי שמח להוציא את זה קצת לאוויר העולם!
שתפו חווית חדירה שחוויתם והאם התחברתם או לא!
ולשולטות שבינינו הייתי שמח לשמוע מה אתן מרגישות באקט הזהicon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 במאי 2016
אני אוהבת את תחושת ההתמסרות, אני אוהבת את ההרגשה שמישהו סומך עליי והרווחתי את אמונו בי ולכן הוא נמצא איתי בסיטואציה כזו אינטימית, פגיעה, חשופה ופולשנית בביטחון מלא, אני אוהבת את תחושת הכוח שמופקדת בידיי ואת הידיעה של הצד השני שלא אשתמש בה לרעה, אני אוהבת את הפתיחות בנינו שגורמת לנו לזנוח סטיגמות חברתיות ולזרום עם מה שנעים לנו, אני אוהבת גברים שזו הפעם הראשונה שלהם ולראות איך מתלהבים ומתרגשים מכל צעד קטן שאני עושה, אני אוהבת להרגיע אם יש בכך צורך כאילו הוא הילד הקטן והפגיע שלי, אני אוהבת לראות ולשמוע כמה נעים להם בזכותי.
    התגובה האהובה בשרשור
בן אנוש
בן אנוש • 30 במאי 2016
תודה על השיתוף יקירתיicon_smile.gif
 אני אוסיף שבשבילי להגיע למצב שאישה תחדור אלי שם אותי במקום מאוד חשוף ומכאן גם פגיע... יש תחושה של פחד מהולה בהתרגשות וזה מרטיט ואדיר.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
מתחבר לגמרי!  האורגזמה והגמירה מהחדירה וסטראפ און  הרבה יותר חזקה ומענגת מגמירה רגילה. אני גומר רק מהחדירה עצמה וזאת הרגשה אדירה!

מי שלא קיבל בתחת לא יודע מה הוא מפסיד icon_smile.gif
redstorm​(אחר)
redstorm​(אחר) • 30 במאי 2016
יש משהו פסיכולוגי בכך שמישהי חודרת אליך לגוף שגורם לי להרגיש שהיא קובעת... שהיא מחליטה עלי ועל הגוף שלי...
זו הנאה גדולה לראות אותה נהנית כשהיא אחראית להנאה שלה ( המון הנאה במשפט - אני יודע icon_razz.gif ) ...

את כל הנושא של האמון אני חווה בכל סיטואציה ששמה אותי בידיים שלה, אבל לסטראפ יש מקום מיוחד...
מקום של אמת, של לחשוף את עצמך אליה בלי אגו, בלי דימויים, בלי מיצוב ובלי סטיגמות חברתיות... 

מה גם שאני אוהב את המראה של בחורה עם סטראפ בלי קשר icon_smile.gif
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 30 במאי 2016
אני פשוט נהנית לבעול ולכבוש את הגוף של מי שאני אוהבת. לא לשווא זו נקראת בעילה, ולאחריה ברור מאוד מי נמצא בבעלותו של מי.
זה לא משנה אם אני אונסת אותו בתחת או מתנה איתו אהבים, לאחר מכן הוא כל כך רך, מבויש וכנוע... שאפשר למות עליו.
כלניות
לפני 7 שנים • 9 באוג׳ 2016
כלניות • 9 באוג׳ 2016
שאני משתמשת בסטראפאון אני מרגישה בעלות על הגבר.
אני בועלת אותו.
לוקחת מימנו את הגבריות וכמובן שאני נהנת מכל האקט עצמו...
לפעמים הוא מוצץ לי את הזין של הסטראפ..סוג של השפלה
אני מאוד נהנת.
בכל מקרה מצאתי את הסטראפ,מי בא לחגוג?
בן אנוש
בן אנוש • 9 באוג׳ 2016
כלניות אני מאוד מתחבר למה שכתבת...אחד הפנטזיות זה להביט לה בעניינים בזמן שהיא בועלת אותי...
בן אנוש
בן אנוש • 9 באוג׳ 2016
כלניות כתב/ה:
שאני משתמשת בסטראפאון אני מרגישה בעלות על הגבר.
אני בועלת אותו.
לוקחת מימנו את הגבריות וכמובן שאני נהנת מכל האקט עצמו...
לפעמים הוא מוצץ לי את הזין של הסטראפ..סוג של השפלה
אני מאוד נהנת.
בכל מקרה מצאתי את הסטראפ,מי בא לחגוג?
אגב לשאלתך...אני באicon_smile.gif
lirawr
lirawr • 9 באוג׳ 2016
בסטראפ אני אוהבת את שבירת המוסכמות זה הגורם העיקרי שמוביל אותי לסיפוק מטורף , גם עניין האמון שאדם מפקיד ביידי .. 
אני נהנת מאקט החדירה , שפת הגוף של הפרטנר שנהייה רך יותר וכנוע יותר.. זה אחד האקטים האינטימיים שאפשר לעשות עם נשלט