ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ילדת הסיקרט - סיפור אירוטי [פרק 2 - חלק א']

petka11​(שולט)
לפני 7 שנים • 31 במאי 2016

ילדת הסיקרט - סיפור אירוטי [פרק 2 - חלק א']

petka11​(שולט) • 31 במאי 2016
פרק 2 - חלק א'
לילה ראשון

היא לא שמה לב איך שקמתי, לא איך שהלכתי לשירותים והכנתי לי משהו לנשנש.
זה היה אמצע הלילה והיא הייתה מותשת מאתמול.

כשחזרתי עם אזיקים לחדר היא שכבה על הבטן באלכסון על כל המיטה, הרגישה כמו בבית. אלו לא היו אזיקי פרווה או אזיקי ברזל, אלא אזיקי עור. עור שחור, המחזיק היטב את הזרוע אבל לא משאיר שום סימן על העור החלק והיפה שלה. אזקתי אותה לידיים ולרגליים. היא לא התעוררה, רק נשמה קלות, היא ישנה עמוק.

הפכתי אותה על הגב, ופסקתי את הרגלים שלה, כך שכל רגל תצביע לפינה אחרת של המיטה, וחיברתי אותה אל הקצות המיטה עם חבלים. את הידיים היה קצת יותר קשה להזיז בלי שהיא תתעורר, אבל בסוף חיברתי אותם בדיוק מעל הראש שלה. לא מתוח מידי, בינתיים. הוצאתי מהכיס כיסוי עיניים, והלבשתי אותו עליה.

עכשיו כשהיא הייתה מוכנה הגיע הזמן למתוח את החבלים שהיו מחוברים לאזיקים. מתחתי לאט לאט, שלא תתעורר. כשהיא הייתה מתוחה כמו שרציתי אותה, בצורת Y הפוכה, החלטתי שהגיע הזמן להעיר אותה.
נשכבתי בין רגליה, עם הפנים ליד הפות שלה, והתחלתי לנשוף עליו.
היא התחילה קצת לזוז אבל לא התעוררה, כמובן שלא היה לה איך לזוז יותר מידי.
התקרבתי יותר, שמתי את הפה על הפות שלה, והתחלתי בעדינות, לאט לאט ללקק אותו.
שמעתי אותה, בהתחלה נושמת מהר יותר, ואז ממלמלת את השם שלי. כששמעתי אותה קוראת בשם שלי קצת בבהלה וקצת בהתרגשות ידעתי שהגיע הזמן להגביר את הקצב.

בהתחלה היא לא הבינה מה קורה, ניסתה לזוז, אבל ככל שהשניות עברו נכנעה לתענוג והתחילה לגנוח במקום. היא נהיתה רטובה מהר, ממש מהר, בהתחשב במה שקרה לפני כמה שעות זה בהחלט ברור.

משכתי יד אחת למעלה ותפסתי לה את החזה, חזק, קצת אגרסיבי, אבל לא כואב מידי, היא ניסת לזוז, להסתובב אבל לא יכלה לברוח ממני, היד שלי נשארה על החזה שלה מחזיקה אותו חזק, עם היד השנייה תפסתי לה את רגל והצמדתי אותה עוד יותר אל הפה שלי.
היא גנחה. אולי יותר מידי חזק.
הרגשתי שבגלל כל הסיטואציה היא מתחרמנת יותר מידי מהר.
עצרתי.
קמתי והלכתי בשקט, כך שהיא לא תשמע, יצאתי מהחדר.
שמעתי אותה קוראת בשמי בבלבול.
הגעתי לארון בחדר ליד והוצאתי את הגאג לפה שלה.

כשחזרתי ראיתי איך היא מנסה להסתובב, להשתחרר, אבל החבלים היו קשורים חזק למיטה. פתאום חשבתי שהם לא קשורים מספיק חזק, ומתחתי עוד. היא נמתחה לגמרי. הגעתי אליה מהצד, התכופפתי ונשכתי לה את הפטמה.
די חזק, שמעתיה אותה נאנחת מכאב, עושה קולות. הפסקתי לנשוך וליטפתי לה בעדינות את הפטמה, לחצתי עליה מהצדדים שוב פעם חזק, ועזבתי.
"תפתחי את הפה" אמרתי לה.
כשהיא ניסתה לשאול למה - הכנסתי לה את כדור הגומי לפה וקשרתי מאחורי הראש.
"עכשיו לילה חמודה שלי, צריך שתהיי בשקט, מאוד בשקט" לחשתי לה ונשכתי את הפטמה השנייה. יותר חזק מאשר את הראשונה. שמעתי אותה נאנחת, אבל זה לא נשמע חזק בגלל הגאג.
הושטתי יד אחת וצבטתי לה את הפטמה השנייה.
לחצתי עליה.
כשהרגשתי שכואב לה הרפיתי קצת משני הפטמות ועם היד השנייה התחלתי לשחק לה בכוס.
היא נהנתה.
ההבדל בין הכאב לתענוג גרם לתענוג להתעצם בהרבה.

הייתי משחק לה בכוס חזק, באגרסיביות , גם כואב וגם נעים, ואז הייתי מפסיק ונושך לה את הפטמות, ושוב חוזר לכוס. היא זזה תחתי, ניסתה לברוח, ניסתה להתקרב, ניסתה להתחנן דרך הגאג.
שום דבר לא עזר.
המשכתי בשלי.

אחרי כמה דקות קמתי והבאתי לה כמה סטירות בחזה. לא חזק מידי, אבל מורגש, כך שנשארו קצת סימנים אדומים.
ירדתי למטה והתחלתי ללקק אותה. נעזרתי בשתי הידיים, פתחתי לה את הכוס לצדדים, עברתי עם הלשון על כולו, כל השפתיים שלי נרטבו ממנה.
נשכתי אותו, משכתי אותו, מצצתי אותו, ליקקתי אותו.
כשראיתי שהיא מוכנה מספיק הכנסתי אצבע.

לא הכנסתי עמוק, רק סנטימטר או שניים, לא רציתי לקחת את בתוליה.
לא עכשיו, לא עם האצבע. הרגשתי איך היא נלחצה, ומיד הוצאתי. אחרי כמה שניות הכנסתי שוב. הגעתי עד הקרום בתולין שלה והוצאתי.
המשכתי ללקק אותה ולדחוף לה את האצבע עד שהיא נרגעה והרגשתי איך שעם כל תנועה שלי היא מכווצת את שרירי האגן שלה. הוצאתי את האצבע והמשכתי ללקק לה את הדגדגן.
אחרי כמה שניות הכנסתי לה שתי אצבעות, מהר, אך לא עמוק.
שוב הרגשתי איך כל השרירים שלה מתכווצים פתאום.
זה היה ממש מהנה, נהניתי לשלוט בה.
והיא נהנתה ששולטים בה, ושהיא לא יודעת מה יקרה ברגע הבא.

המשכתי בתנועות קצביות, לא עשיתי שום דבר מרגש הפעם, רציתי להביא אותה לאורגזמה מהר. יותר נכון שהיא תחשוב שאני מביא אותה לאורגזמה. ליקקתי לה את הדגדגן, לפעמים מצצתי, לפעמים נשכתי קלות, והמשכתי להכניס ולהוציא את האצבעות. בשלב מסוים התחלתי להרגיש איך שהיא מתחילה לכווץ את הכוס שלה על האצבעות שלי.
לזוז ביחד איתי, לנסות להכניס אותם עמוק יותר, מנסה להזיז את הברכיים ולהצמיד את הראש שלי יותר קרוב לכוס שלה.
היא הייתה שוב קרובה.

לא יודע אם היא כבר ניחשה מה הולך להיות.
היא הרי לא מסתכלת בעיניים שלי. ואמרתי לה משהו מיוחד בנושא.
הפסקתי לגעת בה ועליתי לכיוון הפנים שלה, לחשתי לה שעוד לא הגיע הזמן.
שאני רוצה שהיא תהנה, שתהנה מכל רגע , שתרגיש שהיא בידיים שלי לחלוטין.
חייכתי והורדתי ממנה את כיסוי העיניים.

---- ההמשך יבוא----

אשמח לקבל תגובות ו/או הערות 
    התגובה האהובה בשרשור
petka11​(שולט)
לפני 7 שנים • 4 ביוני 2016
petka11​(שולט) • 4 ביוני 2016
ציטוט: בהחלט בלתי אמין, אבל פנטזיה מהנה 
זה די מבוסס על דברים אמיתיים ולא רק פנטזיה.

כתוב בצורה רציפה וחלקה,אחרת אי אפשר, אבל עדיין לא הכל דמיון ופנטזיה icon_wink.gif
הכלבלב שלך1
לפני 7 שנים • 5 ביוני 2016
הכלבלב שלך1 • 5 ביוני 2016
מגניב לגמרי. ברור שאין קשר למציאות, אבל מחרמן בטירוף.....

שתמשיך עוד...
petka11​(שולט)
לפני 7 שנים • 12 ביוני 2016
petka11​(שולט) • 12 ביוני 2016
פרסמתי את הפרק המלא, איך אני מוחק את החלקים??