סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דוגינג בארץ - האם מתקיים איפה שהוא?

אדרו​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 23 בספט׳ 2020
אדרו​(מתחלף) • 23 בספט׳ 2020
קיימת קבוצת טלגרם לסצנה. יש בה אינפורמצייה מכוונת עם נ"צדיקים (נקודות ציון) לבאי סצנת הקרוזינג ודוגינג. שווה.

ניידים בדרכים קבוצה
קבוצת קרוזינג לחובבי טבע ומימושים ספונטנים בצידי הדרך - נשים, גברים, לסבו, טראנס, גייז, דו, סטרייטים, נשואים רווקים וכל באי הסצנה.

הרפתקאות מיניות ומימושים ספונטנים בדיסקרטיות בצידי הדרכים ברכב בטבע, חניונים, אורבני, חורשות, חופים מבודדים, נודיסטים, הולכי רגל, קרוזינג, דוגינג.

https://t.me/cruisingil

או לחפש "ניידים בדרכים הקבוצה"
cruisingil@
אדרו​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 17 בינו׳ 2017
אדרו​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2017
לפסיכולוג בספה - אין חשש ממחלות כיוון שאנחנו לא מבצעים חדירה, וגם אם זה יגיע לרמה של חדירה אז יש קונדומים. 

אנחנו בוחנים לפני כן קצת את הבחור במראה ושפת גוף איך הוא נראה ואם יש הבנה אז אנחנו משתעשעים יחד, אישתי נוגעת לו בזין או שמאוננת לי ומוצצת מולו, או שאנחנו מתחרמנים ואני מרים לה את השמלה ורק אם היא מסכימה לו הוא נוגע בה. זה מאוד אינדבדואלי, כל אחד שמגיע והקטע שלו וההבנה שלו בתהליך. החוויות עד כה היו מעולות, מגיעים גברים מסתקרנים ונעצרים לידנו - וממשים לפי ההרגשה והכימיה ומה שהפרטנר שמגיע משרה עלינו ועל האווירה. 

היינו פעמיים בתל ברוך והיה ממש מעולה, אנחנו מגיעים בשעות שאין לחץ ועומדים באזור צדדי ולא המוני ושעדיין יכול להוות עניין מצד אלה שמגיעים ברכבים, אלה שמחפשים מימושים לא סטנדרטים יודעים להיכנס וליסוע ברכב למקומות הצדדיים - לחפש באזורים הלא מובנים מאלייהם - זה חוש כזה למי שבקטע ומחפש את זה. זו סקרנות שמניעה ורצון עז לחוויות כאלה. 

היו כאלה שהגיעו ואף אמרו שהם מכירים את הדוגינג והסצנה הזו אך בארץ היא לא קיימת כמעט כלל, ואם כן יש כזה זה בבתים פרטיים ואז זה לא ניקראה דוגינג אלה יותר אורגיות ומפגשי חילופים. 

הייתי עם אישתי רק פעמיים, בשעות הלילה וימים שהיה שם ריק יחסית. באחד המיקרים הגיע בחור ברכב ועשה סביבנו כמה סיבובים כדי להביןשמה שהוא רואה אכן מזמין, עמגנו אני ואישתי וכשהוא התקרב התחלנו למשש אחד את השני ואף הרמתי לה את השמלה יבחין בישבנים שלה חשופים, הוא הבין עניין והתקרב ברכב ונעצר ושוחחנו קלות וזרמנו, הוא שלף זין אונן ונגע בישבנים של אישתי והיא אוננה לו ולי יחד ומצצה לו. לאחר מכן שוחחנו קצת ואמר שהוא מכיר את הקטע הזה של דוגינג אבל אין כזה בארץ והוא ממש הופתע לגלות שאמרנו לו שאנחנו בקטע של דוגינג ומגיעים לפה לפעמים לממש, הוא שמח ואמר שאנחנו הראשונים שהוא נתקל בהם בקטע הזה ככה בארץ. 

לסיכום - זו חווייה מהממת כל עוד יש הבנה והפרטנרים מבינים עניין ותרבותיים, בנתיים, מהפעמיים שהיינו היה מעולה ומרגש ברמות. מאמין שנחזור שוב לפי המצב רוח והחשק באופן ספונטני.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 7 שנים • 25 בדצמ׳ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2016
נשמע כיף ומסכים עם זה שפנטזיות צריך להגשים. אפשר לשאול איך אתם מתמודדים עם החשש ממחלות של זרים? בעיקר מכאלו שמגיעים לאזור ההוא
אדרו​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 25 בדצמ׳ 2016
אדרו​(מתחלף) • 25 בדצמ׳ 2016
שלום חובבי עניין ומימוש, לא מזמן שוב עשינו דוגינג, אני ובת הזוג שלי.

לשואלים איפה, אז עשינו את זה פעמיים באותו מקום - בתל ברוך. אני אשתף בעתיד בחוויות ואיך בדיוק עשינו ומה היה.
באקט{F.L}
לפני 7 שנים • 23 באוק׳ 2016
באקט{F.L} • 23 באוק׳ 2016
אדרו כתב/ה:
עשינו דוגינג לראשונה, היה מדהים וחווייתי, מרגש ומעניין.

אנא שתף.
וספר גם, איפה זה היה, באילו שעות, 
מה קרה סביבכם.
ומה קרה איתכם ( :

זה הכל מעניין מאד, אנא ספר.

ונשמח גם לשמוע מפותחת השרשור  Harley,
אם הם או היא הצליחו להגיע לאן שהוא עם הדוגינג. 

חג שמח !
אדרו​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 23 באוק׳ 2016
אדרו​(מתחלף) • 23 באוק׳ 2016
עשינו דוגינג לראשונה, היה מדהים וחווייתי, מרגש ומעניין.
Harley
לפני 7 שנים • 18 ביוני 2016
Harley • 18 ביוני 2016
תודה פוינט ופסיכולוג, אבל זה דיי מחטיא את הכוונות שלנו.
הכרות ידועה מראש עם מוזמנים וחוגים סגורים זה ידיעה ושליטה מראש בסיטואציה.
אין בזה רע, אבל במקרה זה אני מעדיפה שהריגוש יהיה מ-הפומביות בטבע , ונוכחות זרים. ועדיף שהסובבים יהיו דו... כבונוס.
Point of New
לפני 7 שנים • 17 ביוני 2016
Point of New • 17 ביוני 2016
פסיכולוג בספה כתב/ה:
וודאי שמתקיים, אבל ככל הידוע לי בחוגים סגורים ולמוזמנים בלבד. לי לפחות אכפת מהזהות של מי יגע בבחורה שלי.
ודאי שמתקיים משהו שונה שבעצם הוא אותו דבר, ולפי הנימה שלי אני יודע הכל (אור ואהבה)
Harley
לפני 7 שנים • 17 ביוני 2016
Harley • 17 ביוני 2016
תודה אדרו על המידע המפורט. יופי של אפשרויות. וגם אם המקומות שציינת הם לגייז, אני מניחה שלא יפריע להם זוג כל עוד יהיה ספייס מספק. 

בימים הקרובים נלך, נזרוק חכה (חחח) ונראה מה יקרה. 

מה שוות פנטזיות אם לא מממשים.