בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות לגבר

↑ ↓
מפית​(אחר)
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 12:02

חגורת צניעות לגבר

מפית​(אחר) • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 12:02
שלום לכולכם.
בת הזוג שלי מתעניינת מאוד בחגורת צניעות עבורי, הייתי שמח לשמוע תובנות משני הצדדים. בעיקר איך מתנהלים עם דבר כזה ביום יום. מה עושים כשחם, כשיש הפרשות, איך מנקים, איך משתינים?! 
כל תשובה תתקבל בברכה
מייק
    התגובה האהובה בשרשור
yosi138711
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 16:40
yosi138711 • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 16:40
בהצלחה עם זה ... 

שמח בשבילך . 
Masterpiece1​(מתחלף)
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 16:47
Masterpiece1​(מתחלף) • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 16:47
בתור אחד שיש לו ניסיון עם הדבר הזה, אני דווקא לא ממליץ לך, זה הדבר הכי לא נוח שיש! אתה משתין בישיבה [כמו אישה] זה כל הקטע. ולא הייתי איתו תקופה ארוכה אבל מכמה הימים שהייתי זה הספיק לי זה ממש לא נוח במיוחד במצב הזדקרות. אבל אתה יודע כל אחד והמזוכיזם שלו. ולגבי הניקיון שלו מומלץ להוריד אותו כל יומיים לנקות אותו עם מים או מגבונים. בהצלחה icon_smile.gif
Ronnie sm​(שולט)
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 16:58
Ronnie sm​(שולט) • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 16:58
העבד שלי לא החזיק מעמד ונאלץ להוריד. אל תקנו את זה מפלסטיק אלא את זה מהברזל - הוא עדיף מכל הבחינות (גם הגיינית)
בהצלחה 
spankass​(נשלט)
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 17:10

חגורת צניעות - נוחיות

spankass​(נשלט) • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 17:10
כל הקטע בחגורת צניעות זה חוסר האונים וחוסר שליטה במיוחד על הזדקרות. בנוסף יש בכך אלמנט משפיל למדי שהשולטת יודעת היטב מה המצב בכל עת, יכולה לשער את התחושות ובוודאי שולטת בהתרחשויות. לאור האמור לא מובנות התשובות לגבי אי נוחות בשירותים ובחוסר יכולת להזדקר.
ולגופו של עניין, ה ל ו ו א י   ע ל י!
מסורס​(נשלט){נקבה שולטת}
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 17:35

אפשר להתרגל

מסורס​(נשלט){נקבה שולטת} • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 17:35
חגורת צניעות ממתכת מאפשרת להשתין ואפשר לרחוץ אותה במים כשהיא מולבשת. כן,צריך להשתין בישיבה כי יותר נוח. על זיקפה אין אפשרות כשזה נעול. (תלוי לפי ההידוק על הגוף) אני הלכתי בתקופות ארוכות 24 שעות ביום 7 ימים בשבוע.כמובן שיש זמן לרחצה והגיינה אבל במשך כל היום עם זה. בהתחלה זה נורא מפריע,בהמשך מתרגלים וזה כעוד פריט...
מפית​(אחר)
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 17:56
מפית​(אחר) • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 17:56
תודה על המידע. יש לי עוד שאלות ... מעבר במגנומטר? הפרשות? חתכים? 
אנחנו ננסה בהתחלה כשאנחנו יחד ורק בהמשך אולי כשלא ביחד. אני דווקא חשבתי שהפלסטיק עדיפה ... מוזר.
Boundy​(נשלט)
לפני 5 שנים • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 18:06
Boundy​(נשלט) • שלישי, 26 ביולי 2016, בשעה 18:06
מניסיון שלי, הפלסטיק עדיפה על המתכת. החגורות מתכת מאוד מאוד כבדות...
אלא אם אלו שהגיבו מתייחסים לחגורות שהן בצורת תחתון שלם.
Bullitt​(נשלט)
לפני 5 שנים • ראשון, 31 ביולי 2016, בשעה 22:27
Bullitt​(נשלט) • ראשון, 31 ביולי 2016, בשעה 22:27
מבחינה של כלןב מתכת, אני מאמין שזה יצפצף, אין סיכוי שזה לא, זה מתכת אחרי הכל.

מהבחינה של הפלסטיק, בימים הראשונים זה קשה מאוד להירדם, זה משגע וגם השפיץ של הפלסטיק, לפעמים נתפס בסדין ויכול לקרוע את הסדין.
מבחינה של השתנה, בלתי אפשרי כמעט להשתין בעמידה כי זה מפוזר ומשפריץ לכל עבר, אז אתה תהיה חייב להתרגל ולהשתין בישיבה ולהפסיק להשתמש במשתנות במקומות ציבוריים, אלא לחכות עד שהתא יתפנה.
גם לאחר ההשתנה עצמה, לא נגמר, חכה...צריך חחתוך נייר טואלט ולהכניס בין הרגלייח ולנקות, מושהו למעלה הזכיר שלשבת כמו אישה , אז גם לנקות כמו אישה, כי זה יטפטף ויווצר כתם במכנס, חבל.

מבחינה של זיקפה, החגורה בעצם מונעת ממך להגיעה לזקפה מלאה, תלוי באורך הצילינדר שאתה רוכש.
אצלי היה הכיי קטן, כמה סנטימטרים בודדים, זה גורם לכאב אבל אין שום בעיה לאונן ולגמור, רק בלי אפשרות של נגיעה פיזית בפין, כלומר בלי שפשוף ידני.

מבחינה של ניקוי, כדאי לנקות וגם את הכלוב עצמו, מומלץ לחטא בחומר חיטוי אנטיבקטריאלי.

תהנה, בהצלחה.
tamg
לפני 5 שנים • שני, 1 באוגוסט 2016, בשעה 13:20

חגורת צניעות

tamg • שני, 1 באוגוסט 2016, בשעה 13:20
באמת חלפו כבר ימים רבים מאז שהשולטת/זוגתי לחיים שמה לי את חגורת הצניעות,
רק מהמחשבה ה....