שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מגונה בכלוב..

גבר גולף
לפני 7 שנים • 15 באוג׳ 2016

תופעה מגונה בכלוב..

גבר גולף • 15 באוג׳ 2016
התעלמות.

כאילו מה הקטע??? מה?? מה? אם אתה מתעלם מאחר אז? זה גורם לך להרגיש טוב יותר?
מתסכל אותי אנשים פה שאתה כותב להם בצאט/ מכתב והם מתעלמים. לא, לא שהם אומרים אחי לא מתאים/לא בא לי לדבר/ יש לי פחד מזרים, אלא פשוט מתעלמים, 
גם אלי פנו אנשים שלא רציתי לדבר איתם אז עניתי להם בנימוס שפחות מתאים לי - אבל אני לא מתעלם.
בחיים, יש 2 דרכים להרגיש טוב עם עצמך להוריד את האחרים או להעלות את עצמך, 
מצחיק שדווקא במקום שחשבתי שאני אמצא "קהילה" של אנשים תומכים מבינים ושותפים לעולם לחוויות לקשיים ולתשוקות אני מוצא שלל אנשים אפטים. ולא כמובן שזה לא כולם אבל בהחלט כמות לא מבוטלת בכלל..
אני כותב את הדברים בכאב, בכנות אני אומר לכם. אין סיבה הגיונית שאנשים פה התייחסו בניכור אחד לשני.
אנשים פה אמורים לקבל אחד את השני...
הלוואי והפוסט הזה יועיל ולו לבן אדם אחד לחשוב על דרכו מחדש..

"עדיף חבר וונילי קרוב משותף לקהילה מתנשא" - אפילו לשיחות על בדסמ...
    התגובה האהובה בשרשור
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני 7 שנים • 16 באוג׳ 2016
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 16 באוג׳ 2016
אני מודה, יש לי את הפעמים המעטות שלי שאני מתעלמת.
בעיקר, כי מניסיון אישי, לא בא לי על עוד שיחה של:
"תודה, מחמיא לי, אבל אני לא מעוניינת"
"אבל למה??? אני כזה שווה! בואי תנסי"
"לא תודה"
"נו, מה אכפת לך, אני אוריד אותך על ארבע ואגרום לך להתחנן"
"ביי"
"ממה את מפחדת"
*וזו עוד דוגמה לשיחה עדינה, כמובן שזה לא מסתיים במשפט האחרון אלא ממשיך עוד ועוד ועוד.

ויש את הפעמים שאני מתחברת לצ'ט אבל אז הולכת לראות סדרה, אז גם כששולחים לי הודעות, עד שאני רואה אותן - מי ששלח לא תמיד מחובר.

למה ישר לחשוב שלא עונים מתוך התנשאות?
הבאתי לך כאן שתי דוגמאות שלי לחוסר מענה.
מקווה שזה יראה לך שיש נקודות נוספות מעבר ל"שיפוט" שהבאת כאן.

יום טוב icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

זו ממש לא התנשאות

בלוסום​(לא בעסק) • 16 באוג׳ 2016
ההתעלמות מבחינתי באה לשרת *אותי*
אני במילא לא רציתי את האינטראקציה הזו
וכמו שאנה ניסחה בעדינות רבה מאד
יש פה מספיק כאלה שגם כשאת אומרת לא תודה בנימוס פשוט לא מענין אותם והם ימשיכו לחפור ולהתחנן - אבל אני מראש לא רציתי את האינטראקציה הזאת... אי לכך אני פשוט מראש לא עונה וחלאס כל סיפור.
BelGoat​(שולט)

זה נכון אבל...

BelGoat​(שולט) • 16 באוג׳ 2016
אני מבין את הפואנטה של להתעלם
ואני מבין שגם רוב הנשים מוצפות בכמויות לא פרופורציונאליות של הודעות.
אבל מדוע ההתעלמות היא מוחלטת מראש ולא אחרי המשפט הראשון.

מה שלי בעיקר מציק זה ההתעלמות שמגיעה אחרי כמה משפטים או אחרי שיחה או אפילו אחרי שעונים שלום
אני לדוגמא פעמים רבות נתקלתי במישהי שדיברה איתי - ואז פתאום באמצע השיחה פשוט הפסיקה לענות - ובמקרים שאני יודע שהיא המשיכה להיות מחוברת לדבר עם אנשים אחרים (אחרת לא הייתי מציין זאת) - אולי זה רק אני אבל זה ממש ממש התנהגות מגעילה.
נכון הרבה מאיתנו מציקים וממשיכים לדבר - אבל אחרי שאמרת "אני לא מעוניינת להמשיך בשיחה" זה לא משנה כמה מציק הוא אתם מסוגלים להתעלם מאותו אדם עד סוף הימים - אבל אני לעומת זאת אבין משפט כזה - אחרי זה אני לא ארגיש שמי שלפני חצי דקה ענה למשפטים שלי החליט להיות "שמוק" ופשוט להתעלם בלי משפט או סיבה.

אני מאד מאד בעד העניין שמישהו יגיד לי אשכרה מה הוא חושב ואני אכבד את זה! אבל כן זה מעצבן שבן אדם אחרי 2~3 משפטים מחליט שלא בא לו ופשוט מתעלם ממך בלי אפילו להגיד לך שהוא מתעלם.
הצפון המגנטי
הצפון המגנטי • 16 באוג׳ 2016
אם לא בא לך להמשיך לדבר, או אפילו לא בא לך להתחיל שיחה עם הפונה - "לא תודה" זה נימוס בסיסי. מי שימשיך לשלוח הודעות אחרי הודעה כזו יהיה זכאי בדין להתעלמות, אבל לא להגיב לפניה - זו גסות רוח.
Prism
Prism • 16 באוג׳ 2016
מסכים עם שני "השולטים" בעקרון
ו גבר גולף(שולט) טוב שהתפכחת, אין באמת "חיה" כזאת so called קהילת BDSM
אנשים,בסופו של יום ותו לא (יש ויש)
מעניין שלרוב גם כאן בפוסט שתי הנשים ש סו פאר הגיבו בחרו לתת דוגמא ל"לגבר המציק"
וואלה?! שאתן דוגמאות ל "שולטות\נשלטות" וכל החרטה הזה כלפי נשים ?
מישהו מטריד "אותך" = תחסמי.
פיפ{weiss}
פיפ{weiss} • 16 באוג׳ 2016
אחרי מיליון פניות גם אתה תפסיק לענות.
בהתחלה עניתי..אחכ זה כבר נהיה מתסכל.
תחשוב על זה
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 16 באוג׳ 2016
אתה כל כך תמים שזה ממש חמוד.
אל תיקח את זה אישי כל כך, במרחב הוירטואלי אנשים מתעלמים זה חלק מהשיח במחב הציבורי. וזו לא התנשאות, זה חלק מהשיח. סוג של תגובה.
דבר נוסף, הקטע הזה של קהילה כמו שאתה לוקח אותו גם מוגזם וקיצוני. זה לא קהילה כמו קהילה יהודית בחו"ל, שכל מי שמשלם דמי חבר הופך להיות חלק אורגני מקהילה שתעמוד לצידו באש ובמים.
אמנם משתמשים באותו מונח קהילה אבל הוא מבטא בסה"כ שותפות גורל לאזור מסוים בעולם הפנטזיות.
נכון, מתפתחים כאן קשרים חזקים מאוד, ומתגבשות פה קבוצות שיכולות בהחלט לקבל על עצמן את ההגדרה קהילה כפי שאתה מפרש אותה. אבל בהחלט יהיה נאיבי לצפות שכל מי שחבר באתר הזה יהיה לך למטה ומשען ויספק לך אוזן קשבת בכל הזדמנות.
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 16 באוג׳ 2016
אחד שמבין סיכם את זה טוב, גם לגבי ה"קהילה"
אני מודה שלפני כמה זמן פרסמתי גם שאלה דומה, וזו הייתה די פזיזות מצידי, כי אח"כ התברר שהייתה סיבה מוצדקת מאוד לצד השני ובסוף כן קיבלתי תשובה.
עם זאת, שלחתי במקביל הודעות מפורטות ודי מנומסות לעוד כמה וכמה, וגם לרוב לא קיבלתי תשובות..
אז אולי אלו כאלה שלא נכנסו כבר מזמן לפרופיל, לך תדע
ויש גם את העניין שכל בחורה כאן ובאתרים "רגילים" מוצפת בפניות, ככה זה תמיד, נסה לפתוח פרופיל של בחורה ותראה. ככה שגם אם הפניה שלך באמת לעניין יכול להיות שהיא תיבלע בין ערימות קש וגבבה.
ובכלל, למדתי שבתרבות בארץ הנימוס הוא עניין של בחירה, בכל אופן, בכל מה שקשור לעולם הוירטואלי, להרבה אנשים אין ממש נימוס, כמו שאמרת לא כולם ככה, אבל זה חלק מהמצב בתקשורת הוירטואלית כי אנשים שוכחים שיש בנאדם מאחורי המקלדת, למרות שיש גם אתרים עם המון פרופילים מזויפים icon_smile.gif
Breaker

אף אחד לא מחוייב לענות לזר

Breaker • 16 באוג׳ 2016
אתם רציניים?
גסות רוח?
מה אנחנו באנגליה?
אדם זר כתב שתי מילים ולחץ send או עשה קופיי פייסט לפסקה ושלח לכולם.
מי שלא מתאים לו, לא יענה.
נעלבתם?
תסירו את ה"שולט" מהסוגריים.
יאללה תתבגרו.