סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים=שוביניזם גברי ?!

Afifit
לפני 7 שנים • 3 בספט׳ 2016

שולטים=שוביניזם גברי ?!

Afifit • 3 בספט׳ 2016
הבדסמ משמש לרבים מהעוסקים בו בראש ובראשונה ביטוי לשוביניזם גברי.

מה דעתכם?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בספט׳ 2016
בכל מרחב את תראי גברים (ונשים) שפועלים מדעות קדומות ומרוע.
חסרים ונילים כאלו? אני יכולה להגיד לך שלא חסרים ונילים שחושבים שהעולם סובב סביב הזין שלהם.
אז שם הם מתחבאים מאחורי רומנטיזציות שונות, פה יש כאלו שמתחבאים מאחורי כותרות של "אני שולט קשוח" ושיט כזה.
בסופו של דבר מה שמשנה זה האנשים עצמם. יחסי שליטה תלויים בפרטרנים המעורבים בהם. הם יכולים להיות מאוד טובים לכל הצדדים, אם עושים אותם נכון.
להגיד ששולטים הם בהכרח ביטוי לשוביניזם גברי פירושו לבטל תשוקות מיניות של מספר רב של נשים, וזה כשל עצמו יכול להיות מעשה שוביניסטי. 
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 3 בספט׳ 2016
לא.
אני לא חושבת ששולטים =  שובניזם גברי
כפי שאני לא חושבת ששולטות = שנאת גברים.

יש מספיק שובניזם בעולם בלי לחפש את זה בכח.
    התגובה האהובה בשרשור
TheStrider​(סדיסט)
לפני 7 שנים • 19 באוק׳ 2016
TheStrider​(סדיסט) • 19 באוק׳ 2016
אישיתי הרהרתי בכך הרבה, בסוף הגעתי למסקנה ששובינזם דורש הכללה לגבי כל המין הנשי, בעוד אני מתייחס לשליטה כפונקציה פרטית. אני לא חושב שכל אישה היא נשלטת וכל גבר הוא שולט באופן טבעי, אני שולט כי זה מי שאני ואני נמשך לנשים שהינן נשלטות.  כל עוד השולט מקבל את יחסי השליטה כהחלטה או העדפה אישית של המשתתפים ולא כראיית עולם כוללת זה לא שובינזם, אם כי גם כאלה לא חסר.
masquerade​(נשלטת){משוייכת}
המחקר שלי לסיום התואר התעסק בדיוק בשאלה הזאת. איך יחסי שולט נשלטת יכולים להיות פמיניסטיים. התזה שלי טענה שבתנאים מסוימים, לא תמיד כמובן, זה לא רק פמיניסטי אלא יותר שומר על האישה מאשר ביחסים וניליים. דרך תיאוריות פמיניסטיות וקוויריות והמון מחקרים של נשים פמיניסטיות בדסמיות. 
אני לא אפרט כאן אבל זה נושא מאוד מעניין אם כי מסובך.
שמחה שמעלים את השאלה הזאת פה. כתבתי על זה עשרות עמודים לכן אחסוך לכם את החפירה, קשה לי להסביר בקצרה מה הייתה המסקנה והטענות והדעה שלי icon_smile.gif 
איה74
איה74 • 19 באוק׳ 2016
Masquerade  באסה איתך. אני אשמח לשמוע יותר. אני בהחלט לא חושבת ששליטה היא שוביניזם. מה שאני עושה ועם מי בדלת אמותיי הוא עניין פרטי שלי. זה מה שאני רוצה, בעיניי זה פמיניסטי לגמרי. זה שיש שולטים שהם דושבג...כאלו יש בכל מקום. 
masquerade​(נשלטת){משוייכת}
חחח אני יכולה לשתף פה את התיאוריה ומי שאין לו כוח שידלג חח
יש בהחלט שוביניזם נוראי בבדסמ. רק מה? 
בכל פאקינג מקום יש icon_smile.gif זה שגבר שולט לא הופך אותו לשובינסט לדעתי.
כשאגיע למחשב אכתוב קצת על המחקר שלי
שלגי
שלגי • 19 באוק׳ 2016
שליטה (מכל כיוון) - העדפה/נטיה מינית

הכרתי שולטים פמיניסטים להפליא ונשלטים שובינסטים ומחפיצים - וכמובן שגם ההפך.

לצערי - השוביניזם לא פס מן העולם והוא ממש לא תלוי העדפה מינית.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 19 באוק׳ 2016
יש לך מושג כמה נשלטים שוביניסטיים ראיתי?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 19 באוק׳ 2016
masquerade כתב/ה:
המחקר שלי לסיום התואר התעסק בדיוק בשאלה הזאת. איך יחסי שולט נשלטת יכולים להיות פמיניסטיים. התזה שלי טענה שבתנאים מסוימים, לא תמיד כמובן, זה לא רק פמיניסטי אלא יותר שומר על האישה מאשר ביחסים וניליים. דרך תיאוריות פמיניסטיות וקוויריות והמון מחקרים של נשים פמיניסטיות בדסמיות. 
אני לא אפרט כאן אבל זה נושא מאוד מעניין אם כי מסובך.
שמחה שמעלים את השאלה הזאת פה. כתבתי על זה עשרות עמודים לכן אחסוך לכם את החפירה, קשה לי להסביר בקצרה מה הייתה המסקנה והטענות והדעה שלי icon_smile.gif 
תעלי לפה את הדיון icon_smile.gif