סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים=שוביניזם גברי ?!

פרומיתאוס
לפני 7 שנים • 19 באוק׳ 2016

:-)

פרומיתאוס • 19 באוק׳ 2016
ככל שתיאוריה אינה מציעה תובנות שניתן להשתמש בהן בחקירה,
הרי שאין בה ממש והיא אכן משולה לבועת סבון.
צודקת יקירתי
(שמת לב עד כמה אני פנימסט?)

icon_smile.gif
nolongerhere2016​(מתחלף)
nolongerhere2016​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2016
נדמה לי שיש דברים שאי אפשר לסכם בכמה משפטים.
למשל,  מספר הגוונים שיכולים להתקיים ביחסי שליטה-הישלטות. הדרך המורכבת בה הם הגוונים האלה מהדהדים יחסי כוח מכל הסוגים והמינים בפרספקטיבה מגדרית או אחרת יכולה לשקף שוביניזם או דיכוי עדתי או משהו אחר לגמרי. 

Masquerade,  אני חושב שמה שהבאת מהעבודה שלך מראה היטב כיצד "המזכירה" מעביר שיעור מאלף בדרך בה בדס"מ כדרך-חיים יכול לאפשר לאישה מרחב טוב יותר ונכון יותר לחיים בהשוואה למסגרות וניליות. אבל "המזכירה" הוא דוגמא קלאסית של יחסי דום-סאב בהם השליטה היא דה-פאקטו "מלמטה". 

כל מי שחושב שלימודי מגדר הם תחום ידע מיותר של הפרחת-תאוריות מוזמן להתבונן בבחירות לנשיאות ארה"ב ולהרהר (בעצב או בשמחה) בשאלה איך הן היו נראות אם רק הילארי קלינטון היתה גבר. רק תחשבו על השיח התקשורתי שמקדמים במחנה הרפובליקאי בנוגע להתנהלות המינית של ביל קלינטון. מין סוג מוזר במיוחד של בדס"מ תקשורתי, בדמות ההתנהלות הסאדיסטית כלפי הילארי קלינטון שזוכה לעונג המוזר והמיוחד של סבל כפול בגלל דרך ההתנהלות המינית של בן-זוגה: פעם אחת בתור אשת-הנשיא ועכשיו בתור מועמדת לנשיאות בעצמה שנשפטת על התנהלותו הוא.  
פרומיתאוס

אני חולק עליך ידידי..

פרומיתאוס • 19 באוק׳ 2016
בבחירות בארה"ב משתמשים בכל הכלים כדי לפגוע ולהשחיר את פני היריב, גבר כאישה.

הבחירות הללו מתאפיינות בהתרסה של מי שאינם מחוברים, כנגד אלה המחוברים לעטיני ההון שלטון, דמוקרטים ורפובליקאים כאחד.

זה כל כך מושחת עד כדי אבסורד ממש כמו בסרט "כשכש בזנב"
ראה איך מנסים לחסום את המידע של ויקיליקס.

ומה מושל בכל החגיגה?  העניין המגדרי של נשים נפגעות מאמירות לפני שנים רבות של גבר שחצן ומטופש.
זה ספין מטורף שיכול לעבוד אצל האמריקאים
ואנחנו מחרים אחריהם ומבקשים להידמות להם ברמת השחיתות והסיאוב.
אין כאן באמת עניין מגדרי