אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה ישנה בכלוב ?

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 10 באוק׳ 2016

הונאה ישנה בכלוב ?

מעריץ גאה​(נשלט) • 10 באוק׳ 2016
השרשור הקודם הגיע ל-28 עמודים נראה לי שיא בכל הזמנים, מפתיע היות והנושא עולה בממוצע כל שנתיים icon_smile.gif

שאלה על מקרה שקרה לפני מספר שנים...

לאחר התכתבות אחת או שניים באתר ומפה עוד שיחה בטלפון , נקבע שנפגש בעיר שהיא גרה מרחק שעה נסיעה.

קובעים יום ושעה ואני מגיע לפגישה עם השולטת פעם ראשונה במקום ציבורי כלשהו כגון פארק והיא דורשת מראש שאביא איתי וודקה, רד בולים, סיגריות, נשנושים וכאלה , פוגש אותה בפארק ולאחר רבע שעה של הכרות היא מחליטה בהסכמתי שאעלה לדירה שלה מרחק נסיעה קצר משם, אנחנו נוסעים עד שמגיעים לכתובת שלה .

היא אומרת תמתין רבע שעה ברכב, אני אעלה ואכין את הדירה ואכין את עצמי ואז אתקשר אליך שתעלה.
תביא את הדברים שהבאת (קרי השתייה, נשנושים והסיגריות) ואני אשים בפריזר שיתקרר קצת עבורנו.

היא נכנסת לבניין רב קומות, אין לך מושג איזו דירה היא גרה, אני יושב ברכב ממתין בציפייה והתרגשות.
עוברים רבע שעה שום דבר, עוברים עוד 5 דקות ועוד 5 דקות ועוד 5 דקות ונאדה שום טלפון מצידה.
אתה מתקשר לטלפון שהיה לך מראש שלה , היא עונה כשברקע קולות של נשים וגברים מצחקקים להם , שואל אותה מה קורה ושאתה עדיין ממתין ומה זה הרעש ברקע?
עונה לך טעות ומנתקת.
אתה מתקשר שוב , עונה לך תפסיק להתקשר לפה ומקללת , מנסה פעם אחרונה והפעם גבר  כלשהו עונה ומאיים.

עד שאתה מבין שנפלת , רומית ואכלת אותה וחזרת חזרה  כל הדרך לביתך כועס ומאוכזב.

מקרה זה החלטתי להעלות היום ולא העלתי בעבר כיוון שלא ראיתי טעם להתלונן על זה, גם היום אני לא מתלונן אלא מעלה מקרה שקרה כפי שהוא בעקבות השרשור הקודם הונאה בכלוב ובעקבות חלק מההתרסות והביקורות שהבחור קיבל.

מעשה הונאה ? נוכלות? 
כל אחד יענה על השאלה.

אני מקווה שגם אני לא אואשם עכשיו בשידול לזנות icon_smile.gif

מה המסקנות והתובנות שלי מאותו ארוע :

1. מותר להרגיש מנוצל, כועס ומאוכזב 
2. עוד שיעור ולקח בחיים שאלמד ממנו למקרה עתידי זהה או דומה שאתקל בו .
3. לקחת אחריות על מה שבשליטתך , על מה שלא בשליטתך אין לך אחריות ולכן אין לייסר עצמך שהדבר קרה גם אם נפגעת או נכווית.
4. שמזל שזה לפחות נגמר בנזק של 150 שקל, הוצאות וזמן נסיעה שעתיים הלוך ושוב שזה מחיר השיעור בחיים ולא הרבה יותר גרוע מזה, כך שעוד יצאתי יחסית בזול (הכל עניין של הסתכלות)
5. שיש רמאים, גנבים, נוכלים ואף יותר גרוע מזה במגרש המשחקים שנקרא החיים, למגרש הענק הזה יש אינספור כללים וחוקים שנלמדים כל החיים, מותר לטעות ולמעוד בתהליך למידת החוקים, ייתכן שזו לא תהיה הפעם היחידה שהחוקים לא יילמדו עד תום.
6. קל יותר לסובב גבר כשהוא חרמן , לא משנה נשלט, שולט, ונילי, לנשים יש כח בעניין הזה.
רק עבודת תרגול של שליטה עצמית יכולה להביא גבר למצב שהוא יכול להפעיל את ההגיון והשכל הישר גם כשהוא מגורה.

חגים שמחים לכולם.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 באוק׳ 2016
המסקנה היחידה מכך היא שאדם הדורש ממך דברים חומריים כתנאי לקיום פגישה זאת מטרת-על שלו.
מי שרוצה באמת להכיר אותך או סשן איתך תדבר על כך ושום דבר חומרי לא יעבור לה בראש מרוב שיש בה שאיפות אחרות.
בהנחה והיא נרגשת לפגוש אותך היא תתעסק בך ולא בכיבוד וסיגריות ודברים לא רוולנטים אחרים.

מילא היא הייתה מבקשת איזה משהו קטן וסימלי, נגיד חטיף אחד (שזה יכול להישמע הזוי כשל עצמו, לשמוע "תקנה לי במבה או שלא נפגשים"  נשמע כמו עסק עם בחורה ילדותית שאישית לא הייתי סומכת עלייה להעביר סשן אחראי)
אבל לבקש ממך לקנות כיבוד ב 150 ש"ח? זה יכול להאכיל חבורה.
רק מלהסתכל על השקית (או השקיות?) אפשר להבין שאפילו אם באמת הייתם מתיישבים ביחד בקושי הייתם מספקים לסיים את כל זה וזה יכל להספיק לה לעוד שבוע ככה שזה לא נועד על מנת להנעים את זמנכם בלבד.

צריך לקחת את הזמן בהיכרויות, במיוחד מהאינטרנט ולשים לב באיזה אופן האדם השני מתבטא כלפייך.
אם מישהו יודע שקל לסובב אותו אז שיעבוד על העניין הזה שלו לפני שהוא ניגש להכרויות. 
זה יכול להיגמר באופנים הרבה יותר גרועים מגנבות אם לא תקפידו לברר מה הכוונות האמיתיות של הצד השני!
ומה שמקומם זאת העובדה שממש קל להימנע מהסיטואציות האלו, פשוט לוחצים על "חסום" בשלב הוירטואל ושלום על ישראל

כמובן שזה לא מצדיק את הגנבה ואת היחס המגעיל של אנשים כמותה, אבל לצערי הם תמיד יהיו אז הדבר היחיד שניתן לשנות זה את ההתנהגות שלך עצמך בסיטואציות האלו.
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
זה מה שנקרא שכר לימוד
כל עוד זה נגמר רק בכסף וזמן  ופגיעה באגו אז לא נורא
ככה לומדים
    התגובה האהובה בשרשור
האבי
האבי • 10 באוק׳ 2016
חייב למחות על השוביניזם באתר !
כשגבר מנוצל -לא נורא, זה שיעור לחיים שלך כגבר וטוב שיצאת בזול.
כשאישה מנוצלת - ברור שנורא, חייבים להתלונן ולעצור את הגבר.
די להעמיד את הגבר במרכז ! 
אוהב גברים ונמשך לנשים icon_wink.gif
טליה​(שולטת)

Re: הונאה ישנה בכלוב ?

טליה​(שולטת) • 10 באוק׳ 2016
אוהב אישה כתב/ה:
מעשה הונאה ? נוכלות? 
כל אחד יענה על השאלה.

אישה מגעילה ומעשה מגעיל.
כמובן שמותר וטבעי לכעוס ולהרגיש מנוצל.

לגבי ההערה על שידול לזנות, אני מקווה שההבדל בינך לבין הבחור מהשרשור הקודם ברור לך.
הבחור מהשרשור הקודם לא הביא 200 ש"ח בשביל לקנות כיבוד, אלא בשביל לקנות את האישה וחוויה מינית איתה.
נפלת על אישה מגעילה, אבל אין שום פגם בהבאת כיבוד לפגישה עם מישהי. יש פגם בהבאת כסף בשביל לקנות את הפגישה.
Joe Carlton​(מתחלף)
Joe Carlton​(מתחלף) • 10 באוק׳ 2016
לא חדש או משהו - אבל יש בעולם הזה חרא.  תזהרו לא לדרוך עליו. 
Boy Toy

Boy Toy • 10 באוק׳ 2016
טליה כתב/ה:
אוהב אישה כתב/ה:
מעשה הונאה ? נוכלות? 
כל אחד יענה על השאלה.

אישה מגעילה ומעשה מגעיל.

לגבי ההערה על שידול לזנות, אני מקווה שההבדל בינך לבין הבחור מהשרשור הקודם ברור לך.
הבחור מהשרשור הקודם לא הביא 200 ש"ח בשביל לקנות כיבוד, אלא בשביל לקנות את האישה וחוויה מינית איתה.
נפלת על אישה מגעילה, אבל אין שום פגם בהבאת כיבוד לפגישה עם מישהי. יש פגם בהבאת כסף בשביל לקנות את הפגישה.
אויש נו באמת טליה,
נראה לך שהזיז לי לשלם 200 שקל על המפגש או אם היא היתה מבקשת איזה משהו אחר בשווי 200 שקל, שהוא לא מזומן ממש?
אין שום הבדל.
ותפסיקי להכפיש אותי בכל הזדמנות.
זה כבר עולה לי על העצבים.
כפוף

הזונות זונות והפראיירים פראיירים.

כפוף • 10 באוק׳ 2016
אני רוצה להזכיר לך שבשכונה שלנו הרבה יותר מכובד להיות זונה מפראייר icon_smile.gif

לפחות יצאת זכאי ולא הועלית על המוקד כמו "החייל" האמיץ שלנו.
שיקי​(נשלט)

שיקי​(נשלט) • 10 באוק׳ 2016
טליה כתב/ה:
אוהב אישה כתב/ה:
מעשה הונאה ? נוכלות? 
כל אחד יענה על השאלה.

אישה מגעילה ומעשה מגעיל.

את רצינית עכשיו???

אחרי שכמעט השתכנענו שהחייל ב 200 ש"ח שנדרש להביא לאיזו בחורה בשביל להפגש איתה... לא פחות מ"שידל אותה לזנות"... או "חשב בליבו שהוא משדל אותה לזנות" או "התכוון לשדל אותה לזנות" - לא פחות ולא יותר, את עכשיו נכנסת לפה וקובעת נחרצות, שאם הוא רק היה קונה ב 200 ש"ח האלה כיבוד ושתיה לפגישה איתה - זה היה בסדר מבחינתך....

אותם סכומים כמעט.... שם הזדעזעת וטענת לזנות של ממש, גועל, בהודעות על גבי הודעות, עד לכדי כך שמישהי אף הביאה לינק לכתבה על דירות הזנות בישראל, ופה? פה זה בסדר גמור מבחינתך.

את כותבת - תשלום הכסף זה ההבדל!!...  בגלל זה המעשה של החייל לא פחות מ"מגעיל" ושל הכותב הנוכחי - "סבבה לגמרי" כי האחרון רק תכנן לתת משהו "שווה כסף"  לדרישת הבחורה ולא כסף של ממש... נו באמת...
מאיפה את יודעת מה חשב החייל? מאיפה הקרצת את ה"כוונה" לקנות אישה ב 200 ש"ח? הרי מדובר בסה"כ ב 200 ש"ח, אולי הוא דווקא חשב שבכסף הזה יעשו שימוש לקנות כיבוד? הרי מלכתחילה הם התכוונו בסה"כ להפגש, פגישת היכרות!

ומה בדיוק ההבדל בין מישהו שמביא לפגישה 200 ש"ח בכסף (מאחר ונדרש לכך ע"י הבחורה) למישהו אחר שמשקיע את אותו הסכום בסיגריות ואלכוהול שאהובים על הבחורה - וגם הוא נדרש לכך על ידה? והרי זה לא שהוא כתב שהוא מת על אלכוהול או על הסיגריות בדיוק מהסוג שהיא אוהבת ושהוא מיוזמתו ערך קניות לכבוד הארוע כדי לשמח אותה, גם הוא נדרש על ידה להביא את השתיה, והסיגריות הספציפיות האלה ולהוציא כסף בשביל לזכות לראות את זיו פניה.
פותח השרשור הנוכחי מאוכזב שלא קרה כלום, למרות ההשקעה שביצע לדרישתה... בדיוק כפי שהחייל כעס על זה שלקחו ממנו את הכסף וברחו.

למען הסר ספק, אין בליבי ולו מילת ביקורת אחת כנגד פותח השרשור "אוהב אישה" אני פשוט חושב שהוא, בתמימותו, נקלע בדיוק לאותן נסיבות מצערות אליהם נקלע החייל - בחורה נצלנית ומגעילה שפשוט התכוונה מלכתחילה לנצל אותו כלכלית - הא ותו לא, גם הוא לא שידל לזנות, ולא התכוון לשדל לזנות,  אבל לטליה היה מאוד חשוב "לאבחן" את המקרה הנוכחי מהמקרה הקודם, ואפילו אם ה"אבחנה" נעשית בדרך לא דרך, וסותרת לחלוטין את כל הדברים שהיא וחבריה כתבו בשרשור הקודם, ואף שכאשר העליתי שם דוגמאות של מתן דברים ב"שווה כסף" ולא בכסף, הן עדיין כמעט כולן טענו כי מדובר בזנות... ולא ביצעו את האבחנה הנוכחית "משום מה"...
הייתי אומר שזה סוג של צביעות, אבל אני לא רוצה לרדת לפסים אישיים... 
Boy Toy
Boy Toy • 10 באוק׳ 2016
שיקי יכול להיות שפשוט יש לה משהו נגדי או נגד צה״ל בכללי..אין לדעת.