לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה או הטרדה

איה
לפני 7 שנים • 7 באוק׳ 2016

שליטה או הטרדה

איה • 7 באוק׳ 2016
חוויתי מספר סשנים וירטואלים שבסופם ביקשתי להשתחרר.
השולט מצידו לא קיבל את הבקשה, החליט שיודע מה טוב עבורי ופיזר איומים מרומזים שאני לא יודעת כמה הם באוויר.
אני בתחושת חשש שהוא מתכוון לעשות לי משהו.
יש לכם תובנות מה עושים?
spankindan​(שולט)

האם הבעייה היא שאת נשואה ופוחדת להיחשף?

spankindan​(שולט) • 7 באוק׳ 2016
קשה מאוד לייעץ לך. האיש נשמע מאנייק ופתטי באותה המידה. יש מצב שהוא סוציופט אמיתי אך סביר יותר שהוא סתם פתט.
אם לא חשפת בפניו נתונים אמיתיים על מי את, איך יוצרים איתו קשר מחוץ לכלוב וכולי - צפצפי עליו והתעלמי ממנו.
אינסטקטיבית הייתי אומר שגם אם כן חשפת את צריכה להתנהג בדיוק באותה הצורה...אבל את זה אני לא יכול לייעץ למישהי אחרת...

איה

שליטה או הטרדה

איה • 7 באוק׳ 2016
נתתי לו שם פרטי וטלפון. הוא כבר הגיע לפייסבוק וכנראה יודע עלי כבר הכל. 
אני נשואה. לא שיתפתי את בעלי אבל אם יש צורך אשתף אותו
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 7 באוק׳ 2016
במקרה הטוב הוא סובל מתסמונת זין מנטאלי קטן. במקרה הרע הוא אדיוט. שמרי את היסטוריית כל השיחות ואת כל המידע המזהה שיש לך עליו (אם אין לך עדיין אז נסי להשיג. בקשי אפילו צילום ת.ז. כתנאי להמשך).
כתבי לכלובי עליו והפני אותו לפרופיל שלו כבר עכשיו, ואם הוא מנסה לממש איום כלשהו ואת חוששת לפנות לרשויות לפחות תחשפי אותו כאן בהודעות פרטיות לכל פונה.
הוא לא הטמבל הראשון כאן שמאיים, בהרבה מקרים מדובר באנשים עלובים ונואשים שלא מהווים סכנה.
מהתאור שלך הוא שבר את ה ssc. במקרה כזה כל האמצעים כשרים וצריך לחשוף לפחות את הניק שלו אצל כל מי שאת מכירה. כאן על גבי הפורום זו יותר בעיה בגלל חוקי האתר.

לספק תחמושת רגישה (כגון תמונות או אפשרות להקליט אותך בשיחת וידאו) לאדם שאינך יודעת את זהותו זו טעות של נשלטות מתחילות. את לא מתחילה, מקווה שדאגת קודם לדעת מי הוא.
spankindan​(שולט)
spankindan​(שולט) • 7 באוק׳ 2016
אם נפשית את מוכנה לשתף את בעלך אין לו איום עלייך. אז פשוט תתעלמי ממנו. 
איה
איה • 7 באוק׳ 2016
החשש שלי- שיצור קשר במציאות וידרוש בכוח מימוש של דברים..
שוטרת*
שוטרת* • 7 באוק׳ 2016
את שואלת אם זו שליטה או הטרדה, ברמת התחושה? את שואלת אם כך נראית/מרגישה שליטה? החשש שלך, שהוא ידרוש במציאות בכוח, יש בזה חלק של רצון כלשהו?

אם זה עושה לך משהו, אז אני בעד להעיף כל נורמה שמפריעה לך בדרך. 
אם את מרגישה מוטרדת ונרדפת, יש שיטות לטפל בו. אם זה המקרה, את מוזמנת ליצור קשר בפרטי.
masquerade​(נשלטת){משוייכת}
שמרי את הפרטים שלו. אל תדברי איתו יותר. רב הסיכויים שלא יעשה כלום.
אבל אם את חוששת באמת את מוזמנת לשלוח לי בפרטי הודעה ואדון איתך מה אפשר לעשות (יש לי ניסיון בזה icon_smile.gif  
תמיד שמחה לעזור למישהי ממצוקת מטרידנים ואדיוטים 
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
מנסיון התעלמות גמורה ממנו תעלים אותו
הוא פשוט משתמש בכח שיש לו עליך כדי להשיג עוד מהשליטה הפאתטית שהוא נהנה ממנה...