אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נוסעת בקרוב לטוקיו

Shh​(אחרת)
לפני 7 שנים • 15 באוק׳ 2016
Shh​(אחרת) • 15 באוק׳ 2016
מתי תהיי שם ?
4X4​(אחר)

יופי

4X4​(אחר) • 15 באוק׳ 2016
תהני
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 15 באוק׳ 2016
עיר מושלמת (כמעט) 

מאיפה מתחילים?

תחנת הרכבת המרכזית בתשע בבוקר ?
הרובעים המיוחדים שלכל אחד יחוד משלו?
רובע אקיהברה על מאות חנויות האלקטרוניקה והסקס (המאוד יפני כזה icon_smile.gif ?
רובע שינג'וקו? עם החנויות המשוגעות?
בתי מרחץ המטופחים הציבוריים? (בטוח יש רק לנשים).
סתם שכונות מגורים קטנות מטופחות?
ארמון הקיסר?

אויי טוקיו טוקיו!
    התגובה האהובה בשרשור
Unchained​(לא בעסק)
Unchained​(לא בעסק) • 15 באוק׳ 2016
סוף נובמבר... בזמן tokyo filmex

הילד שבתוכי, אני אהיה שם (לצערי) רק שבוע, שחלק גדול ממנו יהיה סביב הפסטיבל... על מה אסור לוותר? icon_smile.gif
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 15 באוק׳ 2016
קניות, רובע אקיהברה, ובכלל לא כדאי לפספס אותו.

אנשים, חוויה עוצמתית זו עמידה בתחנת הרכבת Tokyo בתשע בבוקר .

מורשת אין הרבה בטוקיו, זו עיר חדשה יחסית למסורת היפאנית. יש את ארמון הקיסר, אבל צריך לתאם ביקור.

נסיעה של שעה ברכבת מטוקיו, לקאמאקורה.
עיירה שלווה מסורתית עם ניחוח יפני כמו שמדמיינים את יפן המסורתית. במרכז העיירה פסל הבודהה היושב.

אני מאוכלי הכשר אז לא יודע מה להמליץ בתחום זה, אם כי חלונות הראווה של בתי האוכל משגעיים וייחודים!
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 15 באוק׳ 2016
טוקיו עיר מדהימה, היא למעשה שונה מכל עיר אחרת גם במזרח אסיה.
יש את האזור של מקדש סנסו ג'י באסקוסה הכל מסביב כולל השוק מאוד תיירותי, אבל המקדש פעיל מאוד לא רק כאתר תיירות ולי יש משם תמונות מדהימות של כל מיני סצנות. וכמובן יש את הריקשות שמחכות לתיירים. אבל אם יוצאים טיפה מהאזור התיירותי אפשר לראות דברים מעניינים. יש שם חנויות שמוכרות מסכות יפניות ועוד מיליון שטויות שאפשר למצוא רק ביפן ובטוקיו זה המקום למצוא את זה.
לגבי תחנת רכבת שינג'וקו היא תחנת הרכבת עם היקף הפעילות הגדול בעולם עד כמה שידוע לי. מעל 3 מיליון משתמשים ביום בממוצע!!! יש לתחנה מעל 200 יציאות!!! ובבוקר יש אנשים שהתפקיד שלהם הוא לדחוס אנשים לתוך הקרונות, זה מחזה סוריאליסטי, הם פשוט דוחסים את האנשים בכח אל תוך הרכבת. בתוך הרכבת האנשים דחוסים בצורה שאי אפשר לזוז, (אין שום אפשרות להרים את היד למשל) רוב המקומיים פשוט שולחים את הראש לאחור ונרדמים בעמידה. עד שהרכבת עוצרת משתחרר קצת לחץ ואז הם נופלים. אני הייתי ממליץ על השעות 5-7 בתחנה הזאת.
עוד פעילות מעניינת בשעות הבוקר המוקדמות זה שוק הדגים צוקיג'י לשם צריך להגיע סביב 4:30 ולא אחרי 5 בבוקר כי מספר התיירים שמורשים להיכנס מוגבל וברגע שמגיעים למכסה אין יותר מה לעשות שם.
בלילות, אני אהבתי להסתובב באזור שינג'וקו זה מקום פסיכי לחלוטין, יש שם אזור של מועדונים לפי נושאים, מדים, אחיות, היריון וכו'. וכן באזור שיבויה שהוא אזור קצת פחות פרוע בעיני. יש עוד אזורי בילויים שפעילים בלילה אבל זה תלוי איפה את נמצאת כי טוקיו ענקית.
בימי ראשון אם את אוהבת cosplay הארג'וקו זה המקום בשביל זה.
קניות יוקרתיות בגינזה, אזהרה - המחירים יקרים בטרוף אבל אי אפשר להיות בטוקיו בלי לחצות את המעבר חציה הרב כיווני המפורסם מול תחנת הרכבת ובנין סוני.

יש עוד המון מה לעשות בטוקיו, וזה מבלי שאתחיל לכתוב על מה יש לעשות מחוץ לטוקיו. השאלה מה באמת מעניין אותך.
קחי בחשבון שטוקיו יקרה רצח, והכל שם עובד הפוך מההיגיון המערבי שלנו.