סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לספר או לא לספר

ג'וני
לפני 7 שנים • 18 באוק׳ 2016
ג'וני • 18 באוק׳ 2016
אני בעד הגישה הישירה, פשוטו כמשמעו.
פשוט להגיד לנשלט ״זה מה שאני מוכנה שתדע בשלב זה״ עם או בלי סמיילי וזהו.
אם שכל בקודקודו הוא יבין ששניכם נמצאים במקום בו הנפשות חרדות לפרטיותן ולכן לא ממהרים למסור פרטים מיותרים בטרם נבנה האמון הנדרש.
וזה כמובן דורש זמן.
ג'וני
ג'וני • 18 באוק׳ 2016
אני בעד הגישה הישירה, פשוטו כמשמעו.
פשוט להגיד לנשלט ״זה מה שאני מוכנה שתדע בשלב זה״.
אם שכל בקודקודו, הוא יבין ששניכם נמצאים במקום בו הנפשות חרדות לפרטיותן ומסירת פרטים בהם אפו חפץ דורשים אמון שלוקח זמן לבנות.
אם הוא מעוניין בך הוא יתאזר בסבלנות (ואולי גם בסיבולת
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 באוק׳ 2016
אם את מרגישה שאת לא סומכת עליו כי נראה לך שהוא יעשה משהו רע עם המידע עלייך, אין לך מה לחפש אצלו.
(כמובן שאני לא מדברת על השנייה שהתחלתם להתכתב בה, אלא אחרי תקופה מסויימת שהגיוני שאמור להיווצר בה אמון בסיסי לשם החלפת פרטים)

בן אדם שירצה לעשות לך רע יעשה זאת גם אם תשארי בזהות בדויה, במיוחד כאשר תפגשו לבסוף במציאות (הרי לשם מה אתם מדברים אם לא לשם לכך?)

אין סיבה להמשיך להתכתב עם אדם כזה, כי אין סיבה לפגוש אחד כזה וזה שאת מרגישה שצריך להסתתר מפניו מאחורי זהות בדויה כאילו מינימום את במשימה סודית של השב"כ כי נראה לך שהוא יפגע בך, אמור להדליק לך נורות אדומות.
אם נראה לך שהוא יפגע בך, סביר להניח שהאינטואציה שלך צודקת ופשוט תני לו חסימה במקום לשבור את הראש.
Tohar Afel​(שולטת)
Tohar Afel​(שולטת) • 18 באוק׳ 2016
Revival כתב/ה:
מה פשר "כשולטת, לא מתאים למסור אינפורמציה אישית. "
למה,כאדם אין לך בעיה ?
לא כ"כ מובן ההבדל אם ממילא את לא רוצה לספר..
כאדם פרטי, גם לא מתלהבת ממסירת פרטים. נוט מיי קאפ אוף תי.
גם לא שואלת. מה שנדרש מתגלה בעצמו.  
Tohar Afel​(שולטת)
Revival כתב/ה:
מה פשר "כשולטת, לא מתאים למסור אינפורמציה אישית. "
למה,כאדם אין לך בעיה ?
לא כ"כ מובן ההבדל אם ממילא את לא רוצה לספר..
כאדם פרטי, גם לא מתלהבת ממסירת פרטים. נוט מיי קאפ אוף תי.
גם לא שואלת. מה שנדרש מתגלה בעצמו.  
Tohar Afel​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:
אם את מרגישה שאת לא סומכת עליו כי נראה לך שהוא יעשה משהו רע עם המידע עלייך, אין לך מה לחפש אצלו.
(כמובן שאני לא מדברת על השנייה שהתחלתם להתכתב בה, אלא אחרי תקופה מסויימת שהגיוני שאמור להיווצר בה אמון בסיסי לשם החלפת פרטים)

בן אדם שירצה לעשות לך רע יעשה זאת גם אם תשארי בזהות בדויה, במיוחד כאשר תפגשו לבסוף במציאות (הרי לשם מה אתם מדברים אם לא לשם לכך?)

אין סיבה להמשיך להתכתב עם אדם כזה, כי אין סיבה לפגוש אחד כזה וזה שאת מרגישה שצריך להסתתר מפניו מאחורי זהות בדויה כאילו מינימום את במשימה סודית של השב"כ כי נראה לך שהוא יפגע בך, אמור להדליק לך נורות אדומות.
אם נראה לך שהוא יפגע בך, סביר להניח שהאינטואציה שלך צודקת ופשוט תני לו חסימה במקום לשבור את הראש.
דווקא סומכת. וגם על עצמי. 
משהו אחר. 
זה קשור למסמוס של מתח מסוים. 
Tohar Afel​(שולטת)
היה מרענן לקרוא את התגובות. תודה לכם.  
סומכת לגמרי. לא היתה הסתרה של הדבר.  
אין כלל חשש, זה יותר המסמוס פתאום של מתח מסוים,
כמו לשרירים שיש להם טונוס, גם למערכת היחסים יש.
מצד אחד מידע שלא רלוונטי לעצם העניין רק מפריע.
מצד שני כמו שנאמר כאן,  לעיתים זה צורך בסיסי שבונה אמון . . 
לא מחפשת תשובה. מוצאת את שלל ההתייחסויות כאן,  מפזרות את העננה שהעיבה ומאפשרות התרתחות בריאה.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 7 שנים • 19 באוק׳ 2016
מיתוסית​(שולטת) • 19 באוק׳ 2016
אני מוסרת מידע כללי. אני מודעת לזה שבעידן של היום קל לגלות פרטים של אדם באינטרנט ובאפליקציות שונות.
מצד אחד זה משרת אותי כאישה וגורם לי להרגיש יותר ביטחון אם אני מוצאת מידע,  מצד שני זה כמובן עשוי גם לפגוע בי.
אני יכולה לומר שבזכות זה הצלחתי לגלות גברים שרימו אותי והם היו נשואים או חרדים או גרו בעיר ובאיזור שונים לגמרי ממה שהצהירו או שם שקרי או תמונות שונות (שלחו תמונות לא מעודכנות, לדוגמה).
כמובן כל הפרטים האלה הוסתרו ממני כי הם נרשמו בזמנו במפורש בפרופיל שלי ושיקרו לי במצח נחושה כדי שאתן להם הזדמנות.

אני מעדיפה שאדם יענה לי באופן כללי ולא יכנס לפרטים שלא נוחים לו, מאשר שישקר.
וכמובן שאם כבר מגיעים למצב של פגישה, אז אני כן מצפה לגילוי לב ומסירת פרטים אמיתיים.

פעם גם יצא לי לצאת לדייט עם מישהו בבית קפה, נפלה לו ת"ז מהארנק, פתחתי בשביל הצחוקים לראות תמונה וראיתי שהוא מבוגר בהרבה ממה שהצהיר (והרבה מעבר לגיל שהגדרתי כמקסימום לפניות)+ היה גרוש בתקופה שהייתי רווקה וחיפשתי רווק.

אני מאמינה שמי שרוצה לפגוע בך, ימצא דרכים לפגוע.
כבר קרה לי שמישהו מהפייסבוק שלא היה חבר שלי מצא במהירות רק על סמך השם שלי ועיר מגוריי פרטים כמו שמות הוריי ות"ז. 
לא צריך להיות פרנואידים. סך הכל אף אחד פה לא פושע בזה שהוא בדסמי.

מצד שני, אם אני כבר מגיעה למצב שאני עושה סשן עם מישהו ומכניסה אותו לבית, בהחלט יש לי זכות מלאה לדעת עליו פרטים, וכשאני חושבת על זה- הם יודעים עליי יותר כמו שם משפחה וכתובת מדויקת ואני לא יודעת עליהם. מניחה שאדרוש יותר הדדיות בנושא מעתה.
וכן, אם חלילה יקרה לי משהו, חשוב לי שיהיו לי פרטים אמיתיים של הגבר.

לגבי סים נוסף- זה מסורבל כשלא מדובר במשהו חד פעמי. זה להחזיק סים+ טלפון נוסף+ להיות זמין בשניהם (כי למשל מתכתבים במהלך היום) ועולים על זה מהר וזה מרגיש קצת לא נעים.
מייל, סקייפ וכו'- מובן מאליו שיהיו דיסקרטיים. כשגבר אוסף אותי, זה אף פעם לא בדייט ראשון מהבית שלי, אלא מקירבת מקום שהיא ציבורית. אני חושבת שברגע שמחליטים להיפגש, אז זה אומר שסומכים מספיק וכן אפשר לשחרר יותר פרטים, במיוחד כשיש כבר מפגש שני וסשן.