סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות מיניות בדאנג'ן

masquerade​(נשלטת){משוייכת}
לפני 7 שנים • 23 באוק׳ 2016

הטרדות מיניות בדאנג'ן

כמו בכל מועדון ומקום
גם בדאנג'ן זה קורה
ולא מעט...
השאלה שלי לבנות כאן היא האם יש פה מישהי שעברה את זה? או מכירה מישהי שעברה את זה שם?
ברור לי שרב הבנות שהולכות לשם לא נמצאות בכלל בכלוב בטח
ורב אלו שכן כנראה לא ירגישו בנוח לשתף מול כולם..
אבל מנסה בכל זאת, אם מישהי מרגישה בנוח לשתף ומעדיפה בפרטי אז אני כמובן זמינה בפרטי.
אני מתעניינת כי זה נושא שחשוב לי.

נא לא לפתח דיון סקסיסטי, זאת שאלה קשה ורגשית... רק תגובות לעניין בבקשה icon_smile.gif
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 23 באוק׳ 2016
אני אענה לך על זה מזוית אחרת..
יש תחום שנקרא מסיבות חופש,
הרעיון מאחריהן שכל אחד יכול להיות מה שבא לו  כל עוד הוא לא פוגע ומטריד אחרים ולכן יש כללים מוגדרים וחדים.
כל מה שהוא לא כן מפורש, זה נחשב ללא.
עירום זה לא הזמנה לסקס.
כמו שברחוב אתה לא תלטף חזה או ישבן של מישהי ללא הסכמה מפורשת, כך גם במסיבה וגם אם היא עירומה..
יש כמובן עוד כמה כללים שבעצם אמורים ליצור תחושה של חופש אמיתי לכולם ובסביבה בטוחה.
אנשי הצוות אמורים לפקח ולטפל מיידית בכל מקרה שכזה ומי שמפר את הכללים הופך ל Persona non grata.
זה כמובן נושא רחב יותר אבל אילו עיקרי הדברים.
מסכימה לחלוטין...

פשוט זה קורה שם למרות החוקים והאבטחה. הייתי שם לא מעט ומעניין אותי לדעת אם בנות חוו דברים כאלו שם ספציפית.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 באוק׳ 2016
כן.
מהטרדה מינית שכוללת הצעות חוזרות ונישנות למרות שאני אומרת "לא" מפורש ועד נגיעות בניגוד לרצוני בגופי או בגופו של הנשלט שאני איתו, וגם הפרה של המרחב האישי שלי בכך שעומדים קרוב מידי אליי ועל הנשלט בשעת סשן ברמה שגורמת לתחושה מאוד לא נעימה ואפילו מפריעה פיזית כי אם אני מניפה שוט- הוא יכול לפגוע באדם שעומד לידי (היו פעמים שאיימתי בכך כדי שיזוזו קצת).
    התגובה האהובה בשרשור
PleasureorPain
PleasureorPain • 23 באוק׳ 2016
אני.
ע"י טרנסית...
Bia{❤ Bia}

לגמרי

Bia{❤ Bia} • 23 באוק׳ 2016
כן !
פיפ{weiss}
לפני 7 שנים • 24 באוק׳ 2016
פיפ{weiss} • 24 באוק׳ 2016
כל הזמן.
ואני גם רואה את ההטרדות שחברות שלי עוברות שם, כמו שנאמר, מהצעות לא במקום ועד נגיעה בגופי.
לא נראה שזה משהו שמפריע  לבעלים שם או ממש אכפת לו , השומרים לא עושים דבר.
the rain song
the rain song • 24 באוק׳ 2016
ונפתח בנוסטלגיה,
פעם, בימי הדאנג'ן המיתולוגי, טוענים הותיקים, היו קודים של כבוד וכולם ידעו את מקומם ולא היו הטרדות משום סוג.
אני בספק אבל נגיד, לא הייתי שם.

הטרדות לא זקוקות לקודי כבוד של בדסמ, הן נגד החוק ותוצאה של חוסר חינוך מינימלי של אנשים שמתבלבלים מהחופש והמיניות שיש במסיבות.

בעברי הרחוק ההטרדות היו מעטות מאוד אבל אין ספק שהן התגברו מאוד בשנים האחרונות והיו על כך כבר כמה שרשורים.
צריך ללכת ולהתלונן באותו רגע, אין ברירה. מנסיוני מרחיקים את המטרידים ובעלי המועדון מתייחסים ברצינות לתלונות.
מצד שני, אם כולם יתלוננו כל הזמן הרי שהמסיבה תהפוך לתור ארוך, אז רבים מתמודדים לבד. בדרך כלל על ידי בעיטה. המילכוד הוא שלפעמים זה בדיוק מה שהמטריד רצה.
לפעמים מטרידים גם באמצע הסשנים, מרצון טוב כמובן, ומחלקים הוראות וביקורת ומי שחשב שבכלוב יש אגו, צריך לראות התפרצות אגו מצד שולט שמתערבים לו בסשן מול אנשים.

יש הטרדות והמון. וכמו בכל מקום צריך ללכת ולהתלונן, כל הזמן ובזמן אמת.
כמובן שיש סיכוי שאחר כך מישהו יפתח שרשור על הפליית גברים בסצינה אבל זה סיכון ששווה לקחת
כי המסיבות הפכו להיות מקום בלתי נסבל בקטע הזה.
קודם כל תודה רבה למי ששיתפה עד כה!

דבר שני, ריין סונג - מסכימה איתך לחלוטין! חוץ מהקטע של להתלונן שאני אמביוולנטית כלפיו. מנסיוני האישי להתלונן עושה נזק לנפגעת יותר מאשר עוזר. 
יש עוד אופציות שאני אבחר בהם לפני משטרה
(למרבה הצער...)