ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטיגמות - שאלה לנשלטות שכאן

נעים הליכות
לפני 7 שנים • 7 בדצמ׳ 2016

סטיגמות - שאלה לנשלטות שכאן

נעים הליכות • 7 בדצמ׳ 2016
היי
אם תכירו שולט שבכללי הוא טיפוס שקט וסולידי כזה
אבל אוהב לשלוט בבת הזוג
זה יוריד לכן?
או שאולי אין קשר בכלל?
אני שואל כי לפי הבנתי יש כזו סטיגמה ששולט "אמור" להיות דומיננטי ומוחצן בחייו
ובנאדם שהוא עדין/שקט וכו' לא יכול להיות שולט "אמיתי". 
Tutti
Tutti • 7 בדצמ׳ 2016
היי אמנם אני לסבית ורגיל את זה על שולטת.

ההיפך אני יכולה להגיד שככל שהיא תהיה שקטה יותר, קרת רוח, קשוחה וסולידית כך האור שלה גדל בעיניי.
כמישהי שתמיד נמצאת בפרונט, תמיד חיפשתי את האאוטסיידריות כי הן בדרכ הכי חכמות, מדהימות ומשוגעות. איתן באמת הצד שאני רוצה להוציא, ייצא. אני מניחה שזה תקף גם לגברים, לו הייתי סטרייטית או דו מינית.
lieca
lieca • 7 בדצמ׳ 2016
ומה זה "שולט אמיתי"? icon_smile.gif 
אדם דומיננטי לא בהכרח יחצין את אופיו או ירגיש צורך להפגין את יכולת השליטה שלו. 
הוא יהיה כזה במקומות שהוא ימצא לנכון.

שולטים לא בהכרח שולטים כוון שהם דומיננטיים באופיים, לעיתים זה כדי ליצור תדמית מסויימת.

לעניות דעתי, אדם שהוא דומיננטי באופיו, בהחלט יכול להיות אדם שקט, עניו, לא מתבלט, לא אגרסיבי ומכבד.
שליטה אמיתית מתחילה בשליטה עצמית של האדם בעצמו. 
lieca

התפרסם שוב בטעות

lieca • 7 בדצמ׳ 2016
.
Noble Savage
לפני 7 שנים • 8 בדצמ׳ 2016
Noble Savage • 8 בדצמ׳ 2016
יש לא מעט גברים דומיננטיים בחיי היומיום שדווקא מעדיפים להיות נשלטים.
אני חושב שחיפוש ההקבלה בין דומיננטיות-פאסיביות בחיי היום-יום לבין שולט-נשלט בסצינת ה-BDSM הוא שגוי מהיסוד.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 7 שנים • 8 בדצמ׳ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2016
מוחצנות או מופנמות אינם הספקטרום שהופך אדם ל"דום". לדומיננטיות יש הרבה יותר חשיבות, המילה דום פאקינג נגזרת ממנה.
נשלטות יוכלו לענות לך הרבה יותר טוב ממני כמובן, אך מהיכרות ונסיון אלו שהכרתי בהחלט נהנות הרבה יותר כשהגבר דומיננטי.

זה לא אומר שאדם לא דומיננטי לא ימצא מישהי. לא כל מי שמגיעה למשל לאתר הכלוב כדי להישלט היא סאבמיסיבית כמו שלא כל שולט כאן הוא דום. מחפשים את הגירוי המיני בעיקר.
איה74
לפני 7 שנים • 9 בדצמ׳ 2016
איה74 • 9 בדצמ׳ 2016
גבר מסוג אלפא הוא גבר מסוג אלפא. תמיד. אבל יש עוד אלמנטים. כמו אגו וביטחון עצמי אמיתי (לא רק התנהגות מוחצנת שיכולה להתפס כביטחון עצמי). גבר, שהאגו שלו במקןם הנכון, לא תמיד מרגיש צורך להשיט את משנתו בכל רכע נתון על כל העולם (ואישתו). 
מהכיוון השני, יש אדם שקט, ויש מי שבאמת לא מסוגל לייצר בעצמו סיטואציות חברתיות. אם לאחרון יש גם פנטזיות על שליטה מינית, לדעתי זה הכי מטריד. זה החומר ממנו נולדים אנסים ורוצחים סדרתיים. 
unpredictability​(אחרת){עבר}
אני אישית מעדיפה גבר דומיננטי (לא טווס מוחצן מלא בעצמו, אלא באמת גבר שעשוי מפלדה, אפילו שזה מגיע בשילוב עם אופי לא קל בכלל לעיכול)
אבל זו אני. וזה לא קשור להיותי נשלטת.
היה לי גם שולט שהיה מאוד רך ומקסים והחבר הכי טוב של כולם לפני שהכרתי את בן זוגי. פשוט לא הייתי מסתדרת בזוגיות עם גבר כזה, כי אני בעצמי רכיכה שכזו icon_biggrin.gif

אבל אני מכירה כמה וכמה נשלטות במיטה מאוד דומיננטיות בחיי היומיום שדווקא היו מעדיפות גבר רך יותר למערכת יחסים, שרק במין יהיה שולט.
שלגי
שלגי • 9 בדצמ׳ 2016
לא ברורה לי לחלוטין ההקבלה שאתה עושה בין דומיננטי למוחצן.
אלו שתי תכונות או התנהגויות שאינן בהכרח מעידות אחת על המצאות השניה,
יתרה מכך, מנסיוני, במקרים רבים אנשים מוחצנים מתנהגים כך על מנת להסוות את חוסר הבטחון שלהם. 
לעומת זאת מרבית האנשים החזקים באמת שהכרתי (ולאו דווקא כפרקטיקה מינית/אינטימית) לא הרגישו צורך ״לעשות רוח״ או להראות שיש להם גדול..
דומיננטיות אינה ניכרת במוחצנות דווקא,
או כמו שאמר תאודור רוזוולט: דבר בשקט והחזק מקל גדול icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Cafe​(שולט)
לפני 7 שנים • 12 בדצמ׳ 2016
Cafe​(שולט) • 12 בדצמ׳ 2016
התיחסתי פה באריכות לשאלה מהו שולט אמיתי.
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=246042&blog_id=3281
לגופו של ענין נראה לי שאשה נורמלית תעדיף גבר שמקרין עוצמה מתוך רוגע ועדינות.
הענין הוא בזה שאנחנו לא מחפשים נשים נורמליות כי נשים נורמליות הן פרג'ידיות, אלא דוקא את אלו שמוצפות הורמונים, שטופות בזימה וכמהות להכנע, 
נשים כאלו עשויות להמשך דוקא אל ערסים קולניים ומוחצנים.

זאת כנראה הסיבה לתופעה הרווחת למדי בכלוב, כאשר חננות ולפלפים מנסים להתחפש לערסי מקלדת ומעליבים כל נקבה חולפת.