בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור

אס עלה שחור
לפני 4 שנים • 1 במרץ 2020

סיפור

אס עלה שחור • 1 במרץ 2020
סיפור ראשון שלי באתר, אשמח מאוד לחוות דעת

אז לאחר שבוע של שיחות ומשימות עם בדיקות מצד האדון אותי.. וכמובן לאחר הרבה הסברים וחוקים מגיע הרגע המיוחל שבו האדון באמת הסכים להזמין אותי לביתו ולתת לי הזדמנות להוכיח את עצמי ( כמובן לאחר שהובהר לי שאצטרך לעבוד קשה בגלל שהאדון לא הכי מרוצה מהמראה שלי) והנה שישי בבוקר, אני אמור לסוע לשיעור לפני הגעתי לאדון שהסכים שאגיע לשרתו ואת ביתו לכל השישי שבת. אך לאורך כל הנסיעה הלב פועם בחוזקה, הזין משתולל במכנסיי מצד אחד פרפרים בבטן ולב פועם בחוזקה מדמיין את האדון עם הגוף האלוהי והגברי שלו בעירום, מדמיין אותי על ברכי סוגד ומנשק את כל גופו של האדון ואז חש הרגשת חוסר בטחון.. האם האדון יהייה מרוצה ממני? ברור לי שזכיתי בטירוף.. איך בפרק זמן ככ מהיר הצלחתי להשיג אדון שהוא פסגת חלומותי ושאיפותי הן מבחינת הגבריות שבו, הנסיון, האסרטיביות.. אדון אמיתי.. גם מבחינה מנטלית וכמובן והכי חשוב המראה שהוא הדובדבן בקצפת.. גוף של אדון גברי ומצד שני תחושת חוסר הביטחון שלי מהמראה שלי.. אני יודע שהאדון לא ככ עף עליי ועל המראה שלי ולכן אני ממש חייב להתאמץ.. כך לאורך כל הנסיעה ראשי משתולל בין הריגוש לחוסר ביטחון למראה שלי אל מול המראה של האדון.
הנה מגיע לו הרגע- הכתובת של האדון נגלית לעיניי.. הגעתי לביתו, הלב פועם בחוזקה. מתקרב לדלת, דופק... וואו האדון נגלה אליי לבוש גינס ארוך חולצה קצרה, ונעליים די מלוכלכות. אני פשוט בשוק לא יודע מה להגיד ולעשות, וסטירה של האדון מעירה אותי לרדת מהר למקומי.. הרגשה מדהימה האדון מסתכל עליי מלמעלה ולי רק נותר לסגוד לאדמה שהוא עומד עלייה, כאשר האדון מרים את הרגל ומתחיל למרוח אותה על ראשי.. איכס לא לזה ציפיתי עובר בראשי שכל ראשי מתלכלף בליכלוך הנעל של האדון.. מצד שני ההרגשה נהיית מעולה אני זוכה להתחיל לסגוד לאדון, בראשי אני מת להוריד את הנעל המגעילה הזו ולהגיע לרגל של האדון.. תוך כדי ליקוק הנעל אני מנסה לברוח מהגועל של הלכלוך לתוך המחשבות שבקרוב ממש אני הולך לסגוד לרגל ולעלות אט אט למעלה, בלי לשים לב אני מעלה את ראשי ומנסה להתחיל לעלות לעבר האיבר של האדון.. שוב סטירה.. האדון גוער בי מי אני ומה אני חושב שאני שאני עושה דברים על דעת עצמי, והוא רחוק שנייה מלהעיף אותי מביתו.. אני מתנצל.. מתחנן וחוזר לסגוד ולהבריק את נעליו, עכשיו אני נאלץ להבריק את הסולייה שהאדון דורך ורומס את ראשי. ולפתע האדון כמו קורא את מחשבותיי מסביר לי שאני רחוק מאוד, מלגעת בגופו ללא בגדים ובטח שבטח לזכות להתקרב אליו לאיבר.. האדון מסביר לי שכדאי לי ממש להתאמץ כי אני לא הטעם שלו והוא ממש לא נותן לכל אחד להתקרב לו לזין.
אני מרגיש רמוס, מושפל אפילו קצת מעוצבן.. אבל האדון לא נותן לי לחשוב יותר מדי שהוא מורה לי להתפשט ונועל לי את הזין.. מעכשיו הוא אומר גם לא תשרת אותי אתה והזין שלך שייכים לי לתמיד.. מרגש.
האדון מסביר לי שיש לו דבריםמלעשות, ואני כאן להתחיל לנקות ולסדר את הבית שהיה הפוך ומבולגן.. והאדון לא רוצה לראות ולשמוע אותי. הוא מראה לי את הבית ומתחיל לתת לי משימות איך לסדר ולנקות. כביסה מפוזרת בכל הבית, הרבה לכלוך, כיור עמוס.. וקדימה לעבודה.. לאורך שש שעות אני מבריק את בית האדון, רוחץ עלים, כביסות.. שמדי פעם אני זוכה לקבל קריאה מהאדון, פעם להביא לו מים, ופעם בגלל שהאדון מבסוט אני זוכה לקבל יריקה לפה ועל גופי מהאדון.. כניראה האדון ראה והבין שרוחי יורדת.. התחלתי להתעייף, ולאורך כל ההשקעה שלי, האדון שוחח בטלפון עם מספר בחורים, מסתבר אפילו כאלה שזוכים שהוא יזיין אותם או יוצא איתם., ושוב הרגשה רעה ומורידת ביטחון אצלי אך גם השפלה מרוממת. סיימתי לנקות ולקרצף את הבית, קראתי לאדון שמח ומלא ציפייה, האדון מתחיל לבדוק.. אני מאושר רק שלפתע אני מתחיל להבין שהאדון לא מבסוט מהרמה שניקיתי.. ביזיתי את האדון, אני מרגיש נורא והאדון מחליט להעניש אותי ומתחיל להצליף בי. אני סובל אך מקווה לכפר. שהאדון מסיים, הוא מורה עליי ללכת להכין את ארוחת הערב.. אני על סף הישברות עייף וכואב ועוד לא זכיתי אפילומלנשק את כף רגלו של האדון. מתחיל לבשל שלפתע האדון קורא לי, יש לאדון פיפי.. יש אני הולך לזכות לקבל את השתן של האדון בפה.. האדון לוקח אותי לשירותים ושואל אותי אם אני רוצה לראות את הזין שלו.. אני מתחיל להתחנן.. האדון צוחק עליי ומקניט אותי.. אני מרגיש הכי אפס בעולם, סמרטוט אבל ממש לא אכפת לי עוד שנייה אני רואה את הזין דל האדון ומקבל לשתות את השתן שלו, אני על הברכים מבסוט והנה וואו איזה איבר מדהים וואו איזה ביצים ו וואו אני זוכה לקבח הכל בפה.. לבסוף האדון מנעל לי על הפנים.. מתחיל לסטור לי עם הזין על הפנים ואני כמו כלב מושפל נהנה מזה, לבסוף את כל הטיפות הוא מנגב לי על הפנים ואני שב להכין את האוכל.. האוכל מוכן אני קורא לאדון בזחילה, אני מכין שתי צלחות וישר חוטף צעקות והצלפה, האדון שואל למה אני חושב שאני בכלל יושב איתו.
הצלחת דל האדון על השולחן, לי אין צלחת רק קערת כלב.. אמיתית שכניראה גם אכל ממנה כלב אמיתי על הרצפה. האדון מסביר לי שבחייםנאני והוא לא נשב סביב השולחן יחד, תמיד אני מתחתיו.. ולעולם לא אזכה לאכול את האוכל של האדון. אך בגלל שזו ארוחת שישי האדון מחליט לפנק אותי, הוא מידע פעם במקום לבלוע את האוכל יורק לי לצלחת.. מכעיל אומנם אך מרגש לאכול מפה האדון. והנה מגיע הרגע לו חיכיתי, האדון מורה עליי להוריד את נעליו, תחילה להסניף את גרביו ואז אני זוכה להתחיל לעסות את כפות רגליי האדון, כאשר רגל אחת נכנסת גם לפי, אני עייף מהיום אך כולי מרוגש.. לפתע האדון מפליץ בפניי, אני נגעל ומזיז את הראש וישר חוטף סטירה.. האדון מאייםמלהעיף אותי ואני מתנצל.. ומתחנן שלא, האדון מחליט לקחת אותי איתו לשירותים. אוי לא אני חושב בראשי הדבר ממנו הכי חששתי קורה, בראשי אני ממש נגעל ממה שהולך לקרות עכשיו אך גם מתגרה מהמחשה.. האדון שם את ראשי ממש בתוך מפשעתו.. יש סוף סוף אני זוכה ל געת באזין ולהרגיש את הביצים, ראשי חנוק באסלה והאדון מתחיל להפליץ זה מסריח ולאונלאט הוא מתחיל לחרבן ואני נושם הכח נגעל ומתחרמן מהמחשבה שראשי במפשעתו.. אני רק מקווה בראשי שהאדון לא יורה עליי לאכול את זה ולמזלי ושמחתי כאשר האדון מסיים הוא רק מורה עליי להבריק לו את החריץ עם לשוני.. אני נגעל מהחרא אבל כל כל מתרגש שסוף סוף האדון נותן לי לשרת את גופו וישבנו.. מכאן כאשר שנינונעירומים אנחנו נכנסים לנקלחת, אני מקלח את האדון ואת עצמי.. והנה זה קורה האדון שואל אם אני רוצה ומגיע לי לגעת לו בזין? אני מתחנן יורד כ על ברכי ולפתע האדון מתחיל לסטור לי עם האיבר לאט לאט אני מצליח להעמיד לאדון כאשר אני מלקק את הביצים ומתחנן להכניס את הזין לפי.. האדון מסכיםנומתחיל לזיין לי את הפה בחוזקה.. אני בעננים, האדון לוקח אותי למיטה מועך את ראשי ומתחיל לזיין בחוזקה, כואב לי אני סובל. אבל האדון מרגיש לי מרוצה.. אני שוכב כמו גופה והאדון מגיע עם הזין לפי אני מתחיל למצוץ בטירוף משקיע את נשמתי. האדון עוצר, יוצט מפי ומתרוק לי על הפנים. אני במרגיש אושר עילאי וזוכה למילה טובה מהאדון. יש הוא מרוצה ממני
    התגובה האהובה בשרשור