שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

pnina38​(אחר)
לפני 6 שנים • 5 בספט׳ 2017
pnina38​(אחר) • 5 בספט׳ 2017
אני רוצה לספר לך משהו קטן
אני מתלבש כל כך עמוק בארון שהארון לא יודע שאני שם. למה אני מספר לך את זה כי גם לי יצא לדבר אם גברים שמחפשים כמוני פה ושם ועד היום לא נפגשתי אם אף אחד ותאמין לי שממש ממש ממש רציתי אבל............... ביגלל הפחד ביגלל שזה משהו שלא מוכר לי הגברים שאני מדבר איתם לא נותנים לי את הביטחון שאפשר להפגש איתם שאפשר להתנסות איתם ולכן יוצא הרבה פעמים מצב שניראה שגם אני סתם מדבר פה.
לכן אנחנו רוצים ומעוניים אבל אתם בעלי הנסיון צריכים לתת לנו ביטחון להתנסות ואם אין את זה אז ברגע האמת
פוףףףףףףףף אנחנו נעלמים (ותאמין לי שמתבאסים על זה)
Maple​(אחר){femboy}
לפני 6 שנים • 6 בספט׳ 2017

מפחד להיות אחד כזה.

Maple​(אחר){femboy} • 6 בספט׳ 2017
תחרה שחורה כתב/ה:
פנטזיות יש לכולם, רוב האנשים יפנטזו עד יום מותם ולא יגשימו בגלל אילוצי משפחה וסביבה,
לפעמים בשל מגבלות מרחק או מיקום, קושי במציאת פרטנר/ית, אך בעיקר מחוסר אומץ והעזה.
גם כאן ישנם אלה שמגיעים עד כמעט.. ומקבלים רגלים קרות, ואחרים
שקופצים למים העמוקים ומצליחים לשחות וגם להנות (ויש גם אכזבות).
אינני רוצה למשוך אש מצד הקרוסדרסרים, אבל מנסיוני זוהי אוכלוסיה הפכפכה מאד,
אינם יציבים בקשר, חשדנים וחששנים וקשה לסמוך עליהם. עם זאת ודאי שיש כמה
רציניים - אותם אתה צריך למצוא.

וואו עכשיו תיארת את אחד הפחדים הכי גדולים שלי. אני לא קרוס או משהו אבל עדיין ... להגשים פנטזיות וחלומות זה חשוב לכולם אני חושב.
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 6 בספט׳ 2017
אנוביס, יש מחסום מאוד גדול לצאת ולפגוש גבר זר. אני הרבה פעמים מרגישה על עצמי שמאוד רוצה לפגוש גברים - אך אני צריכה להרגיש מידה מסויימת של ביטחון לפני שמוכנה להיחשף. ולא פעם גבר לא לשלוח תמונה או להחליף טלפון הדדית.
קרה לי פעמיים שהגעתי למיפגש סתם... הגבר הבריז ולא הודיע כלל.
Anubis
Anubis • 6 בספט׳ 2017
אנוביס רשם את הפוסט הזה מזמן.
לא יודע מה מצב המתלבשים היום בכלוב ( ויתרתי וחזרתי לנשים) אבל ההפסד הוא שלכם.
ברור לי שיש חראות בכלוב, אבל באותה מידה זה נכון גם לכל המגדרים. אנשים הם לא משהו מה לעשות...
צריך. לשפוט כל מקרה לגופו, ואם את לחוצה רצח מלפגוש גבר ככה אז תתקשרי את זה כי אז אפשר להיות יותר רגישים לזה, לתת לזה מקום ולהרגיע לבבות חוששים.
מעולם לא טענתי שאני הפתרון למשהו אלא רק הפריע לי מאד שבכלל לא ניתנה לי ההזדמנות להוכיח שאני שונה.
darkqueen72
לפני 6 שנים • 10 בספט׳ 2017
darkqueen72 • 10 בספט׳ 2017
זה תהליך לא קל שלקבל את עצמך החדש.