שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

JesseSY​(נשלט){המלכה קייט}
לפני 7 שנים • 4 במרץ 2017
Anubis כתב/ה:
כל חוויה כזאת רק מורידה לי את הרצון בכלל לנסות. אחר כך אומרים שאין שולטים אמיתיים בכלוב...
אולי היו אבל עולם יובשו.

כמו שאומרים - הפוסל במומו....
בדרך כלל לא כותב(ת) בפורומים ואוהבת להישאר בדיסקרטיות ועם זאת anubis יקר, היתה לנו התכתבות לפני כמה חודשים על מפגש אפשרי, שאלת שאלות, עניתי לך, שאלת עוד וגם עליהן עניתי, תשובות רציניות ומכבדות ככל שאני זוכרת וממעט האנשים שפגשו בי כאן, אפשר להגיד שאני (ומלכתי) רצינית(יות), אחרי רצף התשובות השני, שמשהו בהן ככל הנראה לא מצא חן בעיניך וזה סבבה לגמרי ולגיטימי, מי ש״נעלם״ היה דווקא אתה, יכלת לכתוב מייל קצר בתגובה של ״תודה, אבל לא מתאים לי, או תודה אבל לא תודה״ ועם זאת בחרת לא להגיב ולהעלם - אז אם אתה עושה את זה לאחרים אל תצפה שאחרים ינהגו בך אחרת, כנראה שגם דומים כמוך נעלמים לפעמים ולא רק נשלטות/ים קרוס/טרנס, מציעה להבא להסתכל קודם על עצמך ואחר כך לשאול למה אחרים...
טרנסית קרוסית
לפני 7 שנים • 4 במרץ 2017
טרנסית קרוסית • 4 במרץ 2017
the pink lady - באמת ?

אני לא מחפשת ניוש, רק כותבת ממה שחויתי -

דווקא ההתרשמות שלי שגברים שמחפשים ניוש ע"י מלכה - מאוד רציניים.
אבל כן - יש המון "ארוניסטים" בעניין הזה, בתור מי שהשתתפה בארגון מסיבות לקרוסיות בעבר , המון המון המון פחדים וחששות, ואיך לתאם (שהאישה לא תדע) ועוד ועוד ועוד.
זה עולם שרחוק ממני, וטוב שככה.
Anubis
לפני 7 שנים • 27 בפבר׳ 2017
Anubis • 27 בפבר׳ 2017
כל חוויה כזאת רק מורידה לי את הרצון בכלל לנסות. אחר כך אומרים שאין שולטים אמיתיים בכלוב...
אולי היו אבל עולם יובשו.
the pink lady
לפני 7 שנים • 25 בפבר׳ 2017

Re: למה אתם לא סגורים על עצמכם?

the pink lady • 25 בפבר׳ 2017
Anubis כתב/ה:
אוקי אולי זה החוויה האישית שלי כאן בלבד אבל זה קרה יותר מפעם אחת ואני חושב שזה לא יחודי רק לי.
יש מצב שבו אני כדום חובב טרנס וקרוס למינהן יוצר קשר עם מישהו\מישהי מכאן מתחילים מדברים והכל סבבה אך כשמגיע הזמן להתקדם ולהיפגש בחיים האמתיים (ואני תמיד מבהיר מההתחלה את כוונותיי שאני מחפש סאב באמת) אותו מיועד נעלם כאילו לא היה קיים (משנים ניק, משנים מסלול ומה לא).
לא כפיתי את עצמי על אף אחד ולא היה נראה שאף אחד מהם סבל טרם ההיעלמות ואם זאת ללא הודעה, התנצלות או מילה נוספת הם נעלמים...
למה? 
התאוריה שלי היא שקל להעמיד פנים שאתה נשי או רוצה להיות  אישה מאחורי מקלדת ובעצם כל אלו שנפלתי עליהם הם סוג של מאונני מקלדת שנהנים לשחק כאילו עד הגבול ואז לברוח (מה כיף בזה?).
אשמח להבהרות בכל מקרה.

איפשהו אני כל כך מבינה את התהיות שלך!!!
פונים אלי כאלה שטוענים שמתים על ניוש וכאשר מגיע הרגע להתקדם הם נעלמים ושאכן מדובר במאונני מקלדת.כמוך לא כופה עצמי על אף והתרוצים מכאן עד הודעה חדשה כאשר הם שבים לבקש הזדמנות נוספת...
טרנסית קרוסית
לפני 7 שנים • 24 בפבר׳ 2017
טרנסית קרוסית • 24 בפבר׳ 2017
קל לזהות מאונני מקלדת (לא משנה באיזה צד אתה, וזה לא קשור רק לקרוס או טרנסיות .גם בין גברים הומואים ובכלל),
יש מליון שאלות וצורות שיחה שמראות שייקח זמן והבן אדם צריך להתבשל עד שייפגש או בכלל.
ולפעמים - זה מתאים לשני הצדדים - אז שיבושם להם.

מבחינתי החיים קצרים לבזבז על "היי" ו"מה נשמע" ומה קורה ומה המצב
ואח"כ "אז מה תעשי לי כשאכנס לחדר" ? "ומה עוד רוצה לעשות לי " ?

בלי קשר - אני חושבת שלא הייתי שנה פה בקבוצה, קשה לי ועצוב לי על גברים או קרוסיות פה שבנשואים ומרגישות לגמרי שהן נשים בגוף של גבר ולא ממששות את עצבן. אבל מבינה שהמצב מורכב.
ומסכימה עם אוריאן שולטת חלקית - טרנסיות למשל מאוד רגישות לצורת פנייה וכו'.. קרוסיות או גבר נשי , יהיה פחות .. ומבין שזה משחק של סקס - אז יהיה פחות רגיש לזה.
Anubis
לפני 7 שנים • 22 בפבר׳ 2017
Anubis • 22 בפבר׳ 2017
אהא...
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2017
נשלטים הם יצורים רכים צריך לנהוג בעדינות וכבוד icon_smile.gif
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2017
מר אנוביס היקר ..
אם אתה רוצה גבר נשי אתה צריך להתייחס אליו כמו שהיית מתייחס לאישה .. תעדן.. תרכך.. בלי להגיד "נשאר עם הזין ביד"
Anubis
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
Anubis • 21 בפבר׳ 2017
אשמה זה אחד הרגשות בסיס שחודרים הכי עמוק והכי חזק אבל זה גם מהרגשות הכי לא מועילים והכי מזיקים.
אם אתם לא מצליחים להשתחרר ממנו ועכב כך לא מסוגלים לממש את הפנטזיה שלכם אז לפחות תגידו מראש אני וירטואלי בלבד. אין בכך בושה, יש הרבה כאלה בכלוב. אל תלמידו פנים רק כדי לקבל את הגירוי ותשאירי2את את הצד השני עם הזין ביד.