ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

מענטז​(אחר)
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
מענטז​(אחר) • 21 בפבר׳ 2017
אז קוראים לי מענטז ואני מאונן מקלדת

כן, אני גר רחוק מאוד. ממש בקצה הצפומי של הביצה.
אני נשוי. אישתי מודעת לרצון והצורך שלי להתנייש מול גברים ונשים
בנשמתי אני אישה אבל גופי אעפס גברי
כל זה מקשה עלי להתמסר במפגש פיזי
אבל יותר מכל חברים, זה המקום הכי פגיע בחיי ובנשמתי. כל חדירה שנעשית בקצב מהיר מדי גורמת לי להשתבללות, רגשות אשמה, שנאה עצמית וכל שאר הדברים שאתם יכולים להעלות על דעתכם.
אני כמהה וצמא לבטא את עצמי בקשר אינטימי איתכם/ן מתנהל לפעמים כמו פיל בחנות חרסינה כשכל מה שאני רוצה זה לבטא את הפרח הקטן והעדין הזה שבתוכי שאין לו מקום במציאות שבה אני חי.
אני מניח שנשלטים/ת יוכלו להזדהות עם התחושה
ושולטים, עם קצת סבלנות וטיפוח רגיש בטח תוכלו לחייך לעצמכם בשביעות רצון על הפרח שגידלתן
איתן אש
לפני 7 שנים • 2 בפבר׳ 2017
איתן אש • 2 בפבר׳ 2017
אני אוהב ניוש .חוץ ממלכה אחת שהלבישה ואהבה את זה לא מצאתי .
מאזור חיפה . מוגבל שכלית ומעשית.
גם כלכלית מוגבל.
המלכות אור ואלין​(שולט)
לפני 7 שנים • 31 בינו׳ 2017
לטליה אשמח מאוד לעצה ממך אך אני בתור נשלט חובב ניוש וקרוס והכי חשוב סגור על עצמו מצליח באתר הזה או בכול אתר אחר למצוא מלכה שמתעניינת בנושא הזה . לדוגמא מה לרשום בפרופיל או בהודעה פרטית לחלופין ניסיתי ואן אף תגובה למעט מלכות בתשלום לא שזה רע אבל אחרי תקופה של בערך עשור בעולם הזה אני מחפש להרגיש אך זה סשן שהשולטת מעבירה בלי שזה יהיה העבודה שלה 
kareena​(נשלט)
לפני 7 שנים • 25 בינו׳ 2017
kareena​(נשלט) • 25 בינו׳ 2017
אני יכול/ה לדבר רק בשם עצמי.
אני מרגישה שמצד אחד שאני נשית סקסית וזקוקה לגבר-גבר, ומנגד יש לי גלים של נסיון "לחזור למוטב" ולנסות להיות גבר ככל הגברים.
בשבילי זו מלחמה מתמדת ויש תקופות שמצליחה להצגבר ויש תקופות שנכנעת למה שיש לי שם עמוק בפנים.
מעבר לכך, לא תמיד הגבר שממולי ממש עושה לי את זה, וכמי שלא רוצה לפגוע לא אומרת זאת מפורשות.

לסיכום, אני מאוד רצינית, אך לא תמיד זורם לי ולא תמיד בתקופה המתאימה.
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017
תחרה שחורה​(נשלט) • 23 בינו׳ 2017
טליה,
אכן הא בהא תליא..
אין טעם כשהפנטזיה תואמת אך האדם לא לרוחנו ולהיפך,  אך תחילה יש למשש את הנטיה והכוון
ואם אכן יש מכנה משותף נמשיך ונתעמק בצד האנושי, בסדר הזה, לא להיפך. כך לפחות מנסיוני עם שולטות,
כולל קשר חם של 5 שנים עם שולטת חובבת קרוסדרסינג שהיתה מאד מוכרת ופעילה בכלוב בזמנו.

ההערה שלי לגביך לחלוטין איננה שלילית, היא מאד נכונה, הרי כתבת בפרופיל שלך: "לא מתחברת לשליטה
בנפרד מאהבה וזוגיות" - היכן טעיתי?
סקרן מאד לדעת מהן ההערות לגבי שדאגת לחסוך ממני (אולי בפרטי).
יש בכלוב לא מעט קרוסדרסרים ומתניישים נשלטים שכמהים לקשר, בוודאי יימצא האחד שיענה לציפיותייך.

תחרה
hrgiger
לפני 7 שנים • 22 בינו׳ 2017
hrgiger • 22 בינו׳ 2017
Anubis כתב/ה:
אני רוצה להגיד שאני מסכים עם כולכם פלוס מינוס.
חשוב להיות בנאדם וכן זה מובן שאדם יקבל רגליים קרות ויתחרט. אבל כשזה קורה באופן סיסטמטי עם אנשים שונים כנראה זה גם תופעה ולא רק מקרה בודד אינדיבידואלי. אני אישית תמיד דואג על ההתחלה להבהיר לאן אני מכוון ושאני רציני בכוונותיי ולא משחק אך זה לא שווה כלום כשהצד השני לא מכבד.
אני מסכים עם טליה ובמבט לאחור אני באמת כל פעם נסחפתי אתם לשיחות על מה אני אעשה להם ואיך זה יהיה לפני שבכלל היה משהו קונקרטי לבנות עליו (טעות שלא אחזור עליה).
ברור לי שזאת בעיה שלא תיעלם מכאן. השאלה היא איך אתם עוקפים\מנפים אנשים "לא רציניי" כאלה?
אני אישית משוחחת לא מעט זמן לפני (אפילו הרבה מידי לדעת רבים וטובים (: ). השיחות שלי אינן משחקיות גם כשהן עוסקות בעולם השליטה. נכון, זה לא מונע נפילות, אבל זה מסנן.
המלכות אור ואלין​(שולט)

ניוש וקרוסדרסינג

הבעיה באנשים שאוהבים ניוש וכו ואני מדבר מניסיון אישי שאת הפנטזיה שלהם לרוב הם מוכרחים לממש עם מלכות בתשלום כי רוב המלכות  שלא בתשלום לא חובבות ניוש . ותאמינו לי עברתי על פרופיל פרופיל ועד שאתה מגיע לפרופיל של מלכה שאוהבת ניוש כמובן שהיא רושמת לא ליצור קשר . 
המלכות אור ואלין​(שולט)

ניוש וקרוסדרסינג

הבעיה באנשים שאוהבים ניוש וכו ואני מדבר מניסיון אישי שאת הפנטזיה שלהם לרוב הם מוכרחים לממש עם מלכות בתשלום כי רוב המלכות  שלא בתשלום לא חובבות ניוש . ותאמינו לי עברתי על פרופיל פרופיל ועד שאתה מגיע לפרופיל של מלכה שאוהבת ניוש כמובן שהיא רושמת לא ליצור קשר . 
Anubis
Anubis • 22 בינו׳ 2017
אני רוצה להגיד שאני מסכים עם כולכם פלוס מינוס.
חשוב להיות בנאדם וכן זה מובן שאדם יקבל רגליים קרות ויתחרט. אבל כשזה קורה באופן סיסטמטי עם אנשים שונים כנראה זה גם תופעה ולא רק מקרה בודד אינדיבידואלי. אני אישית תמיד דואג על ההתחלה להבהיר לאן אני מכוון ושאני רציני בכוונותיי ולא משחק אך זה לא שווה כלום כשהצד השני לא מכבד.
אני מסכים עם טליה ובמבט לאחור אני באמת כל פעם נסחפתי אתם לשיחות על מה אני אעשה להם ואיך זה יהיה לפני שבכלל היה משהו קונקרטי לבנות עליו (טעות שלא אחזור עליה).
ברור לי שזאת בעיה שלא תיעלם מכאן. השאלה היא איך אתם עוקפים\מנפים אנשים "לא רציניי" כאלה?