סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

kareena​(נשלט)
לפני 7 שנים • 25 בינו׳ 2017
kareena​(נשלט) • 25 בינו׳ 2017
אני יכול/ה לדבר רק בשם עצמי.
אני מרגישה שמצד אחד שאני נשית סקסית וזקוקה לגבר-גבר, ומנגד יש לי גלים של נסיון "לחזור למוטב" ולנסות להיות גבר ככל הגברים.
בשבילי זו מלחמה מתמדת ויש תקופות שמצליחה להצגבר ויש תקופות שנכנעת למה שיש לי שם עמוק בפנים.
מעבר לכך, לא תמיד הגבר שממולי ממש עושה לי את זה, וכמי שלא רוצה לפגוע לא אומרת זאת מפורשות.

לסיכום, אני מאוד רצינית, אך לא תמיד זורם לי ולא תמיד בתקופה המתאימה.
המלכות אור ואלין​(שולט)
לפני 7 שנים • 31 בינו׳ 2017
לטליה אשמח מאוד לעצה ממך אך אני בתור נשלט חובב ניוש וקרוס והכי חשוב סגור על עצמו מצליח באתר הזה או בכול אתר אחר למצוא מלכה שמתעניינת בנושא הזה . לדוגמא מה לרשום בפרופיל או בהודעה פרטית לחלופין ניסיתי ואן אף תגובה למעט מלכות בתשלום לא שזה רע אבל אחרי תקופה של בערך עשור בעולם הזה אני מחפש להרגיש אך זה סשן שהשולטת מעבירה בלי שזה יהיה העבודה שלה 
איתן אש
לפני 7 שנים • 2 בפבר׳ 2017
איתן אש • 2 בפבר׳ 2017
אני אוהב ניוש .חוץ ממלכה אחת שהלבישה ואהבה את זה לא מצאתי .
מאזור חיפה . מוגבל שכלית ומעשית.
גם כלכלית מוגבל.
מענטז​(אחר)
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
מענטז​(אחר) • 21 בפבר׳ 2017
אז קוראים לי מענטז ואני מאונן מקלדת

כן, אני גר רחוק מאוד. ממש בקצה הצפומי של הביצה.
אני נשוי. אישתי מודעת לרצון והצורך שלי להתנייש מול גברים ונשים
בנשמתי אני אישה אבל גופי אעפס גברי
כל זה מקשה עלי להתמסר במפגש פיזי
אבל יותר מכל חברים, זה המקום הכי פגיע בחיי ובנשמתי. כל חדירה שנעשית בקצב מהיר מדי גורמת לי להשתבללות, רגשות אשמה, שנאה עצמית וכל שאר הדברים שאתם יכולים להעלות על דעתכם.
אני כמהה וצמא לבטא את עצמי בקשר אינטימי איתכם/ן מתנהל לפעמים כמו פיל בחנות חרסינה כשכל מה שאני רוצה זה לבטא את הפרח הקטן והעדין הזה שבתוכי שאין לו מקום במציאות שבה אני חי.
אני מניח שנשלטים/ת יוכלו להזדהות עם התחושה
ושולטים, עם קצת סבלנות וטיפוח רגיש בטח תוכלו לחייך לעצמכם בשביעות רצון על הפרח שגידלתן
Anubis
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
Anubis • 21 בפבר׳ 2017
אשמה זה אחד הרגשות בסיס שחודרים הכי עמוק והכי חזק אבל זה גם מהרגשות הכי לא מועילים והכי מזיקים.
אם אתם לא מצליחים להשתחרר ממנו ועכב כך לא מסוגלים לממש את הפנטזיה שלכם אז לפחות תגידו מראש אני וירטואלי בלבד. אין בכך בושה, יש הרבה כאלה בכלוב. אל תלמידו פנים רק כדי לקבל את הגירוי ותשאירי2את את הצד השני עם הזין ביד.
אנוש'קה​(אחרת)
לפני 7 שנים • 22 בפבר׳ 2017
אנוש'קה​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2017
מר אנוביס היקר ..
אם אתה רוצה גבר נשי אתה צריך להתייחס אליו כמו שהיית מתייחס לאישה .. תעדן.. תרכך.. בלי להגיד "נשאר עם הזין ביד"
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2017
נשלטים הם יצורים רכים צריך לנהוג בעדינות וכבוד icon_smile.gif
Anubis
Anubis • 22 בפבר׳ 2017
אהא...