שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 21 בינו׳ 2017
טליה​(שולטת) • 21 בינו׳ 2017
תחרה שחורה כתב/ה:
טליה,
חולק על גישתך לפיה קודם הקשר האנושי לשיח הנוגע לפנטזיות ומימושן.
אין טעם בתקשורת ממושכת אם בסופו של דבר הרצונות אינם מובילים לאותו מקום,
חבל על הזמן והציפיות המתפתחות ואח"כ מתנפצות.
תיאום ציפיות כנה רצוי שיתקיים מלכתחילה כבסיס להמשך של קשר שבו יש
לשני הצדדים ענין. עדיין אין בכך ביטוח נגד רגליים קרות, אבל לפחות בטוח שהיעד משותף.
הקביעה שלך שהקשר האנושי צריך להקדים את שיח הציפיות נובע מהיותך רווקה
ושאיפתך לזוגיות, פרטנר שיתאים לך עוד לפני כל מימוש של פנטזיות שלך או שלו.
זה לא העקרון המנחה של מרבית חברי הכלוב
.
אני אתעלם מהערות שלך עלי ואחסוך ממך כמה עליך.

תיאום ציפיות ראשוני נראה לי דבר טבעי בין אנשים שבוחרים להכיר בכלוב.
הצלילה אל תוך שיח פנטזיות, שבו שני אנשים מדמיינים מערכת יחסים שמרחקה שנות אור מכל דבר שהם אי פעם התנסו בו באמת או מסוגלים להתחייב לו ברצינות, היא משהו אחר לגמרי. ושיח כזה, במנותק מחיבור אנושי, רק לעתים רחוקות מטיב עם ההכרות.

אני לא מתיימרת לקבוע מה נכון לכלום. יש קורסדרסרים וטרנסג'נדרים שסגורים על עצמם לגמרי. במקרה הם גם נמשכים לבדס"מ, ומחפשים פרטנר או פרטנרית להגשים איתם חוויה מוגדרת ומגובשת מאוד.

אני נמצאת בעולם הזה אי אילו שנים, ואני יכולה להגיד לך שלא אלו מרבית חברי הכלוב. מרבית הנשלטים שמתעניינים בניוש בתוך הקשר של שליטה מגיעים ממקום אחר לחלוטין, לא מגובש ופגיע. זה לא נאמר בגנותם, לעתים זה מקסים. הם מחפשים אינטימיות רגשית, מישהי שהם יוכולו לשרחרר ולהיפתח מולה. לפעמים מדובר בתשוקות שאנשים לא מסוגלים להודות בהן בלב שלם אפילו בינם לבין עצמם. אצל אדם כזה קשר אנושי טוב הוא תנאי לכל מימוש.

אפילו כל אותם חרמנים ומאונני מקלדת שמחפיצים נשים אינם שונים בהרבה.
לרוב הם מרשים לעצמם לצלול אל תוך שיח פנטזיות גס ובוטה רק מפני שהם יודעים שזה לעולם לא יגיע לידי מימוש.
ברגע שמישהי לוקחת אותם ברצינות הם מתבלבלים לגמרי, והרבה פעמים פשוט נעלמים.
אופטימי1​(נשלט)
אופטימי1​(נשלט) • 21 בינו׳ 2017
זה לא העניין של להיות "סגור על עצמך". הרבה פעמים זה פשוט מרגיש לא בטוח ומפחיד מדי.
אתה מפחד להחשף, מפחד ש'ידעו', מפחד שלא תרצה באמת ללכת עד הסוף והפרטנר/ית יתבאס עלייך.
אלה המקומות הכי פגיעים ואינטימיים שלנו. זה לא מרוע. בעיקר חוסר בטחון. 
Firebird
Firebird • 21 בינו׳ 2017
אני יודע לומר לגבי עצמי ובודאי שלא מתימר לייצג כאן איזה שהוא ציבור, השיח האנושי והקשר האישי תמיד יהיה קודם אצלי לכל דבר אחר. אני מכיר בזאת שיש כאלו ויש גם אחרים. כל אחד שיבחר לעצמו מה שמתאים לו. בכל מקרה אני לא אפתח בשיח על פנטזיות או על המימוש שלהן לפני שאדע שהאשה שאיתה אני מנהל את השיחה היא אחת שארצה לממש איתה את אותן פנטזיות כאדם...
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 21 בינו׳ 2017
טליה,
חולק על גישתך לפיה קודם הקשר האנושי לשיח הנוגע לפנטזיות ומימושן.
אין טעם בתקשורת ממושכת אם בסופו של דבר הרצונות אינם מובילים לאותו מקום,
חבל על הזמן והציפיות המתפתחות ואח"כ מתנפצות.
תיאום ציפיות כנה רצוי שיתקיים מלכתחילה כבסיס להמשך של קשר שבו יש
לשני הצדדים ענין. עדיין אין בכך ביטוח נגד רגליים קרות, אבל לפחות בטוח שהיעד משותף.
הקביעה שלך שהקשר האנושי צריך להקדים את שיח הציפיות נובע מהיותך רווקה
ושאיפתך לזוגיות, פרטנר שיתאים לך עוד לפני כל מימוש של פנטזיות שלך או שלו.
זה לא העקרון המנחה של מרבית חברי הכלוב
.
רימבאוד​(שולט)
לפני 7 שנים • 19 בינו׳ 2017
רימבאוד​(שולט) • 19 בינו׳ 2017
קצת צניעות לא תזיק.
אז אחד או אחת, שפנטז/ה לחוות כאב, השפלה, וכו', רצ/תה ובסוף קיבל או קיבלה רגליים קרות.
קורה.
אנושי מאוד ומובן מאוד.
באופן טבעי, לרוב המוצלף יהיה זה שיחשוש יותר מזה שיצליף.
ולכן, לדעתי ראוי להימנע מהטחות, האשמות וכו'.
טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 19 בינו׳ 2017
טליה​(שולטת) • 19 בינו׳ 2017
זה לא יחודי רק לך.

במשך תקופה לא קצרה חיפשתי כאן פרטר שחובב ניוש. חוויתי בדיוק את מה שאתה מתאר.

אני חושבת שיש כאן המון מתחזים. אני מתכוונת לאנשים שיש פער עצום בין איך שהם מציגים את עצמם לבין מי שהם באמת. לפעמים אלו גברים נשואים שפשוט לא יכולים לוותר על פלירטוט עם הפנטזיה שלהם, ומוכנים לשקר בשביל זה. לפעמים אלו גברים שיש פער עצום בין ההוויה שלהם ברגע של חרמנות לבין מה שהם הופכים להיות רגע אחרי שהביאו ביד. ולפעמים אלו אנשים שבאמת לא סגורים על עצמם ומקבלים רגליים קרות.

דרך טובה לסנן את כל המתחזים היא פשוט לא לשקוע בשיח פנטזיות בשלב הראשון של ההיכרות. זה בדיוק מה שהמתחזים מחפשים, וברגע המימוש נעלמים.

שיח כזה גם לא עושה טוב להיכרות עם אנשים רציניים שפשוט מפחדים.
פחד כזה אינו תמיד רציונלי אבל הוא טבעי מאוד. אפשר לרצות ניוש, השפלה ושליטה קשה ועדיין לפחד מכך כשפוגשים פרטנר או פרטנרית שבאמת מעוניינים בכך.
בשביל שקשר כזה יצליח יש צורך בקשר אנושי טוב שקודם לפנטזיות. זה לא מספיק להצהיר על כך, אלא שיש לבנות קשר כזה. לרוב שיח פנטזיות אינו בונה אותו.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 7 שנים • 18 בינו׳ 2017

Re: למה אתם לא סגורים על עצמכם?

Anubis כתב/ה:
אוקי אולי זה החוויה האישית שלי כאן בלבד אבל זה קרה יותר מפעם אחת ואני חושב שזה לא יחודי רק לי.
יש מצב שבו אני כדום חובב טרנס וקרוס למינהן יוצר קשר עם מישהו\מישהי מכאן מתחילים מדברים והכל סבבה אך כשמגיע הזמן להתקדם ולהיפגש בחיים האמתיים (ואני תמיד מבהיר מההתחלה את כוונותיי שאני מחפש סאב באמת) אותו מיועד נעלם כאילו לא היה קיים (משנים ניק, משנים מסלול ומה לא).
לא כפיתי את עצמי על אף אחד ולא היה נראה שאף אחד מהם סבל טרם ההיעלמות ואם זאת ללא הודעה, התנצלות או מילה נוספת הם נעלמים...
למה? 
התאוריה שלי היא שקל להעמיד פנים שאתה נשי או רוצה להיות  אישה מאחורי מקלדת ובעצם כל אלו שנפלתי עליהם הם סוג של מאונני מקלדת שנהנים לשחק כאילו עד הגבול ואז לברוח (מה כיף בזה?).
אשמח להבהרות בכל מקרה.
יותר משמונים אחוז כאן מהעאלק גברים
נשלטים הם מאונני מקלדת חולי ריגושים קטנים
פחדנים חסרי ביצים
שהמחשב מאפשר להם להישאר אנונימיים

ומוציאים שם רע לעבדיל רציניים
כי הרבה שולטות כבר היתייאשו מהאתר הזה
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 11 בינו׳ 2017
תחרה שחורה​(נשלט) • 11 בינו׳ 2017
פנטזיות יש לכולם, רוב האנשים יפנטזו עד יום מותם ולא יגשימו בגלל אילוצי משפחה וסביבה,
לפעמים בשל מגבלות מרחק או מיקום, קושי במציאת פרטנר/ית, אך בעיקר מחוסר אומץ והעזה.
גם כאן ישנם אלה שמגיעים עד כמעט.. ומקבלים רגלים קרות, ואחרים
שקופצים למים העמוקים ומצליחים לשחות וגם להנות (ויש גם אכזבות).
אינני רוצה למשוך אש מצד הקרוסדרסרים, אבל מנסיוני זוהי אוכלוסיה הפכפכה מאד,
אינם יציבים בקשר, חשדנים וחששנים וקשה לסמוך עליהם. עם זאת ודאי שיש כמה
רציניים - אותם אתה צריך למצוא.

Anubis
לפני 7 שנים • 9 בינו׳ 2017
Anubis • 9 בינו׳ 2017
מה שנכתב כאן אומנם נכתב ברגע של עצבים אחרי עוד אחד אבל זה בעיה ולא קטנה עבורי.
ARCHANGEL אני מאד מנסה להכיל ולא ללחוץ לשדר מסר שאני סבלן אבל כל זה לא עוזר אם הצד השני לא סגור על עצמו או לחלופין פשוט משקר (כי כשהזין עומד והשכל ריק מדם אפשר לספר אגדות ולפזר הבטחות) .
בסופו של יום התוצאה של זה עושה אותנו הדומים פה יותר חשדניים, יותר קשים ופחות סולחניים לרעת שאר האנשים שאולי כן לגיטימיים.
ארטמיס לא יודע מי נעלם לך אבל אני מניח שהתופעה הזאת לא מוגבלת רק לצד הנשלט.
DOMINUS​(שולט)
לפני 7 שנים • 9 בינו׳ 2017

כמה שאתה צודק

DOMINUS​(שולט) • 9 בינו׳ 2017
אני מכיר את התופעה, הלא יחודית לטרנסים. מפתיע אבל אצל נשלטות התופעה רווחת גם.
חשבת שנשלטות המצהירות על רצונן בזוגיות, מונוגמית, קשר ארוך ואיתן, 
תהיינה רציניות ואותנטיות בנוגע להצהרות רוויות החשק והתשוקה שהן מפרסמות.
הררי מילים נשפכים אודות השולט המיוחל שיגיע, כמה הן ממתינות לו (4X4, 4X8, 4X6), חמות, נוטפות ומשתוקקות. בפועל 90% זה BS.   נסיון לקשר מתפוגג חיש מהר בסבך האנונימיות באתר המאפשרת לכל פליטי החיים להרגיש מיוחדים לרגע. 
ואני שואל את עצמי: אין לכן חיים? אין לכן עבודה? ילדים? אין לכם מה לעשות מלבד לבזבז זמן שלכן ולייגע אותנו בסיפורי מעשיות?
לך תבין....