סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לרדת לשולטת במחזור

טלי35​(שולטת)
לפני 7 שנים • 11 בינו׳ 2017
טלי35​(שולטת) • 11 בינו׳ 2017
השאלה כללית... מנסה להבין את הראש של הנשלט היות ואין נשלט אחד ובהכרח אין לכולכם את אותו הראש - מעניין אותי לשמוע (:
אלימלך
אלימלך • 11 בינו׳ 2017
מסכים עם פייה, ההגדרה כדוחה ומגעיל מחזור של אישה היא מגעילה.
אני לא חושב שאפשר לראות (בטח לא לומר זאת) במחזור של אישה כמשהו מגעיל.
בכלל איך אפשר לחשוב שיש משהו מגעיל באשה?
מבחינתי אם אישה שאתה אוהב ו\או מעריץ מרגישה יותר מינית ובא לה שירדו לה בתקופה הזאת למה לא לתת לה מה שהיא רוצה?
Mary Jane
Mary Jane • 11 בינו׳ 2017
על הנייר זה מתבקש לטנף את הגבר ובייחוד את פרצופו בהפרשות הגוף הצח (צח כאקסיומה), שיפיק מהפעולה הנאה מעוותת של כלי קיבול, יגיד תפילת תודה ויקבל משהו כמו ״בבקשה חמוד, בשביל זה אתה קיים״. בסך הכל נורמלי. אם לחרוג מעט מהנורמה אל עבר אזורים אפלים קמעה, אז לטעמי יש משהו מושך בדם על הפנים. לא ברור לי ממש למה. אולי זה נובע מההיפוך, שדבר פנימי, שמור וחיוני לצורך קיום החיים הופך לחיצוני, מופקר ונגוע בהרסנות. בכל אופן, נחמד להתמודד בדרך זו עם הרתיעה החברתית/איסורים/טאבו בקשר לווסת. טומאת הנידה בפרצופך הסמלי.
אך לטעמי לאחר כמה פעמים כל העניין ממצה את עצמו ואם אין לך אובססיה של ממש לקטע ו/או תסבוך שמקורו ברקע דתי, האקט פחות אטרקטיבי. 
woopsieDoo
woopsieDoo • 11 בינו׳ 2017
ממצה עצמו, מניסיון? icon_smile.gif
amiti​(נשלט)
amiti​(נשלט) • 11 בינו׳ 2017
עשיתי.
היא היתה עם טמפון כמובן(ולקראת סוף המחזור).

הריח היה די נוראי, משהו חמוץ מסריח כזה,
הטעם היה פחות טעים מהרגיל, אבל נסבל בהחלט.

זה לא שאני רציתי שזה יקרה, 
כמו שהיא הייתה ממש חרמנית ואני הייתי הפתרון הזמין והנוח בשבילה.
למעשה, אם היא לא הייתה רוצה סביר להניח שהייתי מתחמק...

בסופו של דבר, הרבה גבולות הן בעצם פנטזיות פוטינציאליות.
בתנאי שזה מגיע בצורה שכולה ומתחשבת.

אם אני אחזור על זה בעתיד ?
מהרגע שזה קרה, זה כבר לא "אם" זה "מתי"
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
איפה פה בדיוק השאלה.
או הבעיה

כי למי שיש פטיש נעליים
אין מה שימנע מימנו ללקק הכול כולל סוליות

אני מצצתי עקב של מדפיי סטליטו
שנדחפו לי לפה וזהו

נשלט אמיתי 
רציני
שסגור על עצמו שזה היעוד שלו בחיים
יעשה כול מה שהשולטת תגיד לו לעשות
מתי ואיפה שהיא תחליט

לנו יש תחליף
למלכה אין
Noble Savage
לפני 7 שנים • 12 בינו׳ 2017
Noble Savage • 12 בינו׳ 2017
לי אף פעם לא הייתה בעייה לקיים יחסים עם אשה במחזור. ללא קשר אם היחסים היו בדסמ או וניליים.
אם הייתה התנגדות היא באה מצד האשה, שלא היה לה נוח עם זה.
אני מצידי, תמיד הבהרתי שאין לי בעייה. ברור שאם יש חיבור זה הרבה יותר נינוח מאשר במקרה של סקס מזדמן.
ולגבי האמירות "מגעיל", זה קצת מוזר לי. מבחינתי חלק מהותי מעניין השליטה הוא להוציא את הנשלט/ת מאזור הנוחות שלו, אחרת איפה האתגר והעניין?
מעבר לעניין הספציפי, אנחנו מדברים כאן תמיד על תקשורת טובה ומשמעותה של זו היא גם לתקשר את הגבולות ואת המרחק שכל אחד יכול ומוכן ללכת מאזור הנוחות שלו.
אז בטח שאין כאן "פתרון בית ספר" אחיד לכולם, אבל לאור מה שכתבתי למעלה, בטח לא רואה מקום לפסילה על הסף.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

את צודקת

Mary Jane כתב/ה:
על הנייר זה מתבקש לטנף את הגבר ובייחוד את פרצופו בהפרשות הגוף הצח (צח כאקסיומה), שיפיק מהפעולה הנאה מעוותת של כלי קיבול, יגיד תפילת תודה ויקבל משהו כמו ״בבקשה חמוד, בשביל זה אתה קיים״. בסך הכל נורמלי. אם לחרוג מעט מהנורמה אל עבר אזורים אפלים קמעה, אז לטעמי יש משהו מושך בדם על הפנים. לא ברור לי ממש למה. אולי זה נובע מההיפוך, שדבר פנימי, שמור וחיוני לצורך קיום החיים הופך לחיצוני, מופקר ונגוע בהרסנות. בכל אופן, נחמד להתמודד בדרך זו עם הרתיעה החברתית/איסורים/טאבו בקשר לווסת. טומאת הנידה בפרצופך הסמלי.
אך לטעמי לאחר כמה פעמים כל העניין ממצה את עצמו ואם אין לך אובססיה של ממש לקטע ו/או תסבוך שמקורו ברקע דתי, האקט פחות אטרקטיבי. 

נראה אתאותו עאלק גבר
שירצה ש... לו

ולא משנה כמה הסביבה המיידית

לא נקייה וסטרילית
bigdawg​(נשלט)

ללא היסוס.

bigdawg​(נשלט) • 12 בינו׳ 2017
אין לי משיכה מיוחדת למחזור, וההפרשה עצמה לא כל כך אסטטית, אבל זה לא מפריע לי ליהנות מלרדת לה.
בעקרון שום דבר באישה לא מפריע לי.
אני אוהב אותה כמו שהיא, ומלקק את כולה כמו שהיא.
וכולה זה כולה. כן גם שם, וגם שם, וברור שגם שם.
הריח והטעם שלה נעימים לי, בכל זמן, בכל מקום, לפני ואחרי כל פעילות.
לפעמים אפילו יותר, כשהיא לא כל כך נקייה. (;