בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לרדת לשולטת במחזור

Sparkit
לפני 7 שנים • 20 בינו׳ 2017
Sparkit • 20 בינו׳ 2017
כן כפול מאה. מתי ואיך שבא לי, באש ובמים. לא הייתי יוצאת עם מישהו שהיה מהסס לרדת לי במחזור, זו זכות. עם טמפון, בלי טמפון, זכות.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 בינו׳ 2017
אני באופן אישי לא מרגישה בנוח או נעים או מינית כשאני במחזור (גם בד"כ אין לי חשק מיני).
וכן, זה שזה מגעיל אותי או לא אסתטי בעיניי (ריח, טעם, לכלוך)- לא אומר שאני נגעלת מהגוף שלי. אני אוהבת אותו, אין לי בעיה עם עצמי כשאני במחזור.
אבל אני לא חושבת שזה אומר שיש לי בעיה עם מחזור והוא דוחה כשלעצמו. הוא בסדר גמור, וזה הזמן של הגוף שלי להתנקות ולנוח. 
זה מזכיר לי את הפרסומות ההזויות של מישהי במחזור רוקדת, שוחה ורוכבת על סוס בבגדים לבנים כשהיא במחזור, כאילו כלום...
אז לא כאילו כלום...
יש נשים עם תופעות לוואי, כאבים, פצעים, שינויים במצברוח, רגישות פיזית ורגשית...
אם הן רוצות- זה בסדר. אם הן לא רוצות- זה בסדר.
אם הגבר רוצה לרדת לי או לשכב איתי כשאני במחזור- זה בסדר. אם הוא לא רוצה- זה גם בסדר.
זה לא אומר שהוא פחות אוהב אותי או פחות נמשך אליי או פחות נשלט.
בדיוק כמו שגבר שלא מוכן לתת לי לקרוע לו את התחת בהצלפות כי יש לו סף כאב נמוך או לא אוהב שמשתינים עליו הוא פחות נשלט, מתמסר וכו'.
כל אחד והגבולות שלו, ואני מכבדת אותם- כמו שהייתי רוצה שיעבדו אותי ואת הגבולות שלי.
אני אנסה לחצות גבולות של נשלט ולעזור לו לצאת מגבולות הנוחות שלו אם הוא ואני מעוניינים בכך.

אגב- צואה זה אותו דבר. אני חושבת שצואה שלי ושל אחרים זה מגעיל. האם זה אומר שאני פחות אוהבת את הגבר הזה או שהוא פחות אוהב אותי? לא.
ואם אני לא מוכנה שגבר ישתין עליי (ואני בכלל לא נשלטת, אבל גם כשהיה בי את הצד הזה)- זה אומר שאני פחות אוהבת או נמשכת אליו או שהוא מגעיל אותי? או כשלא רציתי לעשות רימינג או שאני נגעלת מזה שגומרים לי בפה? לא. 
לא כולם חייבים לאהוב הפרשות גוף.

נתקלתי גם בונילים שלא אוהבים לרדת לאישה. זה בסדר. אין לי בעיה עם זה. זה דווקא קצת מזעזע אותי שגבר נגעל מגוף של אישה, כי זה באמת משהו מאוד טבעי, נורמלי ונפוץ, ואם האישה שומרת על היגיינה והיא בריאה- זה לא אמור להפריע לגבר (כן יפריע לי שבסקס רגיל הוא יצפה שהיא תרד לו).
אבל הוא פשוט לא מתאים לי, כי לי זה חשוב.

כנל לגבי רימינג- אני אוהבת לקבל, אבל לא נוח לי לקבל כשאני מזיעה, אחרי יום עבודה או אימון. ניסיתי את זה עם שני גברים שלא היה אכפת להם, ואפילו ממש רצו, והצלחתי להתגבר על החסם הזה עבורם וזה אפילו היה מחרמן בראש שהם מוכנים לקבל בי הכל, אבל עדיין זה לא משהו שהייתי ששה לנסות עם כל אחד, כל הזמן. ואחרי שאני בשירותים עם מס' 2, בטח שלא אתן למישהו ללקק אותי אח"כ (אחרי פיפי כן).

ולגבי מחזור- היו פעמים בודדות שעשיתי סקס במחזור והיו פעמים בודדות שהסכמתי שירדו לי ויעשו לי רימינג כשאני עם טמפון (שילוב של חרמנות גבוהה של שנינו ובקשה שלהם, אפילו ממש תחינה). בלי טמפון לא הייתי מסכימה, ועדיין הייתי מוטרדת מהריח וגם היה מבעס שאי אפשר להכניס אצבעות לכוס, כי יותר כיף לי ככה. 
dror30
dror30 • 20 בינו׳ 2017
מיתוסית מסכים כמעט עם הכל, אבל יש לי שאלה לגבי לרדת לגבר או לאישה בין אם ונילים ובין אם לא, ובלי קשר להעדפות האישיות שלי שאני בעד, למה מי שלא בעניין זה כן נחשב בעייניך להגעל מהגוף ולא פשוט מהאקט? הכרתי גם מישהי שאהבה לרדת אבל נגעלה מנשיקות, גם שם אני לא רואה את זה כלהגעל משפתיים של מישהו אלא פשוט לא להמשך לאקט. 
אני חושב שעדיף לחשוב על כל האקטים כאופציונלים של להמשך/או לא, מבלי לעשות השלכות של משמעויות.
ckty​(מתחלפת)
ckty​(מתחלפת) • 20 בינו׳ 2017
אולי אחרי מקלחת, או בזמן...
או רק אם היא עם טמפון... אחרת, ממש לא. 
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
Sparkit כתב/ה:
כן כפול מאה. מתי ואיך שבא לי, באש ובמים. לא הייתי יוצאת עם מישהו שהיה מהסס לרדת לי במחזור, זו זכות. עם טמפון, בלי טמפון, זכות.

חובת הנשלט לציית לשולטת
נקודה
bateria​(נשלט)
לפני 7 שנים • 7 בפבר׳ 2017
bateria​(נשלט) • 7 בפבר׳ 2017
אני ממש אוהב לרדת לאשה ומת על הטעם כאשר היא גומרת.
מעולם לא ניסיתי כאשר היא במחזור אבל אשקר אם אומר שלא חשבתי על זה. אם היא אחרי מקלחת נראה לי שאהיה מוכן לנסות. גם בלי טמפון
רופא מיוחד​(אחר)
רופא מיוחד​(אחר) • 7 בפבר׳ 2017
עשיתי את זה כחלק מסקס וינלי לחלוטין עם אהובה. כשאוהבים מישהי, את גופה ומין אוראלי....זה נשאר נפלא רק...עם קצת דם. אז מה?
רוצה לומר - ענין אישי. לי אין בעיה עם זה....
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2017
bateria כתב/ה:
אני ממש אוהב לרדת לאשה ומת על הטעם כאשר היא גומרת.
מעולם לא ניסיתי כאשר היא במחזור אבל אשקר אם אומר שלא חשבתי על זה. אם היא אחרי מקלחת נראה לי שאהיה מוכן לנסות. גם בלי טמפון

איך מקלחת תעזור?
amiti​(נשלט)
amiti​(נשלט) • 7 בפבר׳ 2017
זה פשוט מאוד,
אם היא רוצה שארד, אני ארד.
מקסימום, אגיד לה "כתום"
ואסביר את תחושותיי...

אבל אם היא אומרת,
היא יודעת...

מחזור, טמפון, ללא מקלחת או עם,
וגם אם היא יצאה משרותים ללא נייר טואלט בפנים