ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת הפמדום יוצאת לדרך!

Marcus Wright​(אחר)
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017
Marcus Wright​(אחר) • 23 בינו׳ 2017
hrgiger כתב/ה:
אני מבינה את ההתרעמות, שלא יהיה ספק. יותר מזה, גם אני התנגדתי לזה בהתחלה.
אני לא רוצה לעורר ויכוח ואני אשמח אם גם אתם תתאפקו (:
מה שכן, לאחר שיחות עם לא מעט נשלטות ונשלטים, התברר לי שחלקן/ם חושבות/ים שככה זה צריך להיות. חלק אפילו הסבירו לי למה אני טועה בציפייה שלי לשיווין כלכלי.
אנחנו מנסות לעשות פה משהו חדש, בשביל כולם. ככה החלטנו לעשות את זה הפעם, הפקת לקחים/מסקנות יעשו לפעם הבאה.

זה לא אומר שמי ששוחת איתו צודק.
זה רק אומר שמי ששוחת איתו/ה חושב כמו שהוא/יא חושב.
על כל טענה למה את טועה בציפיות שלך לשיוויון כלכלי אפשר להביא טענה נגדית.
לבקשתך אני אתאפק ולא אגיב יותר וכמובן שלא אגיע לארועים מסוג זה בו אין שיוויון בסיסי. אנחנו נכנסים למסיבה כזאת כבני אדם ויוצאים ממנה ככאלו. מה שקורה בפנים נשאר בפנים אבל בחוץ צריך להיות שיוויון מלא. פמיניזם מנציח שוביניזם.
לדעתי זה גם לא חוקי וזאת אינה מסיבה פרטית ברגע שהיא פורסמה כאן בפומבי ונפתחה לקהל הרחב שרק לחלקו תאושר השתתפות.
תהנו.
שולטת ונשלטט​(שולטת)
Marcus Wright כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
אני מבינה את ההתרעמות, שלא יהיה ספק. יותר מזה, גם אני התנגדתי לזה בהתחלה.
אני לא רוצה לעורר ויכוח ואני אשמח אם גם אתם תתאפקו (:
מה שכן, לאחר שיחות עם לא מעט נשלטות ונשלטים, התברר לי שחלקן/ם חושבות/ים שככה זה צריך להיות. חלק אפילו הסבירו לי למה אני טועה בציפייה שלי לשיווין כלכלי.
אנחנו מנסות לעשות פה משהו חדש, בשביל כולם. ככה החלטנו לעשות את זה הפעם, הפקת לקחים/מסקנות יעשו לפעם הבאה.

זה לא אומר שמי ששוחת איתו צודק.
זה רק אומר שמי ששוחת איתו/ה חושב כמו שהוא/יא חושב.
על כל טענה למה את טועה בציפיות שלך לשיוויון כלכלי אפשר להביא טענה נגדית.
לבקשתך אני אתאפק ולא אגיב יותר וכמובן שלא אגיע לארועים מסוג זה בו אין שיוויון בסיסי. אנחנו נכנסים למסיבה כזאת כבני אדם ויוצאים ממנה ככאלו. מה שקורה בפנים נשאר בפנים אבל בחוץ צריך להיות שיוויון מלא. פמיניזם מנציח שוביניזם.
לדעתי זה גם לא חוקי וזאת אינה מסיבה פרטית ברגע שהיא פורסמה כאן בפומבי ונפתחה לקהל הרחב שרק לחלקו תאושר השתתפות.
תהנו.

אתה ממש ממורמר מה לא חוקי בזה?

כואב לך לשלם 150 אל תבוא לא תיהיה חסר תאמין לי

וכן לא רוצים צופים וכל אחד וזכותם של המארגנות לעשות מסיבה מצומצמת ולפרסם פה
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 23 בינו׳ 2017
אני מניח שהוא מתכוון שלא חוקי לגבות דמי כניסה שונים לגברים ונשים.
אבל אני מניח שהוא טועה בעניין החוקיות כי החלוקה היא לא בין גברים לנשים אלא בין שולטות לנשלטים\ות שזה כולל גם נשים.

בכל אופן שיהיה בהצלחה עם המסיבה ושתעשו חיים.
אנאלון​(נשלט)
לפני 7 שנים • 24 בינו׳ 2017

אני לא מבין את ההתקוששות הזאת סביב המחיר

אנאלון​(נשלט) • 24 בינו׳ 2017
קודם כל אני מקווה שהמחיר יכסה למנהלות את ההוצאות
לדעתי גם 200 שח זה לא הרבה בשביל מסיבה כזו
שיהיה לכן בהצלחה רבה
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 24 בינו׳ 2017
חושב שמיותר להתרעם על האי שוויון במחיר הכניסה , ראשית היו מסיבות אחרות כאלה במקומות אחרים שהשולטות או נכנסו חינם או שילמו 50 שקל פלוס מינוס, כאן הן משלמות 100 , בכל זאת יותר קשה להביא שולטות ובטח עוד לבד לארועים שכאלה , הן צריכות דרייב ואם הצליחו בכל זאת להביא כמות נכבדה של שולטות במחיר הזה זה יפה מאד.

יש נסיון לעשות כאן משהו פרטי ללא תלות במועדונים וליינים שונים מסחריים שגם שם עולה כסף (אצל אלכסיי גם גבו מנשלט לבד סכום לא רחוק מזה ובכל זאת הגיעו ) ומסיבות כאלה אינן ממש כבר נפוצות, אז חבל לנסות להכשיל ולהמנע מלהסתכל על החיובי.

הברירות של נשלט מצוי היום זה או ללכת לסשן מיידי אצל מלכה בתשלום ולהפרד מארבע מאות חמש מאות ש"ח לפחות, או ללכת לדאנג'ן לקוות ליפול על שולטת שתסכים שתלקק רגליה ושתסכים להחליף טלפונים איתך או לחפש שולטת רצינית כאן באתר דבר שיכול לקחת שבועות אם לא חודשים.
ויש מסיבה שכזו שבעבור 150 ש"ח (ואני לא משווק אותם ) אתה אולי תהנה מחוויה בלתי נשכחת.
zusman​(נשלט)
zusman​(נשלט) • 24 בינו׳ 2017
Boy Toy כתב/ה:
אז זה יוצא ביום שישי? icon_sad.gif

אני יכול בכל יום חוץ משישי
2.2.17  זה חמישי...
מישלי
לפני 7 שנים • 25 בינו׳ 2017

Re: מסיבת הפמדום יוצאת לדרך!

מישלי • 25 בינו׳ 2017
גבירה רומנטית כתב/ה:
אני שמחה להודיע

...

בתאריך 2.2.16 בשעה 22:00 יפתחו הדלתות

...

משערת שהתכוונתם ל: 2.2.17

פאמדום כבודו במקומו... אבל אפילו הכוח הנשי, עוד לא מצא דרך להצעיר אותנו בשנה icon_wink.gif

ושיהיה בהצלחה!
4X4​(אחר)
לפני 7 שנים • 25 בינו׳ 2017
4X4​(אחר) • 25 בינו׳ 2017
שלחתי לך הודעה