ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת הפמדום יוצאת לדרך!

One moment​(שולטת)
לפני 7 שנים • 3 בפבר׳ 2017
One moment​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2017
באתי להגיד תודה למארגנות ולספר על מה שהיה במסיבה.

כן, היה יותר נשלטים משולטות ובהרבה. אבל הבעיה היא גם שהרבה שולטות נרשמו ולא באו למסיבה.
מצד אחר אף מארגן מסיבה בחיים לא יבטיח פעילות והכרות וסשן לכל מי שנרשם. אם נשלטים רוצים להבטיח את זה לעצמם הם גם צריכים להזמין שולטות. אגב אין מסיבה שמכניסה שולטות חינם. יש אבל המון שולטות שבאות למארגנים ודורשות ומתחננות שיכניסו אותן חינם. אותי זה תמיד הצחיק, כאילו 50-100 שקל כניסה זה סכום שהן לא יכולות להרשות לעצמן.

ועכשיו על מסיבה עצמה.

המקום הוא מעולה למסיבות מסוג זה! יש המון חניה, קל למצא אותו, קרוב לרכבת, קרוב למלונות זולות (אפשר גם לעצור לסופ"ש, מה בעיה).
היה המון ציוד, כלומר 2 צלבים (בדרך כלל יש צלב אחד במסיבות), 2 מכשירים מיוחדים להצלפות (לא יודעת איך נקרא דבר הזה שמכניסים בו ראש וידיים). יש חדרים פנימים שבהם אפשר להתלבש ולהשאיר דברים, יש חדר עם מיטה. יש קפה ותה ומים חינם! ולא ב12 שקלים כמו בכל מקום!
שולטות קיבלו למברוסקו בכניסה, פינקו אותנו בתותים ופררו, היו גם כל מיני נשנושים (די הרבה) על השולחנות.
היה גם כלוב גבוה! שהתאים לבעלי בגובה של 2 מטר! הייתי נורא שמחה שסוף סוף הצלחתי לעשות איתו משהו בכלוב!

הרעיון עם צמידים לפי עדפות כאשר יש גם מסך עם "תרגום" צבעים הוא מעולה ונוח, אנו ממש אהבנו שהיה מתוכנן שלב של הצגת הנשלטים, בסופו של דבר אף אחד לא הציג את עצמו והייתה "קרוסלה" של הנשלטים סביב העמוד.

אני חושבת שלפעם הבאה צריך לעשות פרסום יותר מאסיבי, כולל פאייסבוק ופטלייף וכל מקום האפשרי. אם יש אפשרות אז גם לקחת תשלום מראש, למשל בפאייפל, לרשום לפחות 10 אנשים יותר ממה שצריך, כי תמיד יש חלק שלא מגיע.
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
לפני 7 שנים • 3 בפבר׳ 2017
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 3 בפבר׳ 2017
כן הארגון והמקום מצויין והאירוע היה טוב, אבל ממש לא צריך פרסום מאסיבי! פרסום מאסיבי שווה לנשים וגברים יכול ליצור אותו חוסר איזון פשוט בקנה מידה גדול יותר ויהיה יותר קשה לסנן.
כדי ליצור איזון כדאי פשוט "לפרסם" את זה יותר בקרב השולטות. ולגבי לרשום 10 אנשים יותר - לרשום יותר נשים, אני מניח שגם במסיבה רגילה או מיילדום יש יותר גברים מנשים, לכן אם רוצים יותר איזון כדאי לרשום יותר נשים מגברים.
וכאן ברור שהמטרה של המארגנות המדהימות שגם היו צריכות לעשות עבודת סינון וגם לוגיסטיקה ועוד.. לא הייתה רווח, וגם במסיבות הבאות שיארגנו זו לא המטרה, אז אפשר באמת לעשות התייעלות - מקסימום אם יגיעו יותר נשים, אז אפשר תוך שעה להביא כמות גברים להשלמת המנייןicon_wink.gif
תודה!
נרצע למרגלותייך
לפני 7 שנים • 4 בפבר׳ 2017
נרצע למרגלותייך • 4 בפבר׳ 2017
אני לא מצליח להבין למה כולם בוכים שנשלט משלם 150 ושולטת 100 שאנחנו הולכים לגבירה בתשלום משלמים לא פחות מ 500 אני היית בין הראשונים שהיה צריך לבוא ועוד מרחוק מסיבות אישיות ביטלתי בפעם הבא אני יבוא ואקח עלי תשלום גם על שולטת משכירים לכם מקום דואגים לכם להכל ועוד באית בטענות על המחיר לא מובן בכלל
מרטין101
לפני 7 שנים • 19 במרץ 2017
מרטין101 • 19 במרץ 2017
לעניות דעתי למזג האוויר יש השפעה לא מבוטלת על אירועים כאלה (מאה סיבות ויותר).
אני משוכנע שבאביב - קיץ, ההיענות תהיה גדולה לאין שיעור.
כך תינתן בידי המארגנים היכולת לארגן קבוצות יותר הומוגניות, ואף לאפשר שתי מסיבות ברצף.
Looking forward to a new call to save the date
יואב 31​(אחר)
לפני 7 שנים • 19 במרץ 2017
יואב 31​(אחר) • 19 במרץ 2017
האמת שגם אני מקווה שזה לא היה אירוע חד פעמי.
רק עכשיו נתקלתי בפוסט אם הייתי יודע בטוח הייתי מגיע
kobic​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 20 במרץ 2017
kobic​(מתחלף) • 20 במרץ 2017
האירוע היה כבר? קיים עוד אחד בקרוב?
Sharoman​(אחר)
לפני 6 שנים • 3 במאי 2017
Sharoman​(אחר) • 3 במאי 2017
נשמע שהארגון היה יוצא מן הכלל!
זה מה שקורה שכשנשות קהילה ותיקות מקימות אירוע לא למטרות רווח אלא להנאה בלבד (אם כי כיסוי הוצאות הוא דיי הכרחי...).
המחיר נשמע לי דיי שפוי, במיוחד כשמדובר במסיבה חצי פרטית ולא של מועדון פעיל שגם ככה משלם מחירים סיטונאים.
מן הראוי ששולטות ישלמו פחות מנשלטים כדי לעודד את הגעתן לאירוע (למתלוננים על פערים בין המינים).
לדעתי היה ניתן (אולי אפילו היה) לאפשר מחיר מוזל לנשים באופן כללי, כלומר גם לנשלטות שמחפשות שולטת.
כם כל הכבוד לנשלטים (שאני ביניהם) בכל זאת מדבור במסיבת Lady's choice ולגברות אמורה להיות בחירה מרובה.
אף שולטת לא הייתה מגיעה לאירוע כזה אילו פערי המשתתפים היו הפוכים.
בנוסף, מלכה אחת יכולה להחזיק ולשלוט בכמה נשלטים בו זמנית, אבל נשלט אחד לעולם לא יצליח לפצל את עצמו בין 2 מלכות.
חבל לי ששמעתי על האירוע מאוחר, אבל בהחלט הייתי מאוד שמח לפרסום ממושך בקנה מידה רחב יותר כדי אולי להתכונן מראש ולהגיע לפעם הבאה.