אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם ללכת למלכה בזמן שיש חברה זה בגידה?

אורוש​(נשלט)
לפני 7 שנים • 30 בינו׳ 2017

האם ללכת למלכה בזמן שיש חברה זה בגידה?

אורוש​(נשלט) • 30 בינו׳ 2017
היי בנות שולטות נשלטות וכל השאר אשמח לדעת דעות שלכן , כיוםיש לי חברה ואני איתה מעל שנה אני נשלט מטבעי והיא באמת משתדלת לשלוט עלי למרות שהיא לא מהעולם הזה ...
רציתי לדעת מה דעתכן אם אני אלך למלכה שתשלוט עלי.
זה נורא חסר לי ואני מתוסכל.. מה עושים? 
אורוש​(נשלט)
קצת מפחיד אותי לקחת אותה למלכה 😕 ואני גם לא יודע אם יש מלכה באיזור מגורים שלי שאוכל לקשר ביניהן 
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 30 בינו׳ 2017
אם חברה שלך שולטת בך מצבך מצויין, אין לך מה לחפש בחוץ.
אורוש​(נשלט)
היא שולטת אבל מרגישים שזה לא כל כך יוצא לה מהלב ואצלי זה פשוט יוצא מהנשמה וזה לפעמים קצת מבאס ..:/
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 30 בינו׳ 2017
בגידה היא בגידה באמון לא בעצם ההליכה בהכרח הפיסית למלכה.
באם זה בשיתוף , בידיעה ובהסכמה זו כבר לא בגידה.
אורוש​(נשלט)
אני לא רוצה לשתף כי אני מאמין שהיא לא תרצה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 בינו׳ 2017
כל מה שאתה עושה מאחורי הגב של הבת זוג שלך זאת בגידה באמון שלה בך.
לא משנה איזה תירוצים תביא לעצמך, זאת עדיין בגידה באמון שלה. הרי שאם אתה לא מסוגל להודיע לה שאתה הולך למלכה בתשלום כי אתה חושש מהתגובה שלה, סימן שאתה יודע שמה שאתה עושה לא יהיה נעים לה ואפילו יפגע בה.
ואם אתה לא מסופק ממנה, לא יעזור לך לברוח לאיזו מלכה בתשלום. כי אתה חוזר אחרי הסשן הזה לחברה שלך, ומה הלאה? העמדת פנים?
תסתכל לחברה שלך בעיניים ותטפל במערכת יחסים ביניכם ישירות במקום לשקר לה ולהעמיד פנים שהכל בסדר.
אם אין דרך לטפל בזה, ומדובר בונילית שסתם עושה לך טובה שהיא שולטת בך כי היא מפחדת לאבד אותך, לא יעזור כלום. זאת מי שהיא, ואולי תצטרך להתקדם הלאה כי אין כזה לדבר לרקוד על כל החתונות. אבל מה שבטוח לבגוד בה יסבך עוד יותר את העיניים ביניכם, במיוחד ברגע שהיא תגלה את זה (ולנשים בדר"כ יש אינטואיציה לדברים האלו, ככה שאל תחשוב שאתה כזה מתחוכם שישאיר את זה בסוד לנצח, וגם אם כן, איזו מן מערכת יחסים זאת תהיה כשביניכם כזה שקר?).
    התגובה האהובה בשרשור
שלגי
שלגי • 30 בינו׳ 2017
איך תרגיש אם היא תלך למישהו אחר?
ofer00
ofer00 • 30 בינו׳ 2017
נשמע שאתה במערכת זוגית ארוכה אך אתה לא מסופק בה, חבל מכאן ההמשך שאתה יכול לראות אצל אחרים בכלוב(אצלי בעבר) זה נישואים שגם בהם תרגיש את החסך אם אתה מרגיש היום.
להיות רק אצל מלכות בתשלום משאיר משהוא ריק בתוך הלב וספלייט בינך לבין החברה.
תנסה להכניס אותה לעולם הזה לאט לאט . תראה לה שאתה נהנה מזה היא תרצה לעשות את זה בהתחלה בשבילך ואחרי זה אולי גם היא תהנה.
אני חושב כפי שכתב לך כבר מישהוא כאן להביא מלכה בתשלום שתלמד אותה יכול להיות רעיון ממש טוב, אני עשתי זאת כאשר הייתי נשוי- היה מוצלח המשך הקשר לא קשור למלכה בתשלום נגמר אחרי כמה שנים.
אל תתפשר זה המלצתי