ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כולן מתחילות בבום?

woopsieDoo
לפני 7 שנים • 11 בפבר׳ 2017

כולן מתחילות בבום?

woopsieDoo • 11 בפבר׳ 2017
היי
תגידו, כולן מתחילות את הקשר בבום וצוללות יש לבדסמ קשה?
אני ממש בעד להגיע רחוק בבדסמ
אבל מעוניין להתחיל לאט ובהדרגה
נוצר אצלי הרושם שלא מעט מתחילות ישר בבום (אולי חלק מזה מסביר למה יש שמצהירות שהן מחפשות "עם נסיון").
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 11 בפבר׳ 2017
לדעתי, ענין הניסיון פחות קשור לקצב ההתקדמות והאם להתחיל בבום או בהדרגה.
ביחסי בדסם יש בעיה מוכרת שאצל הרבה אנשים בעיקר בתחילת הדרך, יש מרחק בין מה שהם רוצים למה שהם מסוגלים. הדבר הזה גורם להרבה עגמת נפש כשמישהי שומעת מסאב סיפורי גבורה על יכולתו ורצונו לעשות מליון דברים ואז כשמגיע רגע האמת - גורנישט.
מישהו עם ניסיון, אמור לדעת טוב יותר מה ההבדל בין פנטזיה למשהו שהוא מסוגל לממש.
Under The Skin
Under The Skin • 11 בפבר׳ 2017
אני לא יודעת לגבי אחרים, אבל אצלי השם מחייב. icon_smile.gif
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 11 בפבר׳ 2017
נכון, אצל כל אחד בעולם כמעט יש הבדל בין מה שהוא מסוגל או רוצה בפועל לבין מה שהוא מפנטז, אבל חלק מהכיף (של שני הצדדים) זה תהליך הגילוי, לא מבין למה לפעמים היחס לזה כמו פגישות עסקיםicon_smile.gif
אני מבין אם מישהו הולך למכון ליווי אז מבקש אקטים מסוימים ומישהי שיודעת X וכו'
אבל כמובן זה מאוד רדוד ולכן רובם המוחלט של האנשים לא רואים בזה תחליף ליחסים אמיתיים - אני לא מתכוון דווקא לאהבה רצינית ארוכת טווח, אפילו ביחס לרומן קצר או קשר יזיזות זה מנוכר.
נניח ביחסים רגילים, אם יש מישהי איכותית שאין לה הרבה ניסיון במיטה, לא תשמח ללמד אותה, ולהיפך?
לכן גם לי נראה מוזר שהרבה כותבות "עם ניסיון" ומישהו עם ניסיון הוא בהכרח יותר יספק אותה? שוב, אני לא מדבר על מקרה כמו ג'יגולו, שהמדד היחיד זה הביצועים שלו במיטה, אלא על האישיות.
אני לא יכול לחשוב למה אעדיף מישהי יותר "מנוסה" על פני מישהי עם ניסיון מועט. דווקא אם מישהי לא מנוסה ותתנסה איתי, יש לי יתרון קל, בכל מקרה זה לא ה-שיקול, כמו שגודל הציצים וכד' זה לא השיקול העיקרי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בפבר׳ 2017
אין יום, יום אחד בודד ומסכן, שאני לא מקבלת מאיזה 3 נשלטים לפחות, הודעות באורך הגלות עם רשימת פנטזיות הארדקור שניכר מהן שיש אצלם פער בין פנטזיה לבין המציאות, בין מה שהם כותבים לבין מה שהם יכולים לעשות בפועל.
הרי שמדובר בהבטחות לטוטאליות, רצונות שלא קל לבצע מול דרישות המציאות היום-יומית, ובטח שלא כדאי ליישם בפזיזות ועוד עם מישהי שזרה להם לחלוטין.

בפעמים שהחלטתי לעמת אותם עם מה שכתבו לי, הם ישר השתתקו כי הם לא חשבו באמת על ההשלכות של מה שכתבו.
לו היינו נפגשים, לוודאי לא היו מסוגלים לעמוד בחצי מהדברים שהתלהבו מהם. ואם היו נופלים על אחת חסרת אחריות שהייתה לוחצת עליהם, היו יוצאים מזה עם טראומה.

אז כשמישהו כותב לי כזה דבר, מבחנתי זאת זעקה של "אין לי הבנה/ניסיון ואני כותב מתוך חרמנות- קחי זאת בחשבון".
מי שיש לו ניסיון, מי שפועל מתוך הבנה ולא רק מתוך היצרים, מבין את גבולות המציאות ואת האחריות שנלוות לכך ולכן יבנה קשר בדס"מי בהדרגה ורק מתוך בסיס יציב וריאלי.
    התגובה האהובה בשרשור
freesub
לפני 7 שנים • 12 בפבר׳ 2017
freesub • 12 בפבר׳ 2017
השעון כאן באתר ממהר בשעה.
שולמית ש
שולמית ש • 12 בפבר׳ 2017
אישית.. איני אוהבת ללמד מההתחלה...
וגם אין לי סבלנות כל כך.

אבל יש יוצאים מן הכלל.. כאלה שצמאים ללמוד.

כאלו שלומדים מהר...

כאלו ש... חושבים ומבצעים ובאותה מהירות.

מעבר לכך חמודים כאלה ובלי ניסיון ומתחצ לגיל 25 סקרנים כאלה...
לא בא בחשבון.
Hauntress​(שולטת)
Hauntress​(שולטת) • 12 בפבר׳ 2017
SM Joker כתב/ה:
נכון, אצל כל אחד בעולם כמעט יש הבדל בין מה שהוא מסוגל או רוצה בפועל לבין מה שהוא מפנטז, אבל חלק מהכיף (של שני הצדדים) זה תהליך הגילוי, לא מבין למה לפעמים היחס לזה כמו פגישות עסקיםicon_smile.gif
אני מבין אם מישהו הולך למכון ליווי אז מבקש אקטים מסוימים ומישהי שיודעת X וכו'
אבל כמובן זה מאוד רדוד ולכן רובם המוחלט של האנשים לא רואים בזה תחליף ליחסים אמיתיים - אני לא מתכוון דווקא לאהבה רצינית ארוכת טווח, אפילו ביחס לרומן קצר או קשר יזיזות זה מנוכר.
נניח ביחסים רגילים, אם יש מישהי איכותית שאין לה הרבה ניסיון במיטה, לא תשמח ללמד אותה, ולהיפך?
לכן גם לי נראה מוזר שהרבה כותבות "עם ניסיון" ומישהו עם ניסיון הוא בהכרח יותר יספק אותה? שוב, אני לא מדבר על מקרה כמו ג'יגולו, שהמדד היחיד זה הביצועים שלו במיטה, אלא על האישיות.
אני לא יכול לחשוב למה אעדיף מישהי יותר "מנוסה" על פני מישהי עם ניסיון מועט. דווקא אם מישהי לא מנוסה ותתנסה איתי, יש לי יתרון קל, בכל מקרה זה לא ה-שיקול, כמו שגודל הציצים וכד' זה לא השיקול העיקרי.

לדעתי זה משתנה מאדם לאדם. תכונה שאולי תיראה לך כחשובה, עשויה להיראות לאחר כשולית, והיהפך.

למרות שאני אישית לא שמה דגש על מראה, אני אבין בן אדם שכן- כי יש אנשים שלא יכולים אחרת, וזה לגיטימי. אם היינו יכולים להתעלם מההעדפות שלנו ולשמוח בחלקנו, החיים שלנו היו הרבה יותר קלים ונוחים. icon_smile.gif

"ניסיון" בשבילי לא חשוב כמו היכרות עצמית וכנות. מכמה וכמה קשרים כבר למדתי שאנשים (מנוסים או לא) הרבה פעמים נוטים לקוות שהם ישתנו או שיצליחו לשנות את הפרטנר. קשרים כאלו לא מחזיקים מעמד.

ואני אישית כבר עייפה מהעניין הזה. לא מסוגלת לשאת עוד קשר שבו אני אעזור למישהו ללמוד על העדפותיו, ועד כמה שהן שונות משלי. אני רוצה להיות בקשר עם מישהו שסגור על עצמו.

בהחלט מבינה את ההנאה בלגלות דברים חדשים יחדיו- אבל אני מניחה שיש דברים שקשה יותר להתפשר עליהם.
Dgimel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 7 במרץ 2017
Dgimel​(שולטת) • 7 במרץ 2017
שאלה קצת מוזרה. הרי "כולן" כאן לא יושבות לפגישת תכנון שבועית, לתאם מה הן יעשו השבוע ולמי ובאיזו עוצמה. אין טעם לשאול. אתה חושב ששמת לב לדפוס בנשים שפנית אליהן\נפגשת אליהן ומסיק מכך משהו על כל השולטות בכלוב? כל מה שזה אומר זה ששמת לב לדפוס בסוג הנשים שמושכות אותך. עכשיו נשאר לך להשלים עם זה או לעבוד על הנטייה הזו שלך...
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 7 במרץ 2017

לא צריך להתחיל בבום

לדעתי קודם כל צריך צריך להיות בין השולט/ת לבין הנשלט/ת הבנה תקשורת להכין אחד את השני מראש
ולקבוע גבולות בניכם ולראות עד כמה אפשר להתקדם לבדוק את הסף הכאב עד כמה אפשר להכאיב עד כמה אתה אוהב כאב
זה נחמד קודם ללמוד בהתחלה ולראות עד כמה אפשר למתוח את הגבול ומתי זה אפשרי לשבור גבולות
בקיצור למידה למידה למידה בין שני הצדדים והכי חשוב תקשורת טובה