אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רצינות

DickLa​(נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 7 שנים • 23 בפבר׳ 2017

רצינות

יצא לי לשמוע על שולטות שרואות קשר עם נשלטים כקשר שעשועים כזה
אבל לא כקשר שיכול להיות רציני
הן לא רואות עצמן בקשר רציני עם מישהו שאפשר להשפיל אותו
למה בעצם?
הן נהנות מזה...
למה זה אמור לפגוע בפוטנציאל לקשר רציני?
Discipline
לפני 7 שנים • 24 בפבר׳ 2017
Discipline • 24 בפבר׳ 2017
כי בסופו של דבר אישה היא אישה היא אישה וגם אם היא דומיננטית וחזקה וגם אם היא נהנית להשפיל או לזיין את מי שמולה, היא עדיין זקוקה למישהו שרואה לה את הלבן של הנשמה. למישהו שיכיל גם אותה, שיאפשר לה מדי פעם לפתוח את הצד הפגיע והרגיש שלה ולשים עליו ראש בבטחה. למישהו שיעניק לה בטחון ואהבה גם אם במיטה היא זו שמחליטה.

לכן, קשר של בחורה דומיננטית עם נשלט הוא אפשרי לאורך זמן, אבל הוא יחזיק יותר ככל שאותו נשלט במיטה יהיה גם גבר גבר מחוצה לה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2017
כי ככה זה שמזלזלים בנשלט ולא טורחים לנסות להתחבר אליו מעבר לבדס"מ, כי יש כאלו שחושבות שאם הוא נהנה מהשפלות סימן שהוא בטח אדם שבמהותו מושפל ותו לא ולכן הוא לא ראוי לקשר איתן.
יש מספיק נשלטים שיודעים להתנהל ברצינות מחוץ לקונטקסט הבדס"מי אבל לא נותנים להם את הזדמנות להפגין את זה מרוב שפוסלים איתם קשר רציני על הסף.

אני אישית לא מחפשת גבר-גבר מחוץ למיטה, אלא מישהו עם תוכן, ואני לא רק שאתן לו מרחב להפגין את מכלול האישיות שלו אלא גם אתעניין בה ואעודד עוד רבדים שלו לבוא לידי ביטוי.
    התגובה האהובה בשרשור
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 24 בפבר׳ 2017
ישנם הרבה מאוד נשלטים שהם גברים יפים, איכותיים, מצליחים, בכירים במשק.
אלו גברים עם יכולת לעשות הפרדה בין החיים שם בחוץ לבין "המקום הבטוח, נעים ורגרסיבי" שהם נסוגים אליו בסשנים מול שולטת.
לפעמים היכולת שלהם להפריד בין הדברים מגיעה בגיל מאוחר יחסית.

בין שולטת ונשלט לעולם לא יהיה דפוס התנהגות זהה לכולם. בדיוק כמו בחברות ובזוגיות- כל צד מזהה ן(לאו דווקא באופן מודע) את המשאבים שיכול לספק לו הצד האחר. על בסיס זה יבנה סוג הקשר כך שאין מקום להכללות.
זה שיש כאן שולטות שמתעניינות בעיקר במשאבים מוניטריים או הדוניסטים- לגיטימי לחלוטין כל עוד הן כנות לגבי זה ולא מוליכות שולל. אבל זה נכון בעיקר לכאן והגיוני סטטיסטית שיהיה כאן ריכוז גבוה יותר שלהן. באיזה עוד אתר הן ימצאו את המשאבים שלהן?

דקלה הצרכים האנושיים הרבה יותר נרחבים ממה שנדמה לנו ולכן תחום הפסיכולוגיה כל כך מרתק. את רואה חלק קטן מהתמונה, לכן זה נראה לך תמוה.
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2017
לא מבין מה הבעיה להתייחס לעבד בתור טפס ותו לא?.
יש חלק שנהנים מזה (כמוני) ויש כאלה שמחפשים סתם לשחק ויש כאלה שמחפשים להוסיף פלפל למערכת יחסים.

אני לא חושב שאני חומר למערכת יחסים, לא הייתי מתנגד פעם אחת לנסות מערכת יחסים.
אבל אם אני שם משקל בין להיות במערכת יחסים לבין מישהי שאשרת, שאהיה לה לעבד ואקבל כלום בתמורה ותתיחס אלי כאפס, אני בוחר את זה.
tml446​(נשלט)
לפני 7 שנים • 11 במרץ 2017
tml446​(נשלט) • 11 במרץ 2017
לדעתי זה תלוי בשני הצדדים, אם הנשלט מגיע מראש כנוע וסמרטוטי, איך תוכל לכבד אותו? בראייתי, נשלט צריך להיות בן אדם קודם כל, לא סמרטוט, להראות אישיות ותוכן כבן אדם.
אני מעדיף להיות נשלט, אבל לא קל לשלוט עליי, ולכן אני חושב שכן יש מקום לקשר רציני.

כמובן, רק אם זה מה שרוצים, יש כאלה שנהנים מלהיות עבד ותו לא, וגם זה בסדר גמור.
זה פשוט לא נראה לי נכון להגיד שזה לא יכול לקרות.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 7 שנים • 11 במרץ 2017

זה אינדבדואלי

DickLa כתב/ה:
יצא לי לשמוע על שולטות שרואות קשר עם נשלטים כקשר שעשועים כזה
אבל לא כקשר שיכול להיות רציני
הן לא רואות עצמן בקשר רציני עם מישהו שאפשר להשפיל אותו
למה בעצם?
הן נהנות מזה...
למה זה אמור לפגוע בפוטנציאל לקשר רציני?

זה תלוי בסוג הקשר שנוצר

מה השולטת צריכה רוצה דורשת ומחפשת

ומה העבד יכול לתת
אנוש'קה​(אחרת)
לפני 7 שנים • 12 במרץ 2017
אנוש'קה​(אחרת) • 12 במרץ 2017
יש גם זוגות נשואים עם ילדים (כמונו) שולטת ונשלט .. הכל אפשרי ובסופו של דבר זה הרי כימיה קשר ומשיכה בין בני אדם icon_smile.gif
כיפה אדומה הציידת​(שולטת)
כמובן שזה אפשרי קשר זוגי עם נשלט.
אחד הידידים הכי קרובים לי הוא הנשלט שלי. מעבר לזה שאני השולטת שלו, הוא ידיד מאוד טוב שלי וגם אם אני משפילה ומורידה אותו לרצפה בסשן הוא עדיין יקר לי ואנחנו עדיין מדברים על הכל, נהנים וצוחקים - למרות שיש דינמיקה של שליטה גם מחוץ לסשנים.
זה אפשרי, זה קיים, בכל מיני סוגי קשרים.
השאלה האם זה אפשרי היא האם יש ניצוץ וכימיה בין הזוג גם בתור סתם זוג רגיל ולא רק בתור שולטת ונשלט - כי לפעמים אני אמצא מישהו שמוצא חן בעיניי ועם אותם קינקים ורצונות כמו שלי ואהנה מאוד לסשן אותו אך לא ארצה אותו בתור בן זוג, או בן זוג שיהיה לי קשה לממש איתו את הפנטזיות הבדסמיות שלי.

זה תלוי בחיבור ובטיב הקשר
ועוד נקודה די דרמטית, שלפחות לי שינתה ונתנה סוג של הבנה ללמה לפעמים אני שופטת:
כשמישהו פונה אליי רק בתור מלכה ובתור שולטת, הרבה פעמים אני ממהרת לשפוט כי זה מרגיש שאני שם נטו בתור פנטזיה שלו
לא בשביל קשר אמיתי, בדסמי או וונילי בחיי היום, אלא כפנטזיה מינית עבורו.
ואז הרצון להכיר קצת יורד.
אבל אם מכירים קודם כל ולא מבססים את ההיכרות רק על נטו בדסמ (כמו שהכרתי את הנשלט שלי כרגע בלי קשר לבדסמ), כן יש רצון ללמוד עוד ולהכיר, ומשם אפשר להתפתח בלי שפיטה, או לפחות עם הרבה פחות.
Into the wild
Into the wild • 12 במרץ 2017
לדעתי יש 2 צדדים למטבע, אני מסתכל כרגע מנקודת מבט של שולט/שולטת - אישית אני לא הייתי נמשך לשלוט על מישהו/י שהוא מושפל ואפס בחיים האמיתיים.
צריך את הדיסוננס הזה בין החיים ה"אמיתיים"(בכוונה זה במרכאות), לבין הקשר ביני לבין הנשלט/ת.
בתור נשלט, קשר עם שולטת גם אם רציני וגם אם לפאן, נותן לי להרגיש משהו שאין לי בחיים האמיתיים..להיות כבול למישהי ולהכנע לרצונה.
זה משהו שאין סיכוי שאעשה אותו מחוץ לקשר הבדסמי עם השולטת.