בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד עם ז קטן

שולמית ש
לפני 7 שנים • 30 במרץ 2017
שולמית ש • 30 במרץ 2017
לדעתי לשולט חייב להיות איבר מכובד. לא קטן.

ולגבי עבד... אצלי זה לא משנה בכלל כי גם ככה הוא לא נהנה איתו...

אז לי ממש לא משנה...
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
אני תמיד אומרת שאם מדובר בזכר אלפא אז הגודל לא קובע .........
רק העובי icon_smile.gif ( טוב נו גם האורך במידה מסויימת כי צריך להרגיש אותו ) אבל זה נוגע כמובן רק לזכרי אלפא

באשר לזכרי בטא נשלטים ממילא הם לא חודרים ובמקרים היותר קיצוניים נעולים בחגורת צניעות...אז הגודל לא משנה
וההערה של Monkey על שרירי הנרתיק והרוחב וכל זה... נשמע כמו תרוץ של בעלי זין קטן ?
Monkey​(אחר)

האם אפשר לחזק את שרירי הנרתיק... מידע ומדריך

Monkey​(אחר) • 30 במרץ 2017
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
Monkey אתה לא מחדש כאן כלום . רובנו מכירות את התרגילים.
רוחב הנרתיק קשור יותר להנאה של הגבר ולא של האישה.
ובאופן כללי זהו עניין של העדפה ומשיכה ולא קשור בהכרח להנאה מינית פרופר. יש בזה גם עניין מנטלי ולא תמיד רק פיזי.
אבל אם נתייחס להביט הפיזי בלבד הרי שנשים המגיעות לארוגזמה נרתיקית יעדיפו גבר בעל איבר ארוך וזה לא קשור לרוחב הנרתיק
רובן מגיעות לאורגזמת דגדגן בלבד אז אל תתבאס מהגודל שלך...

"מחקר שפורסם בעיתון The Journal of Sexual Medicine עוסק בנושא הזה. מטרת המחקר הייתה לבדוק אם יש קשר בין אורך הפין לשכיחות יתר של אורגזמה במהלך חדירה בלבד (ללא גירוי הדגדגן).
המסקנות העיקריות של החוקרים היו שלנשים המעדיפות חדירה עמוקה יש יותר סיכוי להגיע לאורגזמה עם גבר בעל פין באורך מעל הממוצע. לא נמצא קשר בין גודל הפין להנאות מיניות אחרות שאינן קשורות לחדירה."
כך שאין כאן תשובת כן או לא
נשים האוהבות חדירה עמוקה ו/או מצליחות להגיע לאורגזמה נרתיקית יעדיפו גבר בעל איבר גדול...
zeroo​(נשלט)
zeroo​(נשלט) • 30 במרץ 2017
השאלה גם מה ההקשר בין זין קטן למשיכה הראשונית של האשה? האם זה מוריד? האם נשים בכלל מייחסות לזה חשיבות עוד לפני שהם מגלות ורואות? האם הן בודקות? כמו שיש כאלו שבודקות קודם גם את סוג הכרטיס אשראי שלו.
אשה שמכירה גבר חתיך שנראה טוב ואופס יש לו קטן תעדיף גבר אחר או נוסף פחות נאה פחות מוצלח אבל שיש לו 20 סמ?
בנות בכנות...
Monkey​(אחר)
Monkey​(אחר) • 30 במרץ 2017
לדעתי בכלל כל השאלה הזו לא תקינה... כל אחת והעדפות שלה.
עבד קינקי

גם אני

עבד קינקי • 30 במרץ 2017
לי יש גם זין קטן ולא ניראה לי שלנשלט זה מפריע יש שולטים שמעדפים עבד עם זין קטן כדי שישפילו אותו עוד יותר
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 30 במרץ 2017
מאנקי פה מנסה לעורר פרובוקציה תוך כדי התכחשות לגודל האיבר שלו והעברת האשמה לריפוף הפוס .. לא יפה קוף קטן לא יפה בכלל ..
Justice
Justice • 30 במרץ 2017
"מאנקי פה מנסה לעורר פרובוקציה תוך כדי התכחשות לגודל האיבר שלו והעברת האשמה לריפוף הפוס .. לא יפה קוף קטן לא יפה בכלל .."

אני לא רואה איפה פה הפרובוקציה ומה זה משנה גודל האיבר של מי שעונה.
הבנאדם רשם תגובה לשרשור בנושא מסוים. מה הבעיה פה?